Need for Speed Hot Pursuit Remastered Ps4 & Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

750.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Ps4 & Ps5'te kovalamanın heyecanını ve ayrılmanın dalgasını hissedin .

Gezegenin en çok sigara içen elit araçlarında hem bir haydut hem de bir polis olarak vahşi bir hız hissi bırakın. Kalp sifonu çeken, sosyal açıdan ciddi bir atılganlık deneyiminde size sunulan stratejik silahlarla harareti alt edin veya suçluları alt edin.

Tüm birincil DLC'lere ek olarak, geliştirilmiş görseller, sahneler arası çok oyunculu (Autolog aracılığıyla beslenen eşzamanlı olmayan rekabet dahil) ile yenilenen bu, Criterion Games'in çokça övülen Need for Speed ​​çıkış oyununun kesin bir versiyonudur. Takibi yeniden alevlendirmek için ideal bir fırsat.

Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered Ps4 ve Ps5'te Öne Çıkanlar

Platformlar Arası Çok Oyunculu ve Otomatik Günlük:

Önemli Autolog, sizi ve arkadaşlarınızı doğrudan takiplerde ve yarışlarda birleştirir ve doğal olarak arkadaşlarınızın egzersizlerine bağlı olarak zorlukları aktarır. Bu son derece güçlü çerçeve, iyi düzenlenmiş rekabetten güç alıyor ve şu anda hangi aşamada olursanız olun birbirinizle yarışabilmeniz için aşamalar arası senkronizasyon ve yeni çok oyunculu etkileşim ile destekleniyor.

Tüm Ana DLC Dahil, Artı Daha Fazla Güncelleme:

Ek altı saatlik sürekli etkileşim ve 30'dan fazla zorluk dahil olmak üzere tüm temel DLC'leri sevkıyat sırasında alın. Kutudan yeni çıktığı gibi yeni başarılar, kaplamalar, araç tonları, azaltılmış ani duruşlar, yenilenmiş bir fotoğraf modu ve sergi ve çok sayıda kişisel memnuniyet yenilemesi, bu sefer çok daha dengeli bir devam eden etkileşim deneyimi sağlıyor.

Silahlı Tuhaf Arabalar:

Yasanın iki tarafında dünyanın en çekici süper arabalarını sürün. Stratejik silahlarla geliştirilmiş süper şarjlı polis avcılarıyla şüphelileri yakalayın veya en iyi yarışçı olarak karşı saldırılar ve koruyucu hareketlerle her şeyi adil hale getirin. Hangi tarafta olursanız olun, muhalefete karşı avantaj elde etmeyi planlayın!

Takip Et ve Kaçış:

Derin ve tamamen karakterize edilmiş bir tek oyunculu meslek, tüm yarış modlarında kusursuz bir şekilde bağlantılı çok oyunculu deneyim ile iki polisin ve yarışçının aktivitesini aktarır. Bounty satın almak ve yeni araçlar, silahlar ve donanımlar açmak için yoldaşlarla kapışın veya görevi tek başınıza oynayın.

Geliştirilmiş Görseller:

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, yükseltilmiş görsellerle günümüzün ekipman çağı için yenilenmiş ölümsüz bir koşuşturma deneyimini aktarıyor.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Japonca, İspanyolca

Ekran Dilleri: Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca, Japonca, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :712.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5