Mortal Kombat 11 Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

1,015.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Mortal Kombat geri döndü ve herkesin beklediğinden daha iyi!

Hibe kazanan NetherRealm Studios tarafından yaratılan gerçeğe yakın hikayeye girerken bu destansı maceraya devam etmek için harika bir fırsat. Mortal Kombat 11 Ps4'teki plastikten yeni çıkmış yeni bir hesapta çeşitli zamanlarda karakterlerin işini üstlenin .

Düzenlemedeki bu yeni bölüm, yeni çok oyunculu modlar, ünlü ölümler ve göz atmak için kayda değer bir savaşçı programı sunuyor. Hayranların en çok seçtikleri ve yeni karakterleri sayarsak, onların çığır açan kapasitelerinden ve inanılmaz ölümlerinden biriyle yumruk atabilirsiniz.

Mortal Kombat'ın en son bölümünde destansı maceraya devam edin. Raiden'ı Zamanın Bekçisi Kronika ile karşı karşıya getiren başka bir hikayeye girerken, harika listedeki çok çeşitli karakterlerin görevini üstlenin. Bu gerçeğe yakın hikaye, yakın geçmişe ait herhangi bir zamandan çok daha fazla ölümü ve yenilikçi kontrolü vurgular.

ÖZEL KARAKTER DEĞİŞİM SİSTEMİ

Mortal Kombat 11, karakter listesindeki tüm savaşçıların bir biçimini değiştirme kapasitesiyle, yukarıdan aşağıya çok daha fazla alternatif sunar. Özel Yetenekler, Dış Görünümler, Teçhizat, Giriş ve Zafer Sinemaları, Alaylar ve Vahşetlerden oluşan bir ürün yelpazesiyle, devam eden etkileşim yoluyla kazanılan, giderek daha fazla özelleştirilmiş bir katılımı takdir edin.

YENİ HİKAYE MODU

Yaradılışın 25 yılı aşkın bir süredir devam eden destansı hikayeye girerken, geniş bir zaman dilimini aşkın savaşçıların yerine geçin. Raiden'ı tarihin başında yer alan Kronika'nın karşısına çıkaran yeni hesabı araştırın.

YENİ ve GERİ DÖNEN KARAKTERLER

Hayranların en sevdiği ve yeni yarışmacılar da dahil olmak üzere göz atılacak muazzam bir karakter listesi var. Yeni karakterler, zamanı kontrol edebilen Kronika'nın harika ve kararlı bir çalışanı olan Geras'ı içeriyor. Mortal Kombat 11'e geri dönen hayranların en sevdiği savaşçılar arasında Baraka, Raiden, Skarlet, Scorpion, Sonya Blade, Sub-Zero ve daha fazlası yer alıyor.

MODLAR, ZORLUKLAR ve ÖDÜLLER

Bu oyun, tüm oyuncuların yeteneklerini farklı zorluklarla test etmelerine izin veren Towers of Time da dahil olmak üzere oynamanız için modlarla doludur. Mortal Kombat 11 deneyimini takdir etmenin yakın geçmişteki tüm zamanlardan çok daha fazla yolu var.

YENİ DARBELER VE ÖLÜMLER

İyileştirilmiş resimler ve canlılığın yanı sıra yeni darbeler ve inanılmaz ölümler dağıtın, sizi savaşlara yakın geçmişte hiç olmadığı kadar yakın bir yerde yok edin.

Diller:
İngilizce
Fransızca

İspanyolca (Latin)

Dosya boyutu:
40.08 GB

Havale / EFT (%5) :964.25 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5