Monster Hunter Rise PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

850.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Meydan okumayı kabul edin ve maceraya bizimle birlikte gelin! Sayısız ödül kazanan ve tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden biri olan Monster Hunter serisinin en son oyunu Monster Hunter Rise'da bir avcı rolünü üstleneceksiniz. Ayrıca yepyeni ortamları keşfedecek ve orijinal bir planın parçası olarak korkunç canavarları dize getirmek için çeşitli silahlar kullanacaksınız.

Monster Hunter Rise PS4 ve PS5 Özellikleri

Kendi farklı ekolojileri olan korkunç canavarlar.
Her birinin kendine özgü davranışı ve kötü niyeti olan çok çeşitli tehlikeli yaratıkları bulun ve öldürün. Hayranların en sevdiği canavarların dönüşü veya Japon efsanesine dayanan yepyeni yaratıkların tanıtımı olsun, ödüllerden herhangi birini elde etmek istiyorsanız, hızlı olmanız ve her canavarın bireysel eğilimlerinde ustalaşmanız gerekecek ( ikonik wyvern Magnamalo dahil).

Seçiminizi yapın ve hünerinizi gösterin.
İster yakından ister uzaktan oynuyor olun, her biri oyunu oynamak için yeni bir yol sunan 14 farklı türde silah kullanabilirsiniz. Uzun kılıçla düşmanları zerafetle ortadan kaldırabilirsin; hızlı ikili bıçakları kullanarak ölümcül bir bıçak girdabına dönüşün; cezalandırıcı mızrakla hücum edin; veya yay ve yaylı tüfekleri kullanarak uzaktan nişan alın. Büyük Kılıç, oyundaki en güçlü silahlardan biridir. Bu oyunda çok çeşitli silahlara erişiminiz var ve bunlar sadece birkaç örnek; sonuç olarak, sizin için en uygun oyunu bulmakta hiç sorun yaşamazsınız.

Avlanarak, toplanarak ve üreterek besin zincirinin zirvesine giden yolu bulun.
Yeni silahlar ve zırhlar yaratmak ve sahip olduklarınızı geliştirmek için gereken kaynaklar, avlarınız sırasında öldürdüğünüz her yaratık tarafından düşürülecek. Daha da tehlikeli yaratıkları avlamak ve daha da arzu edilen hediyeler kazanmak için savaş alanına geri dönün. Silahınızı herhangi bir anda Ekipman Kutularından herhangi birinde değiştirebilirsiniz, bu da size aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse sonsuz sayıda seçenek sunar.

Canavarları tek başınıza ya da takım halinde alt edebilirsiniz.
Hunter Hub'ın, dört oyuncuya kadar olan grupların ortak düşmanları ortadan kaldırmak için birlikte çalışabileceği işbirlikçi çok oyunculu hedefleri vardır. Ölçeklendirme zorlukları, ister dünyaya karşı sadece bir oyuncu, isterse dört kişilik eksiksiz bir takım olsun, her karşılaşmanın eşit bir oyun alanı olmasını garanti eder.

Kamura Köyü'nde geçen sürükleyici yeni hikayeyi deneyimleyin.
Bu sakin ortam, birçoğu tüm hayatlarını çok sayıda canavarın aynı anda mezraya saldırdığı dehşet verici bir olay olan Rampage korkusuyla yaşayarak geçiren canlı bir sakin koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Bir önceki Rampage'dan bu yana 50 yıl geçti ve bu testle yüzleşmek için yerel halkla işbirliği yapmanız gerekecek.

Wirebug'u kullanmak, yeni avlanma tekniklerini denemenize izin verecektir.
Avcının araç kutusu her zaman temel bir bileşen olarak tel böcekleri içermelidir. Bu düşmanların ateşlediği özel ipek, duvarları ve alanları sıkıştırmak için kullanılabilir ve hatta oyunun 14 farklı silah türünün her birine özel özel saldırılar gerçekleştirmek için kullanılabilir.

Yardım etmek için refakatçiler mevcuttur.
Geçmişteki Monster Hunter maceralarından zaten tanıdığınız ve sevdiğiniz Palico Felyne dostlarına Monster Hunter serisinin bu bölümünde yepyeni Palamute Canyne arkadaşları da katılıyor.

Yaratıkların kontrolünü ele geçirerek kargaşaya neden olun.
Wyvern Riding'i kullanarak, azgın canavarları kontrol altında tutabilir ve rakiplerinize büyük hasar verebilirsiniz.

"The Rampage" olarak bilinen yepyeni görev türünde Kamura Köyü'nü canavar saldırılarına karşı savunmanız gerekecek. Daha önce hiç yaşamadığınız bir düzeyde canavar avına hazır olun!

 

Seslendirme:
İngilizce, Japonca
Altyazılar:
Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :807.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5