MLB Gösteri 23 PS4

Marka: PS4-PS5 Games

1,100.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Tam oyun bu sürümde yer almaktadır.
– 5K Saplamalar.

MLB The Show 23 ile beyzbol fantezilerinizi gerçeğe bir adım daha yaklaştıran, her zamankinden daha gerçekçi bir deneyimin tadını çıkaracaksınız. Shock The Game ve Own The Show'da en sevdiğiniz oyuncular olarak oynayın, en sevdiğiniz rakiplerinize meydan okuyun ve Major League Baseball'daki en iyi anlarınızı yeniden yaşayın.

MLB The Show 23 PS4 Özellikleri

Negro League'in Satchel Paige, Jackie Robinson, Hank Thompson, Hilton Smith, Rube Foster, Buck O'Neil, John Donaldson ve Martin Dihigo gibi Beyzbol yıldızlarının hayatlarını, bir ilişki sayesinde başka hiçbir şeye benzemeyen bir video oyunu deneyiminde yaşayın Negro Ligleri Beyzbol Müzesi ile. MLB The Show Storylines bu karakterlere hayat verirken, spor tarihindeki en büyük ve en etkili sporculardan bazılarının hayatlarına ve kariyerlerine dalacaksınız. *
– Yalnızca Diamond Dynasty modunda mevcuttur, 2023 DÜNYA BEYZBOL KLASIK etkinliğinden geri dönüşler ve ulusal kahramanlardan oluşan ideal takımınızı oluşturun ve takımınızı yarışmaya katılan tüm ülkelerden orijinal formalarla kişiselleştirin.
** -Mobil cihazınızla yeni Yüz Tarama işlevini kullanmak ve MLB The Show 23'e bir oyuncu olarak benzerliğinizi getirmek için, iOS veya Android mobil cihazınıza MLB The Show Companion Uygulamasını indirmeniz gerekecek.
*** Oyun boyunca, anında oyun içi bonuslar kazanmak için oyuncunuzun Skillset'ine karşılık gelen dinamik görevleri tamamlayın.
-Oyun geliştirmeleri sayesinde daha büyük bir gerçekçilik hissi yaşayın. Oyun, hem sahada hem de sahada iyi icra edilen yetenekleri daha iyi tanımak ve ödüllendirmek için yeniden tasarlandı. Bu hem vuruş hem de atış pozisyonları için geçerlidir.
-Güncellenmiş yayın temaları, en sevdiğiniz MLB stadyumlarının yeni dış görünümleri dahil olmak üzere gerçekçi 3D ortamlar ve üniformalar ve ekipman için daha fazla ayrıntı getiren genişletilmiş yorum ve oyun içi sunum güncellemeleriyle beyzbol oynama hayallerinizi gerçekleştirin. -Bu güncellemeler, beyzbol oynama hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak.
-Artık Diamond Dynasty sayesinde oynamak, para kazanmak ve takımınızı kurmak için daha fazla seçeneğiniz var! Artık kulübünüzü edinmek ve kulübünüzü oluşturmak için 25'in üzerinde ek MLB Efsanesi ile beyzbol fantezilerinizi oynayabilir ve oyunda erişilebilen toplam oyuncu sayısını 180'in üzerine çıkarabilirsiniz.
—Ödül talep etme gereksinimlerini her karşıladığınızda çarkı çevirerek öne çıkan bir programı bitirdikten sonra ödüller kazanmaya devam edin. Aksiyona ne kadar çok dahil olursanız, o kadar çok kazanç elde edeceksiniz.
—Şimdiye kadar ilk kez, dizilişiniz için bir pozisyon oyuncusu ve atış kaptanı seçmek için Kaptan Kartlarını kullanabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, bu oyunculara özel kriterleri karşılayarak muazzam oyun içi geliştirmelerin kilidini açabilirsiniz.
—Yakın arkadaşlarınızla Sıralamalı Çevrimiçi İşbirliğine katılın ve bir takım oluşturun!
Artık erişilebilen Çevrimiçi Dereceli Sezonlara katılarak teşvikler kazanabilir ve skor tablosunda yer almak için mücadele edebilirsiniz.
—Yepyeni Sezon Kartları ile rekabete önde başlayın. Her yeni canlı içerik sezonunun başında daha yüksek reytingli kartlar alabilir ve bunları belirli oyun modlarında sınırlı bir süre için kullanabilirsiniz. Bu kartlar, yılın herhangi bir zamanında herhangi bir oyun modunda kullanılabilen Canlı Seri Kartları ile birlikte kullanılabilir.
—İstatistiklerinizi takip ederken mini sezonluk oyunlarla kendinizi zorlamaya devam edin. Belirli bir sezon boyunca kullanılabilecek oyunculara kısıtlamalar getirmek gibi zorunlu olmayan hedeflere ulaşarak özel ödüllere erişin. Her mini sezonun sonunda ödüller kazanabileceksiniz.
-Yeni MLB Sezon Sonrası formatı, programı ve daha fazla CBA revizyonu artık oyunun Franchise Moduna dahil edildi. Major League Baseball Draft deneyimi, takımınızın yönetiminde daha fazla derinlik ve strateji içerecek şekilde güncellendi.
-Çapraz platformlu oyun, arkadaşlarınıza karşı rekabet etmenizi sağlar.
**** Platformlar arası çapraz ilerleme ile diğer konsol sistemlerinde ilerlemenize devam edebilir, içerik kazanabilir ve kullanabilirsiniz. *****

Seslendirme:
İngilizce
Altyazı:
İngilizce

Havale / EFT (%5) :1,045.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5