Minecraft Legends PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,080.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Tehlike, Macera ve Bloklu Eğlencenin Sizi Beklediği Minecraft Efsanelerinin Destansı Dünyasına Dalın!

Minecraft Legends, beklenmedik şekilde karmaşık bir stratejik deneyim sunan büyüleyici bir oyundur. Oyun, hayranların bildiği ve sevdiği Minecraft serisinin temel özelliklerini özetlemeyi başarırken, aynı zamanda bir dizi yeni ve heyecan verici özellik sunar. İster serinin uzun süredir hayranı olun ister yeni gelen biri olun, bu oyunun size sunacakları bir şeyler var.

Minecraft Legends – The Ultimate Adventure Game'de Overworld'ü Piglin İstilasından Kurtarma Macerasına Katılın!

Minecraft Legends'ı gerçekten öne çıkaran şey, yeni ve heyecan verici oyun öğeleri eklerken klasik Minecraft hissini koruma becerisidir. Oyuncular sürüngenler ve iskeletlerle takım oluşturarak oyunun engin dünyasını keşfedebilir, kaynakları toplayabilir ve yapılar inşa edebilir ve tüm bunları işgalci domuz çizgilerine karşı savunabilir. Oyunun karmaşık mekaniği, oyuncular düşmanla kafa kafaya mücadele etmeyi veya savunmalarını gizlice geçmek için gizli taktikler kullanmayı seçebildikleri için sonsuz olasılıklara izin verir.

MinecraftLegends ile Eşsiz Bir Dünyayı Keşfetmeye Hazır Olun – Nihai Bloklu Macera Sizi Bekliyor!

Minecraft Legends'ın en göze çarpan özelliklerinden biri, oyuncuların doğrudan aksiyona dalmasını sağlayan basitliğidir. Nether, şeytani Piglinler tarafından saldırı altında ve onlara karşı saldırıyı yönetmek senin görevin. Başarılı olmak için, temel kaynaklar, müttefikler ve gizli sırlar için prosedürel olarak oluşturulmuş bir kıtayı araştırmanız gerekecek. Piglin tehdidini geri püskürtme görevinizde, üslerine karşı yoğun savaşlara girecek ve dost yerleşim yerlerini onların saldırılarına karşı savunacaksınız.

Minecraft Legends ile Nihai Bloklu Macerayı Yaşayın - Daha Fazlası İçin Geri Gelmenizi Sağlayacak Bir Oyun!

Oyun herhangi bir seviye sistemine sahip değil ve hikaye minimalist, esas olarak daha büyük Piglin kuvvetlerinin gelişini duyuran ara sahnelerden oluşuyor. Nihai hedefiniz, tüm Piglinleri temizlemek ve galip gelmek, ardından yepyeni bir haritada sıfırdan yeni bir koşuya başlayarak heyecan verici bir oyun için sonsuz fırsatlar sunuyor.

Minecraft Legends'ta Piglin İstilacılarını Yenmek için Creeper'lar ve İskeletlerle Güçlerinizi Birleştirin - En Büyük Bloklu Maceranız!

Bloklu çekiciliğiyle kötü şöhretli oyun Minecraft, sayısız uyarlamasında ve yan ürününde kopyalanan farklı ve tanınabilir bir estetik yarattı. Bununla birlikte, bu özel versiyonda, bu tasarım o kadar mükemmel bir şekilde uygulanmıştır ki, sanki doğrudan birincil Minecraft serisinden koparılmış gibi görünür. Manzaralardan oynanamayan karakterlere ve hatta cevher bloklarına kadar dünyanın tamamı, orijinal muadillerinin ayna görüntüsü gibi görünüyor.

Skor tablosunun zirvesine yükselin ve Minecraft'ın nihai efsanesi olun!

Oyunun güzelliği, oyuna hayat veren canlı bir renk paletinin ve mükemmel aydınlatmanın ustaca uygulanmasına çok şey borçludur. Geceler, oyunun geleneğine uygun olarak, tehditkar düşmanlar ortaya çıktıkça tehlikeli bir zamana dönüşür, ancak bir tablonun canlanmasına tanık oluyormuşsunuz gibi hissettiren pitoresk manzaralar üzerinde nefes kesen gün batımlarına tanık olduğunuzda endişelenmek zordur. .

Minecraft Legends'ta Prosedürel Olarak Oluşturulmuş Bir Dünyanın Sırlarını Ortaya Çıkarın ve Dünyayı Piglinlerden Kurtarın!

Becerilerinizi kullanmaya, cesaretinizi test etmeye ve kötü Piglinlere karşı destansı savaşta galip gelmeye hazırlanın! PlayStation için Minecraft Legends'ı satın alın ve strateji ile maceranın eşsiz karışımını deneyimleyerek sonsuz olasılıklar dünyasına dalın. Zekanızı toplayın ve piglin tehdidini alt etmek ve dünyayı kurtarmak için iskeletler ve sürüngenlerle ekip kurun. Çarpıcı grafiklerin ve sürükleyici oyunun keyfini çıkarırken prosedürel olarak oluşturulmuş kıtayı keşfedin ve gizli kaynakları, müttefikleri ve sırları keşfedin.

Havale / EFT (%5) :1,026.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5