Mass Effect Legendary Edition PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

900.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Tek bir birey, insanlık arasında duran tek şeydir ve her zaman karşılaştığı en büyük tehlikedir. Mass Effect Legendary Edition ile büyük beğeni toplayan Mass Effect üçlü setinde Komutan Shepard'ın efsanesini hatırlayın. Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3'ten tek oyunculu temel madde ve DLC'yi veya daha fazla promosyon silahını, korumayı ve paketi içerir - tümü 4k Ultra HD için yeniden düzenlendi ve geliştirildi.

Mass Effect Legendary Edition PS4 Özellikleri

SİNEMATİK DESTANI hatırla

Mass Effect Legendary Edition, üç oyunun her biri için tek oyunculu temel içeriği ve 40'tan fazla DLC'yi ve tümü tek başına bir macerayla ilişkili 100 saatten fazla içerik içerir. Şaşırtıcı derecede zengin ve cesur bir evreni şok edici görsel ayrıntılarla deneyimleyin.

SEÇİMLERİNİZİ düşünün

Kararlarınız kusursuz bir şekilde bir oyundan başlayıp diğerine geçer. Yaptığınız her seçim, her görevin, her ilişkinin, her savaşın sonucunu ve şaşırtıcı bir şekilde kozmik sistemin kendisinin kaderini kontrol edecek.

SHEPARD EFSANESİNİ DENEYİMLEYİN

Görünüm ve yeteneklerden özelleştirilmiş bir cephaneliğe kadar kendi karakterinizi yaratın ve değiştirin, ardından en iyi keşif ekibinize çekişme içindeki bir dünyada liderlik edin.

REMASTER İÇERİĞİ

Normandiya'nın sorumluluğunu üstlenin, ekibinizi toplayın ve büyük beğeni toplayan kuruluşta olağanüstü bir deneyime hazırlanın. 40'tan fazla DLC, terfi silahları, kalkanlar ve paketler içeren üç oyundan oluşan üç Mass Effect setinin her birinin tek oyunculu deneyimini oynayın.

REMASTER TEMEL ÖZELLİKLERİ

Üç başlıktan oluşan üç Mass Effect setinin her biri için tek bir başlatıcı, yükseltilmiş yürütme, devam eden etkileşim geliştirmeleri, PC için düzenleyici desteği ve daha sonra bazıları dahil olmak üzere kişisel memnuniyet yenilemelerini deneyimleyin.

Ekstra ÖZELLİKLER ve İYİLEŞTİRMELER

İyileştirilmiş görseller, yüzeyler ve modellerle şok edici 4K'da gerçeğe yakın macerayı hatırlayın. Günümüzün gerçekçi geliştirmelerini sayarsak, yenilenen kullanıcı arayüzü ve bu sadece başlangıç.

KİTLE ETKİSİ 1 GELİŞTİRMELER

Şu anda iyileştirilmiş işaretleme, ekip kontrolleri ve kameralarla birincil Mass Effect oyunu hakkında sevdiğiniz her şeyi deneyimleyin. Öngörmek için başka nelere ihtiyacınız var? Gerçekten de, basitçe Mako'da araştırma yapmanın hiç bu kadar keyifli olmamıştı desek nasıl olur?

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa)

Altyazılar: İngilizce, Fransızca (Fransa), İspanyolca

Havale / EFT (%5) :855.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5