Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

550.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Bu sadece gençleri heyecanlandırmakla kalmıyor, 20'li yaşların başında ve sonunda da bir hayran kitlesine sahip oluyor. 11 Haziran 2020'de PlayStation 5'in lansman etkinliği devam ederken Marvel da bir duyuru yaptı. Duyuru, yaklaşan oyun harikası Spiderman-miles morales Ps4 hakkındaydı. Oyun, 12 Kasım 2020'de PlayStation 4 için geniş çapta piyasaya sürülecek ve bir hafta sonra PlayStation 5 için satışa sunulacak.

Örümcek Adam: Miles Morales Ps4

Oyun, Marvel's Spiderman'ın son bölümünün bir uzantısıdır ve daha önce kaldığı yerden devam eder. Son oyun, bir örümceğin genetik varyasyonlarla milin moralini ısırmasıyla sona erdi ve milin morali, güçler açısından Peter Parker'a benzer hale geldi. İlk başta güçlerinin farkında değildi. Peter Parker'a kadar kendisini sıradan bir insan olarak görüyordu ve eski süper kahraman, onun o kadar da sıradan olmadığını anlaması için bazı olayları tetikliyordu.

Bir Peter Parker ile aynı güçlere sahip olan Miles Morales, Peter Parker ile tanıştırıldı ve Peter Parker onu akıl hocası olarak kabul etti ve güçlerini verimli kullanmak için eğitimler aldı.

Peter Parker ona artık halkını, memleketini ve yaşadığı şehri son derece rekabetçi iki çete arasındaki bir savaştan kurtarması gerektiğini söyledi. Bunlardan biri Roxxon enerji şirketi, diğeri ise bir tamirci tarafından yönetilen yüksek teknolojili bir suç ordusunu içeriyor.

Miles'ın moral gücü var, eğitim deniyor ama tecrübesi yok. Yani oyun, babasının yolunu takip eden ve memleketi ve New York şehri için bir süper kahraman haline gelen Miles Morales etrafında dönüyor.

Spider-Man: Miles Morales Ps4'ün Özellikleri

Ayrıntılı yeni bir hikaye, daha iyi grafikler, yeni maceralar, daha tehlikeli kötüler ve gelişmiş kontrol ile heyecan verici bir macera oyunu.

Oyun, millerce moral, yeni güçler keşfetme ve onun süper kahramanı olma özelliklerini içeriyor.

Bu oyun millerinde moral, elektrikli zehirli patlama saldırıları, kamuflaj güçleri, gelişmiş performans ve becerilerle ağ fırlatma dahil olmak üzere gelişmiş güçlere sahip oldu.

Marvel's Spiderman: Miles morallerinin bazı özellikleri şu şekilde veriliyor:

· Olağanüstü grafikler:

Oyunun ps5'teki geliştirilmiş grafikleri ve performansı size örümcek dünyasında var olduğunuzu hissettiriyor – adamım.

· Azaltılmış yükleme süresi:

Oyun, oynamadan önce uzun süre beklemek zorunda kalmamak için hızlı yüklenme özelliğine sahiptir.

· Benzersiz tetikleme ve kontrol geri bildirimi:

Oyun o kadar gerçekçi ki, bir örümcek adamın güçlerine sahip olduğunuzu hissettiriyor ve hatta elektrik zehiri patlamalarını ve örümcek ağını elinizde hissedebiliyorsunuz, bu da ona olağanüstü akıllara durgunluk veren bir deneyim sunuyor.

· Etkileyici ses:

Oyunla uyumlu bir kulaklık kullanmak, size lüks bir 3D ses dinleme deneyimi sunacaktır.

Örümcek Adamın İçgörüsü: Miles Morales Ps4

Bir oyundan bahsetmişken, en önemli şeylerden biri, bir oyunda yer alan karakterlerdir. Marvel's Spiderman: mil moralleri en az dört karakter içerir. Bunlardan biri de Örümcek Adam, yani Miles Morales.

Miles Morales:

Yeni Örümcek Adam mil moralleri, oyunun etrafında döndüğü bir süper kahramandır. Güçlerinin boyutunun farkında olmayan ve yeterli eğitimden yoksun yeni kahramandır. Doğu Harlem'deki yeni evine yerleşirken, bir takım sorumluluklarla çevrilidir. Sorumlu bir evlat ve ulusun kurtarıcısı olarak hayatını dengelemek zorundadır. Çok çalışır ve iradesi, hocasının eğitimi ve sevdiklerinin desteğiyle halkının koruyucusu olmayı başarır.

Rio Morales:

Örümcek Adam'ın annesi, yani Rio moralleri olan Miles Morales, halkı için gece gündüz çalışan bir savunucu ve politikacıdır.

Peter Parker:

Peter Parker, artık yeni süper kahraman Miles Morales'in akıl hocası haline gelen orijinal Örümcek Adam'dı. Miles'ın olağanüstü güçleri olduğunu fark etmesi için birkaç olayı tetikler. En son kahramanı, güçlerini kontrol etmesi ve onları insanları korumak için uygun şekilde kullanması için eğitti.

Şimdi yerine getirmesi gereken bir görev için ayrılması gerekiyor ve millerce morali New York şehrinin tek süper kahramanı olmaya hazırladı. Durumun üstesinden gelebileceğine ve şehri iki yüksek teknoloji suç çetesi arasındaki çete savaşının neden olduğu yıkımdan koruyabileceğine Miles Moral'e inanıyordu.

Ganke Lee:

Ganke Lee, Miles'ın en iyi arkadaşıydı. Çocukluğundan beri Harlem'de yaşıyor. O bir yazılım geliştiricisi, Harlem halkının bir süper kahramana bakışında devrim yaratacak bir uygulama yaptı.

Mil moraline çeşitli şekillerde yardımcı oldu ve ona büyük bir destek oldu. İnsanlara yeni süper kahramanlarını takdir ettirerek ve millerin moral sorunlarını azaltarak ve onu karanlık zamanlarda umudunu kaybetmemesi için motive ederek, insanların fikirlerini millerce değiştirerek arkadaşlığını kanıtladı.

 

Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca (Latince).

Havale / EFT (%5) :522.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5