Madison – Possessed Edition PS4

Marka: PS4-PS5 Games

700.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Karanlık bir odada, elleriniz kan içinde, kız kardeşiniz ve anneniz katledilmiş olarak uyanırsanız nasıl tepki verirsiniz?

MADiSON, rahatsız edici devam eden etkileşimi ve heyecan verici ve inandırıcı bir anlatımı içeren, canlı ve korkutucu bir birinci-bireysel zihinsel tiksinti oyunudur.

Bir 'geçmiş' anı kamerasının yardımıyla, insan dünyasını geçmişle arayüzleyin. Adres bulmacaları, çevresel faktörlerinizi araştırın ve özellikle gereğini yapın. Tüm geziniz boyunca, sizi yıllar önce başlayan şok edici bir geleneğe devam etmeye ve korkunç gösteriler yapmaya zorlayan iğrenç bir katilin hayaleti MADiSON tarafından ürkütücüsünüz. Onun kötü işlevini tamamlaman gerektiğine inanıyor. Karşı koyacak dayanışmanız var mı?

Üzerinde gerçekten strese girmek istediğin sadece o değil. MADiSON'da birden fazla gizli madde var ve her karakterin, temel hikayeye tutarlı bir şekilde karışan üzücü bir hikayesi var. Bu eziyete katlanmak için ikinci kamerayı kullanın. Çektiğiniz fotoğrafları fiziksel olarak oluşturun ve gerçekleri ortaya çıkarma endişesinin üstesinden gelin. Her şeyi arayın, bileşenleri edinin ve maddelere dayanmak için onlarla işbirliği yapın. Oyun boyunca gelişigüzel canlandırılan durumlar ve değişen bilmeceler, bu canlı ve korkutucu deneyimde tüm yön duygunuzu kaybettiğiniz için daha önemli bir tekrar oynanabilirlik düzeyini garanti eder.

Attığınız her adımı izleyin ve istenmeyen herhangi bir düşünceye kapılmamak için dikkatli olun. Herkesten uzak olmayacaksın.

Seslendirme: İngilizce
Altyazı: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, İspanyolca, Tayca, Türkçe

Havale / EFT (%5) :665.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5