Madden NFL 20 Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

725.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Madden NFL 20 Ps4'te bir NFL Süper Yıldızı olduğunu hissedin .

'FACE OF THE FRANCHISE: QB1'de bir NFL Süper Yıldızına dönüşme maceranızda yaptığınız seçimlerin önemli olduğu bir NFL kuruluşunun Yüzü olun. Her oyunda seviye prosedürünü ve enerjisini yükselten mevcut en enerjik NFL Süper Yıldızları için olağanüstü kapasiteleri ortaya çıkaran her yeni bir kapasite hareketi çerçevesi olan 'Whiz X-FACTOR' ile NFL Süper Yıldızlarının hissini, karakterini ve yoğunluğunu hissedin.

OYNAMAK İÇİN Yaklaşımlar

Franchise'ın Yüzü: QB1 – Bir NFL Süper Yıldızına dönüşme yolculuğunuzda yaptığınız seçimlerin önemli olduğu bir NFL kuruluşunun Yüzü olun. Kolej Futbolu Ulusal Şampiyonası sezon sonu maçlarında ve NFL Draft'ta aldığınız şutlar için NFL Combine'da oynamak ve size dayalı başka ve özelleştirilmiş profesyonel savaş modunda bir kuruluşun özü olmak için kendi Kolej Oyun Kurucunuzu yapın. Bir gruba seçildiğinde, özel oynanabilir durumlar, durumlar ve benzersiz NFL mesleğinizin hikayesini bir araya getiren dinamik zorluklar yaratan Madden'in yeni Senaryo Motoru ile bağlantı kurun.

Extreme Team: Çeşitli zamanlarda en sevdiğiniz NFL oyuncularını öne çıkararak eksiksiz bir NFL rüya grubu oluşturma modunda yarışın. Tüm yıl boyunca canlı NFL içeriğiyle etrafı dağıtın, ödüller toplayın ve grubunuzu günden güne, eğlenceli ve zorlu zorluklarla güncelleyin.

Gösterin: Doğrudan web üzerinde ve bağlantısız oyunlarda (tek ve çok oyunculu) veya bağlantısı kesilmiş tek oyuncuyla CPU'ya karşı yarışın. Çeyrek süresi, kurallar, arenalar ve regalia dahil olmak üzere oyun ayarlarınızı değiştirin.

Madden NFL 20 Ps4 Etkileşim

Whiz X-Factor: Oyunlarda belirli hedeflere ulaşıldığında mevcut en enerjik NFL Süper Yıldızları için benzersiz kapasiteleri ortaya çıkaran her bir yeni kapasite hareketi çerçevesi olan Superstar X-Factor ile NFL Süper Yıldızlarının hissini, karakterini ve yoğunluğunu hissedin. Gerçek karakter ve gerçek oyuncu hareketiyle birleşen NFL yıldızları, Madden NFL 20'de gerçekten uyanıyor. Oyuncu kapasitelerini değiştirmek için daha iyi yaklaşımlarla oyuncu gelişimi için tüm sorumluluğu üstlenin.

Türünün tek örneği Başucu Kitapları: Başucu kitapları, önemli oyun düzenleme ve oyun içi değişikliklere daha fazla çeşitlilik sağlayarak gruptan gruba kademeli olarak dikkat çekici olacak şekilde hizalanır.

Run/Pass Seçenekleri – Run/pass alternatif oyunları şu anda aranabilir ve bu da mevcut play-call'a çok daha fazla NFL güvenilirliği getiriyor.

Sahada Eğitmen: Devam eden etkileşim deneyiminizde ilerledikçe bir süre sonra yeni oyun içi mekanikler sunan bu sağlam, modernleştirilmiş öğretim çerçevesiyle bir Madden oyuncusu olarak nasıl gelişeceğinizi öğrenin.

Yeni Pompa Sahteciliği uzmanı: Belirli bir toplayıcıya pompa sahteciliği yapın ve başka bir iki yönlü "atma atma" teknisyeniyle koruyucuları sahte yapın.

NFL Pro Bowl: Yıllık Pro Bowl'u Franchise modunda ve AFC ve NFC'den tüm yıldızları içeren 'Face of the Franchise: QB1' modunda oynayın.

Hotshot Driven Play-Calling: En çok ihtiyaç duyduğunuz anda yıldızlarınızı hızla dahil etmek için grubunuzdaki Superstar'lara özel oyun çağrısı.

Yeni Kutlamalar: Sahadaki en büyük oyunlara daha fazla hava katmak için 20'den fazla yeni TD ve First Down festivali eklendi.

Havale / EFT (%5) :688.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5