Immortals Fenyx Rising PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

750.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Immortals Fenyx Rising PS4 ve PS5, muazzam efsanevi deneyimi canlandırıyor. Yunan ilahi varlıklarını ve evlerini belirsiz bir hakaretten kurtarma görevinde olan başka bir kanatlı dalgıç olan Fenyx olarak oynayın. Çağlar boyunca destansı bir savaşta hayali canavarlarla kapışın, ilahi varlıkların inanılmaz güçlerinde ustalaşın ve Yunan folklorundaki en ölümcül Titan olan Typhon'u alt edin.

Dünyanın kaderi söz konusu - siz ilahi varlıkların son beklentisisiniz.

Immortals Fenyx Rising PS4 ve PS5 , dinamik aktivite, savaş ve Yunan folklorundan ilham alan hikayeler dahil olmak üzere açık dünya aktivite deneyimi türünün yeni ve zekice bir yorumudur. Mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir dünyada sınırsızca dolaşın ve korkunç hayali canavarlara karşı ilahi varlıklar tarafından becerilen olağanüstü yetenekleri kullanın. Kaygan hazırlıklar, cesur başarılar ve çok gizli dünyanın kendisi, metanetinizi bekliyor. Çağlar boyunca ilahi varlıkların ve canavarların hikayesini deneyimleyin ve olmaya mahkum olduğunuz efsane olun.

Ölümsüzler Fenyx Yükseliyor PS4 ve PS5 Özellikleri

TANRILARIN GÜCÜNÜ KULLANIN

Olympus'un efendileri size lütufta bulundular: Daidalos'un kanatları, Aşil'in kılıcı, Odysseus'un yayı ve gökyüzü, savaşın gelgitini değiştirmeye yardımcı olacak inanılmaz güçler gibi oradan sınırdır. Onları efsanevi canavarlarla savaşmak, eski bilmeceleri çözmek ve uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfetmek için kullanın.

MİTOLOJİK DÜŞMANLARA karşı ayağa kalkın

Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi inanılmaz canavarlarla kafa kafaya mücadele edin ve Achilles gibi kirletilmiş efsanelerle yüzleşin. Hızlı hareket eden uçma ve çarpışma savaşında onları alın, doğuştan gelen kapasitelerinizi ve silahlarınızı birleştirin.

STYLİZE EDİLMİŞ BİR AÇIK DÜNYAYI İnceleyin

Harika bir şekilde teslim edilmiş ve enerjik bir rüya ülkesi bulun. Her biri ilahi varlıklar tarafından canlandırılan yedi istisnai bölgeyi hava yoluyla geçin, tırmanın veya araştırın.

KAHRAMAN DENEMELERİ YENİLMEK

Test bilmecelerini ve beyin bulandırıcı mahzenleri ele almak için zihninizi ve alışılmadık kapasitelerinizi kullanın veya kapasitenizi geliştirmek ve yeteneklerinizi güncellemek için yüksek teknikli menajer dövüşlerine katılın.

EFSANEYİ BİRLEŞTİRİN

Karakterinizin görünümünü değiştirin ve Yunan folklorundan ilham alan yeni kaplama ve malzeme bulun. Harika şeyler yapmak için dünyanın dört bir yanından malzemeleri bir araya getirin ve önceden belirlediğinizi tatmin etmek için yolculuğunuzda eşyalarınızı güncelleyin.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca

Havale / EFT (%5) :712.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5