Hunt: Showdown Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

BİRLİKTE kovalayın. YALNIZCA tozu ısır.

Hayvanlar gerçekliğimizi istila etti ve onların dokusu, Crysis'in yaratıcılarından zorlu maç tabanlı, ilk bireysel bolluk takipçisinde bolluğunuz olacak.

İKİ AVCI HER ŞEYİ RİSKE ALIYOR

Siz ve suç ortağınız, hayvanları izleyen ve öldüren gizemli bir toplumdan bireylersiniz. Ödüller yüksek, ancak tehlikeler de öyle. En ufak bir hata size her şeye mal olur - bolluğunuz, aygıtınız, yaşamınız ve ruhunuz.

Bazıları zenginlik peşinde koşar, bazıları nüfuz için. Bazıları diğerlerini güvence altına almak için, bazıları da parlaklığın peşinden koşar. Sıkıcı ve yanıltıcı bir dünyada avınızı takip etmelisiniz. Şampiyon hepsini alır. Düz düş ve doğrudan lanetlenmeye git.

Ayrıca KÖTÜLÜK GÖRÜNMEDEN BEKLİYOR.

GÖLGELERDE KOCAMAN YARATILMIŞLAR GİZLİDİR. Hain. Çığır açan. AÇ. Duraklatma

Spor için kovalamak sorun değil. Bu, yüksek bahisler ve oldukça yüksek ödüller içeren alternatif bir oyun türüdür. Kırılgan canlı varlığınıza domuz gibi davranması ve ruhunuzu yemesi gereken hayvanlarla karşılaşacaksınız.

Her şey ve herkes sana karşı - hatta dünyanın kendisi bile. Bir hata yapın ve gözden kaçan pisliğin tozunu yeyin. Başarırsanız, bolluk ve ihtişam muazzam olacaktır.

AVCI AVLANIYOR

KARANLIKTA YALNIZ DEĞİLSİNİZ.

Farklı iz sürücüler benzer bir av arar, benzer bir bolluğu arzular. Onları yukarı kaldırın ve hedeflerini kendiniz elde edebilirsiniz. Yakalanırsan ganimetini soğukkanlı, ölü ellerinden alırlar.

Öne Çıkanlar

•Maç bazlı PvPvE: Her seans için 20-40 dakikalık aralar ile pozisyonları tırmanın ve en iyi oyunculara karşı hızlı tutun

•Taktik Sandbox: Kendi oyun stilinizi seçin ve yaşadığınız sorunlarla ilgilenin.

•Açık, son derece yeniden oynanabilir haritalar: Şansınızı size destek olacak şekilde çevirmek için cihazlar, stratejiler ve zengin öğeler içeren bir durum kullanın.

• Yüksek gerilime dayanıklı sürekli etkileşim: Yapay zekayı test etmekle dolu bir dünyada diğer izleyici gruplarına karşı bolluk için savaşın.

•Yüksek tehlike/yüksek ödül: Hayatınızla kumar oynayın. Karakterinizi sonsuza dek kaybetme korkusuna karşı ödüller ve yeniden tasarımlar kazanın.

• Belirsiz bir evren: Kendinizi spekülasyon yapmaya devam ettiren loş önerilerle zengin, güvenilir bir dünyaya dalın - virajın etrafında ne var?

Altyazı Dilleri:

Almanca
Rusça
Portekizce
Japonca
İngilizce
İtalyanca
Fransızca
Lehçe
Türkçe
İspanyolca

Dosya boyutu:
22,49 GB

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5