Horizon Forbidden West PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

900.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

PS4 için kullanılabilir PS5 Studio:Gorilla Games Tür: Açık Dünya Tek Oyunculu

Aloy geri döndü, yeni tehditlerin beklediği gizemli ve tehlikeli bir sınır olan Horizon oyun serisinin ikinci bölümü olan Yasak Batı'ya meydan okumak için geri dönerken ona katılın. Uzak diyarları keşfedebileceğiniz, daha büyük ve daha korkutucu makinelerle karşılaşabileceğiniz ve Horizon'un kıyamet dünyasını keşfederken şaşırtıcı yeni kabileleri ortaya çıkarabileceğiniz uzak geleceğe dönerken.

Dünya ölüyor, şiddetli fırtınalar ve kaçınılmaz bir felaket, insan ırkının kalıntılarına, birkaç izole kabileye zarar veriyor, korkunç yeni makineler sınırlarında geziniyor, dünyadaki tüm yaşam yok olma tehlikesiyle karşı karşıya ve kimse nedenini bilmiyor.

Aloy, bu tehditlerin ardındaki gerçeği ortaya çıkarabilen ve düzeni ve dengeyi yeniden sağlayabilen tek kişidir; uzak diyarlarda ilerlerken eski arkadaşlarıyla güçlerini birleştirecek, yeni gruplarla yeni ittifaklar kuracak ve savaşta mirası ortaya çıkaracaktır. yeni yenilmez bir düşmanın önünde kalmaya çalışırken unutulmuş bir geçmişin.

Horizon Forbidden West, PS4'ün en popüler oyunlarından birinin sansasyonel bir devamı niteliğindedir; güçlü anlatımı ve çekici özelliklerinden sadece birkaçı olan akılda kalıcı karakterleri, sürprizler içeren ve makul bir hızda ilerleyen bir anlatımı vardır; mücadelesi, artırılarak yeniden geliştirilmiştir. silahları ve mühimmat türleri, hem insanları hem de yıkıcı yeni makineleri yok etmeyi çok daha keyifli bir deneyim haline getiriyor. Selefinden daha detaylı, daha gerçekçi ve doğal bir dünya ile birlikte. Oynanış, ses ve grafiklerin tümü iyileştirildi ve PS5'te anında hit oldu.

Büyüleyici yeni hikaye ve geliştirilmiş oynanışın yanı sıra, ikinci taksitin en etkileyici yönlerinden biri, Horizon Zero Dawn'a kıyasla grafiklerinin evrimi oldu. Artırılmış grafik kalitesinden ve inanılmaz gerçekçilikten yararlanan sadece karakterler değil, aynı zamanda ağaçların, bitkilerin, kayaların ve hatta çimlerin bile yere canlı gibi gölgeler düşürdüğü ayrıntılı dokuda, sular öyle akıyor ki gerçekçiliği ve hatta üzerine basıldığında bitki örtüsünün hareket ediş şekli bile çok etkileyici. Gorilla Games, iki kat daha fazla ayrıntı düzeyi ve iki kat daha yüksek kare hızıyla bu kez kendilerini geride bıraktı. PS4 sürümü, bitki örtüsünü ve hareketi işlemek için yazılımda yapılan performansı daha da artırmak için 1. kademe VRS kullanır. (Kullanıcı arabirimi, PS4'te yerel 1080p'de işlenir,

Horizon Forbidden West, orijinal eklentilerin tüm en iyi yönlerini alır ve geliştirir, son derece etkileyici bir vahşi yaşam oyunu yaratır, bir binanın içinden doğrudan dışarıya sorunsuz bir şekilde çıkar, oyunu yavaşlatacak yükleme ekranları yoktur. Gorilla oyunları, Alaşım'ın araç setine bir deltakanat ekledi ve tırmanırken tutması için tutamak sayısını artırdı. Zirveye ulaşana kadar dağları tırmanabilir, bu da size muazzam bir manzara, üst zemin gibi büyük avantajlar sağlar. düşmanların üzerinde ve vadiler ve yeşil otlaklar üzerinde süzülme yeteneği,

Yüzerken suyun altında nefes almaya gelince, su altında sınırsız nefes almanıza izin veren aracın kilidini açtığınızda, olağandışı deniz yaşamının batık dünyasını ve ayrıntılı, batık denizaltı dünyasını serpiştiren çökmekte olan çürümüş binaları keşfedebilirsiniz. Fantastik grafikler, yoğun oyun, büyüleyici ve merak uyandıran bir hikaye dizisi, bu oyunu anında modern bir klasik haline getiriyor, Gorilla Games yapmak için yola çıktıkları her şeyi ve daha fazlasını başardı, bu da sizin için saatlerce keyif anlamına geliyor.

Havale / EFT (%5) :855.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5