Hitman 3 Ps4 ve Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

780.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Hitman 3, üç kişilik World of Assassination setinin duygusal sonudur ve gezegenin dört bir yanındaki oyuncuları başıboş kum havuzu alanlarına dünyayı dolaşan bir deneyime götürür. Uzman 47, tüm mesleğinin ana anlaşmaları için vahşi bir uzman olarak geri döner. Geçiş Bekliyor.

Eşsiz fırsatı takdir edin ve oyun dünyası yaptığınız her şeye yanıt verirken hedeflerinizi tamamlayın. IO Interactive'in onur kazanan Glacier yeniliği, HITMAN 3 Ps4 & Ps5'in canlı oyun dünyasına güç vererek rakipsiz oyuncu kararı ve tekrar oynanabilirlik sunuyor.

HITMAN 3'ü VR*'da başka bir birinci bireysel bakış açısıyla oynayın ve kendinizi gerçekten de Assassination Dünyasına kaptırın. PlayStation VR desteği, hedeflerinizin karşısında durmanıza ve onlara korkmadan bakmanıza, hareketli bir gruba karışmanıza ve etrafınızda meydana gelen konuşmaları ve tartışmaları duymanıza ve ellerinizi kullanarak şeyler üzerinde işbirliği yapmanıza olanak tanır. Üçlü World of Assassination setinden 20'den fazla alan, HITMAN 3'te oynandığında VR'de korunur.

Hitman 3 Ps4 & Ps5 Özellikleri

Görev Modu

Görev modu, sizi başıboş kum havuzu alanlarında dünyayı dolaşan bir deneyime götürecek ve üç kişilik World of Assassination setine duygusal bir son verecek.

Zor Hedefler

Zor Hedefler, kesin bir Hitman mücadelesidir ve enerji verici, yenen bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. HUD veya Instinct'ten neredeyse sıfır yardım alarak olağanüstü bir hedef bulmanız ve onları anında ortadan kaldırmak için bir düzenleme geliştirmeniz gerekiyor.

Hızlanmalar

Anlaşmanın her aşamasında size yeni bileşenler atıldıkça etkileşim becerilerinizin mümkün olduğunca ileri götürülmesini bekleyin. Kamuflaj sınırlamaları, eklenen gözetleme kameraları ve farklı türden farklı karışıklıklar yönünüze fırlatılacak.

Anlaşmalar Modu

Kendi hedeflerinizi seçin, onlardan nasıl kurtulacağınızı seçin ve ardından her şeyin gerçekleşmesini sağlayın. Anlaşmayı kendi başınıza bitirdiğinizde, skor tablolarında en iyi skoru elde etmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.

*PSVR Kulaklık gerektirir

Ses: İngilizce

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca
Havale / EFT (%5) :741.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5