Hitman 2 Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

1,000.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dünyayı dolaşın ve HITMAN'deki ilgi çekici sanal alan alanlarında çaprazlama hedeflerinizi takip edin. Güneşli yollardan loş ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar dünyanın en yıkıcı profesyonel katili Ajan 47'den hiçbir yer korunamaz.

Kesin bir devlet ajanı omurgası soğutma hikayesiyle karşılaşmaya hazır olun - ana hedefiniz incelikli Gölge İstemciyi yok etmek ve yerel ordusunu çözmektir, ancak hedefinizin gerçek karakterini ve 47'nin geçmişiyle ilgili gerçekliğini öğrendikten sonra, hiçbir şey eşdeğer olmayacak .

Dünya Senin Silahın

Sadece HITMAN'de, ideal ölümü tasarlamanıza ve gerçekleştirmenize yardımcı olmak için durumunuzdaki her şeyi kullanabilecek misiniz - yenilikçiliğinizi tehlikeli bir silaha dönüştürmek için gizliliği, hasarı ve ortasındaki her şeyi kullanın.

Bir Suikast Dünyası

Assassin, plastikten yeni çıkmış yeni bir haçlı seferi, ancak buna ek olarak yeni görevler, yüksek riskli Elusive Targets ve cellat hayal gücünüzü test etmek için size daha iyi yaklaşımlar sunan daha fazla ücretsiz canlı içerik içeriyor.

Bugüne kadarki en iyi HITMAN deneyimi

Kiralık silahlı adam, ölüm deneyimini kolaylaştırıyor - geçmiş oyunun tüm iyileştirmeleri dahil, HITMAN 2, sizi çok daha ölümcül bir profesyonel katil yapmanıza yardımcı olmak için yükseltilmiş oyuncu hareketi ve HUD/UI'de birkaç artış içeriyor.

Vurmanın Yeni Yolları

Yoldaşlarınızla HITMAN oynamak için yeni modlar ve daha iyi yaklaşımlar sunuyor - Sniper Assassin'de bir arkadaşınızla merkezi oynayın veya 16 oyunculu eşzamanlı Assassination Race'de en yüksek skorun peşinden gidin.

Ses:
İngilizce

Altyazılar:
Almanca
Rusça
Geleneksel Çince
Japonca
İspanyolca (Latin Amerika)
İngilizce
İtalyanca
Portekizce (Brezilya)
Fransızca
Lehçe
İspanyolca

Dosya boyutu:
42,33 GB

Havale / EFT (%5) :950.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5