God of War Ragnarök Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

840.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Merakla beklenen God of War Ragnarok sonunda en ucuz fiyatıyla satın almak isteyenler için burada! Hazırlanma süreci birkaç yıl süren God Of War, Sony Santa Monica Studios tarafından her iki versiyonla da karşımıza çıkmıştı. PS4 olarak ele alacağımız oyunda büyük bir heyecan bizleri bekliyor .

GOD OF WAR RAGNAROK PS4 ÖZELLİKLERİ

İNTERAKTİF EĞLENCE NELERDİR?

Oyuncular olarak, oyunun çevrimdışı oynama kalitesini etkinleştirebilirsiniz. Oyun, Vibration Play işlevi DUALSHOCK'u destekler. Ayrıca ps5'te Uzaktan Oynatma işlevini de destekler. Tetik Efekti ve Oyun Yardımı gerektirir.

GOD OF WAR RAGNAROK PS4 KARAKTERLERİ

Birçok farklı karakterin yer aldığı God of War karakterlerini incelediğimizde gözümüze ilk çarpan Kratos ve oğlu Atreus oluyor. Kratos, Sparta'da doğdu; Dayanıklılığı ve gücü temsil eden bir Yunan tanrısıdır. Oğlu Atreus ile çıktığı yolculukta oğlunu korur ve ona bu yolculukta kendisini nasıl koruyacağını öğretir.

Atreus, Kratos'un oğludur. Avcılık ve iz sürme konusunda çok iyi olduğunu gördüğümüz Atreus, çok iyi bir yay kullanıcısı olmasının yanı sıra Mors alfabesine de hakimdir. Babasının onu koruma arzusuna rağmen Atreus'u cesur ve asi saldırı sahneleri ile görüyoruz.

Oyunda bolca göreceğimiz bir diğer önemli karakter ise Freya. Bereket tanrıçası olarak bilinmesinin yanı sıra Freya, büyü yapma yeteneği nedeniyle "Asgard'ın kraliçesi" ve "ormanın cadısı" olarak da bilinir. Odin'in eski karısıdır ve Baldur adında bir oğulları vardır. Freya, oyunun başında Kratos ve Atreus'a yardım etse de oyunun ilerleyen bölümlerinde Kratos'un düşmanı olarak karşımıza çıkacaktır.

Freya oğlu Baldur'a geldiğimizde; Baldur'un annesi Freya, oğlunu korumak için ona bir büyü yaptı ve bu nedenle Baldur hiçbir fiziksel acı hissetmiyor, sadece acı hissetmiyor, aynı zamanda tat alma duyusu da yok.

Oyundaki bir diğer önemli karakter ise Mimir. Mimir, yaşayan en bilge adam olarak bilinir ve Odin tarafından cezalandırılır; Odin, Mimir'i bir ağaca bağlayarak hapsetti. Kratos, Mimir'i bulup kafasını kesip onu kurtarmıştır ve şimdi Mimir, Kratos ve Atreus ile birlikte seyahat etmeye başlar ve onlara bu yolculukta rehberlik eder.

Oyunda karşımıza çıkan karakterler arasında Sindri ve Brok kardeşler yer alıyor. Demir dövme ustaları olan cüce kardeşler, Thor'un ünlü çekici Mjolnir'i ve Kratos'un Leviathan baltasını yaptılar. Bir süre sonra hangisinin daha iyi olduğu konusunda tartışırlar.

İskandinavya'nın en güçlü tanrılarından biri olan ve Odin'in oğlu, Bludur'un üvey kardeşi Thor, en önemli karakterlerden biri ve en sık karşılaşılan karakterlerden biridir. Thor'un oğulları Modi ve Magni'dir. Thor gök gürültüsü ve şimşek tanrısıdır. Thor'un gücü, babası tarafından kendisine verilen iki büyülü nesneye dayanmaktadır; bunlardan biri Mjolnir (çekiç), diğeri Megingjord (kemer).

Odin'in oğullarından Tyr, adalet ve zafer tanrısıdır. Baldur onun üvey kardeşidir. Kapalı bir alanda sürgünde yaşıyor.

Angrboda, Loki'nin eşidir.

Dublin bir tüccardır.

SİLAHLAR

Leviathan Baltası

Leviathan Axe ana saldırı silahlarından biri olduğu için oyunda sıklıkla gördüğümüz Leviathan Axe adlı yeni silahı oyunda görüyoruz. Güçlü silah, buzun gücüyle büyülüyor ve her mesafeden çağrılabiliyor. Savaşta, bu benzersiz yetenekler, düşmanları şaşırtıp dondurmanıza ve rakiplerinize balta atmanıza izin verir. Silahların bir "Silah İmza Hareketi" vardır, bu da oyuncuların bir silahı buz veya ateş temel gücüyle birleştirdiği anlamına gelir.

Koruyucu Kalkan

Diğer savunma silahlarından biri de onu yaklaşmakta olan hasarlardan koruyabilen ve geri çekilebilir nitelikte olan Koruyucu Kalkan'dır.

Kaos Bıçakları

Blades of Chaos ona her zaman Kratos'un geçmişini hatırlatır. Bıçaklar, Kratos'un bileklerine bağlıdır ve dövüşte düşmanlara büyük miktarda hasar verebilir. Ayrıca oyuncular, bıçakları oyundaki farklı yapılardan geçmek veya düşmanlara uzaktan saldırmak için bir kıskaç olarak kullanabilirler.

Oyunda, God of War Ragnarok, The Blades of Chaos ayrıca bıçaklara buz veya ateş elemental gücü aşılayabilen Whiplash adlı "Silah İmza Hareketi"ne sahiptir.

Dauntless ve Stonewall Shields

Kalkanlar oyunda yeni bir silah olduğu için. Bu yüzden silah hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz, ancak kalkanların savuşturma ve karşı saldırı gücüne sahip olduğunu tahmin edebiliyoruz. Öte yandan, taş duvar kalkanları düşmanlardan gelen enerjiyi emer ve oyuncular bu enerjiyi düşmanlara geri kullanabilirler. Ayrıca oyuncular bu kalkanlar ile düşman saldırılarını engellerler.

Pençe Yayı

Atreus'un Talon Bow'u düşmanlara hasar vermek, sersemletmek ve dikkatlerini dağıtmak için kullandığını görüyoruz. Böylece Atreus, savaşta Kratos'a yardımcı olabilir.

ÜLKELER

Midgard

Kratos ans Atreus'un evi Midgard'dadır. Hikayenin çoğu buradan geçiyor.

Alfheim

Alfheim, Kara ve Aydınlık Elflerin yaşadığı diyardır.

Helheim

Helheim, onursuz ölüm nedeniyle ölülerin gitmek zorunda kaldığı bir yerdir. Bu yer donmuş ve düşük sıcaklığı nedeniyle ölümcül bir yerin çok uzun süre orada kalmasına neden oluyor.

Muspelheim

Burası Ateş alemi olarak bilinir. Bu yerin tüm Dokuz Diyarlar için ısı kaynağı olduğuna inanılıyor. Üstelik Muspelheim, Ragnarok başladığında Asgard'ı yıkacakları kehanet edilen Ateş Devlerinin evidir, ancak Mimir'e göre Devler yalnızca Ragnarok başladığında ortaya çıkacaktır.

Niflheim

Niflheim, onu soluyan birini zehirleyebilecek lanetli bir sisle çok tehlikeli bir yerdir.

Jotunheim

Jotunheim, Arteus'un annesinin geldiği ve Devlerin evinin olduğu bir yerdir. Devler, Odin'in oraya ulaşmasını engellemek ve geri kalanları öldürmek ihtimaline karşı bu yerin tüm erişimlerini kapattı.

Svartalfheim

Bir cüce krallığı vardır ve krallık, God of War Ragnarok oyunundaki yeni yerlerden biridir.

Asgard

Oyundaki diğer yeni diyarlardan biri de Asgard. Asgards, Tanrı Alemi olarak bilinir. Aesir Tanrıları orada yaşıyor. God of War Ragnarok'u satın alan oyuncular, mekanı da keşfediyor olacak.

Vanaheim

Vanaheim, Vanir'in yaşadığı ve Freya'nın geldiği yerdir.

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Portekizce, İspanyolca

Ekran Dilleri: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz) ), Rusça, İspanyolca (Meksika), Tayca, Türkçe

Havale / EFT (%5) :798.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5