Ghost of Tsushima Director’s Cut Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

985.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

On üçüncü yüzyılın sonlarında Moğol hakimiyeti, Doğu'nun üstesinden gelme misyonları boyunca tüm ülkeleri yok etti. Tsushima Adası, Japonya'nın orta bölgesi ile acımasız ve kurnaz general Khotun Khan tarafından yönetilen devasa bir Moğol saldırı donanması arasında duran tek şey.

Savaşın ötesinde kadim güzellik dayanır : Bu açık dünya aktivite deneyiminde zengin karakterleri deneyimlemek, eski kilometre taşlarını bulmak ve Tsushima'nın gizli mükemmelliğini ortaya çıkarmak için devasa açık arazide ve geniş arazide dolaşın.

Hayaletin Yükselişi : Tsushima'yı kurtarmak için eski yoldaşlardan ve yeni olası olmayan ortaklardan destek isteyin. Geleneklerden ayrılın, başka bir tür şampiyon olun ve ne olursa olsun evinizden ve bireylerinizden geriye kalanları güvence altına alın.

Çamur, kan ve çelik : Canlı bir samuray savaşı anlayışı için katananızla düşmanlara meydan okuyun, uzaktaki tehlikeleri öldürmek için yayda ustalaşın ve düşmanları şaşırtmak ve tuzağa düşürmek için gizlilik stratejileri geliştirin.

Birlikte Efsane Olun : Japon klasik hikayeleri ve folkloruyla canlandırılan Legends çevrimiçi merkez modunda iki oyunculu hikaye görevleri veya dört oyunculu dalga tabanlı dayanıklılık görevlerinin ilerleyişinde arkadaşlarınızla veya web tabanlı çöpçatanlık yoluyla oynayın.

Araştırılacak tamamen farklı bir ada : Son derece yakın çıkarlara sahip kısa ve uzun bir hikayede bir Moğol varlığı hakkındaki dedikoduları araştırmak için İki Ada'ya seyahat edin.

Sürüm şunları içerir:

– İki Ada genişletmesi.*
– Efsaneler çevrimiçi işbirliği modu.**
– Dijital mini sanat kitabı.
– Yönetmenin yorumu.
– Bir Teknik Nokta.*
– Hachiman'ın Lütfunun Cazibesi.*
– Tsushima Kahramanı Kostüm Seti.*

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)
Altyazılar: İngilizce, Fransızca (Fransa), Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :935.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5