FIFA 21 Ps4 – Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

450.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

FIFA 21 Ps4 – Ps5 Şehirde ve arenada işbirliği ve iletişim için daha iyi yaklaşımlarla PlayStationⓇ4 ve PlayStationⓇ5'te EA SPORTS™ FIFA 21'de BİR OLARAK KAZANIN. Frostbite™ tarafından kontrol edilen FIFA 21, VOLTA FOOTBALL ve FIFA Ultimate Team™'de birlikte çok daha büyük zaferlere katılmanıza, hayal gücünüz ve kontrolünüz için sizi ödüllendiren başka bir etkileşim özgünlüğü derecesi hissetmenize, her saniyenin üstesinden gelmenize olanak tanıyan yeni özelliklerle oyunu yükseltiyor. Kariyer Modunda ve size The World's Game'in yaşam deneyimiyle en tutarlısını sunan eşsiz gerçekliği deneyimleyin. Bugüne kadar devam eden en akıllıca FIFA etkileşiminde yepyeni benzersiz hücum çerçeveleriyle, yakın geçmişte hiç olmadığı kadar çok gol kapısı açın.

FIFA 21 Ps4 – Ps5 Özellikleri

Şehirde ve arenada işbirliği ve iletişim için daha iyi yaklaşımlarla Ps4 ve Ps5'te EA SPORTS™ FIFA 21'de BİR OLARAK KAZANIN .

Frostbite™ tarafından kontrol edilen FIFA 21, VOLTA FOOTBALL ve FIFA Ultimate Team™'de birlikte çok daha büyük zaferlere katılmanıza, yenilikçiliğiniz ve kontrolünüz için sizi ödüllendiren sürekli etkileşim özgünlüğünü hissetmenize, her biriyle başa çıkmanıza olanak tanıyan yeni özelliklerle oyunu yükseltiyor. Kariyer Modunda ikinci sırada yer alın ve size The World's Game'in yaşam deneyimiyle en tutarlı deneyimini sunan eşsiz meşruiyeti deneyimleyin.

Bugüne kadar devam eden en akıllıca FIFA etkileşiminde yepyeni benzersiz hücum çerçeveleriyle, yakın geçmişte hiç olmadığı kadar çok gol kapısı açın.

FIFA 21, oyuncuların sezgilerini ve dinamiğini hem top içinde hem de dışında her zamankinden daha yükseğe çıkarıyor, daha pratik ve eğitimli gelişim sağlıyor, 1'e 1 koşulların gücünü genişletiyor ve yenilikçiliğinizi ödüllendiren, hayatla tutarlı bir futbol deneyimi için koşulları açıyor. ve sahadaki her yeri kontrol edin.

Maçlarda, hamlelerde ve hazırlıklarda ekstra derinlik sağlayan yeni geliştirmelerle FIFA 21 Kariyer Modu'nda Her Anın Başına Çıkın, grubunuzun zirveye çıkışında size daha fazla kontrol verin ve maceranıza başlamanızı şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolaylaştırın. idari meslek.

Oynamak için daha fazla yaklaşım. Daha fazla özelleştirme. Daha fazla alan. Farklı küçük oyunculu futbol türleri aracılığıyla çok uzaklardaki kapalı alanlarda ve kortlarda tarzınızı sergilerken arkadaşlarınızla birlikte yolların ruhunu deneyimleyin.

FIFA 21 Ultimate Team'de farklı zamanlarda oyunculardan oluşan fantezi ekibinizi bir araya getirirken, FIFA'nın en ünlü modunu oynamanın daha iyi yaklaşımlarını takdir edin.

17.000'den fazla oyuncu ve 700'den fazla grup, 90'dan fazla arena ve 30'dan fazla sınıfla FIFA 21'de benzersiz meşruiyetle oynayın ve size The World's Game'in en tutarlı yaşam deneyimini sunar. FIFA 21, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi

Ses:

  • Arapça, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Ekran Dilleri:

  • İngilizce, Fransızca, İspanyolca (Latince)

Dosya boyutu:

39,83 GB

Havale / EFT (%5) :427.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5