F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch PS4 – PS5

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Light City yaratıkları, uzun bir süre önce Muhalefet Savaşı'nda saldıran Mekanik Ordu tarafından ezildikten sonra, önceki Engelleme yarışmacısı tavşan Rayton radarın altında kaldı. Bir arkadaşının yakalanması, goliath metal sıkma elini takıp ona zulmedenlere karşı savaşmaktan başka gerçek bir seçeneği olmadığını ima etti. Ordu, Muhalefet ve Kemirgen Sürüsü de dahil olmak üzere bir dizi hilede çok geçmeden hızlanacak olması onu dehşete düşürdü.

FIST: Forged In Shadow Torch PS4 ve PS5 Özellikleri

● Araştırma Zorluklarıyla Dolu Tutarlı Kılavuzlar

Activity Platformer tarzı bir haritada on ikiden fazla olağanüstü bölgeyi araştırın. Merkezi savaş, bulmaca çözme ve sahne mekaniği, hesaplanamayan gizli odalar, gizli bölümler ve oyuncuların bitirmesi için çok çeşitli ödüllendirici kışkırtmalarla alternatif yollarla tamamlanır.
Kesintisiz ilerlemelerden uzak durmak için haritalar anında istiflenir, bu da canavarca Light City'nin çok daha kesin ve canlanmış hissetmesine neden olur.

● Üç Silah Arasında Tutarlı Değişim Olan Bir Arcade Savaş Çerçevesi

Clench eli, Drill ve Whip, yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli saldırılar arasında tutarlı bir değişim sunan tamamen benzersiz savaş stillerine sahip üç silahtır. Durum için en uygun saldırı türünü seçerek düşmanı paramparça edin.
Oyuncular, her biri kendi silahlarına ve saldırılarına sahip olan ve hepsi de oyuncuyu yere sermek için iş birliği yapan çok çeşitli türden düşmanlar tarafından test edilecek. Alışılmadık dövüş stillerine sahip ilginç süpervizörler, yeni ve özel bir oyun deneyimi sunuyor.

● İnanılmaz Motor 4 ile Yapılan Dizel-punk Hissi

Oyunun dizel-punk stili, Light City'ye olağanüstü bir görsel his vermek için geçmiş bir zamandan bir Doğu şehir manzarasıyla karıştırılan dizel yakan motorlar tarafından desteklendi. Tüylü yaratıklar ve temiz mekanik savaşçılar arasındaki belirgin fark, oyun hikayesindeki çekişme konusunu sunar.
Çarpıcı Motor 4 tarafından kontrol edilen makul 3B görseller, Gerçekçi Temelli Teslim ile birleştiğinde, Move Platformer sınıfını duyulmamış bir illüstrasyon kalitesine getirir.

Seslendirme:
Çince, İngilizce
Altyazı:
Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5