eFootball PES 2021: Season Update Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE Ps4, E3 2019'da veya daha fazlasında "En İyi Spor Oyunu" ödülüne layık görülen eFootball PES 2020'den çokça övülen tüm önemli özellikleri ve etkileşimi taşır. Yeni sezon için en son oyuncu ve kulüp bilgilerini sergileyen oyun, aynı şekilde seçkin UEFA EURO 2020™ modunu ve yeniden planlanan gerçek müsabakadan önce içeriği içeriyor.

PES kuruluşu, 1995'teki lansmanından bu yana 25. Yıldönümünü kutlarken ve 100 milyondan fazla kopya satarken, KONAMI, başka bir etkinlik dolu dönem için sahaya çıkarken, dünyanın her yerindeki futbol hayranlarını bizimle birlikte gelmeye davet ediyor. futbol ve gelecek için plan yapın.

SEZON GÜNCELLEMESİ – PES 2021, bir yıl önce çıkan eFootball PES 2020'nin yenilenmiş halidir ve en son oyuncu bilgilerini ve kulüp listelerini verir. Bazı ittifaklar için ertelenen sezon sonları nedeniyle, belirli yetkili sınıflar ve gruplar için en son bilgilere gönderim anında ve sonrasındaki güncellemeler aracılığıyla erişilebilecektir (web ilişkilendirmesi gerekir).

Kısıtlayıcı UEFA EURO 2020™ İÇERİĞİ – 2021'deki gerçek rekabet öncesinde, yetkili UEFA EURO 2020™ içeriği PES 2021'de kullanıma sunulacaktır. Bağlantısız UEFA EURO 2020™ Turnuva Modu'nu vurgulayarak, 55 UEFA genel grubunun her biri, Wembley Stadyum ve gökyüzü oradan itibaren sınırdır, bu, ilkbaharın sonlarında ilk kez sahneye çıktığında rekabeti yeniden yaratmak için en ideal yaklaşımdır.

eFootball PES 2021: Sezon Güncellemesi Ps4 Özellikleri

Ünlü MOMENT SERİSİ – Bu yeni myClub düzenlemesi ile mevcut ve önceki futbol yıldızlarının önemli anlarını yeniden yaşayın ve yeniden canlandırın.

Accomplice CLUB EDITIONS – Taraftarlar, ilk geçişte bilgisayarlı aşamalardan olağanüstü PES 2021 Club Editions satın alma seçeneğine sahip olacak. FC Barcelona, ​​Juventus, Manchester United, FC Bayern ve Arsenal FC için erişilebilen yepyeni Club Editions, myClub ekipleri, Unutulmaz An Serisi oyuncuları, yeni paketler, işaretli menüler gibi kulübe müstehcen içerik içerecek ve bu yalnızca Buzdağının zirvesi.

Güvenilirlik İNDİRİMİ – En kararlı oyuncularımızı algılamak için, eFootball PES 2020 aracılığıyla (LITE dahil) bir PES 2021 Club Edition için ön talepte bulunduğunuzda %20'lik bir indirimden yararlanabileceksiniz.

Dahil Olan OYUN MODLARI

Ace LİGİ – Sanatsal ara sahneler, mantıklı değiş tokuşlar içeren sezgisel bir değişim çerçevesi dahil, sizi türünün tek örneği futbol kulübünüzün şef koltuğuna oturtan canlı bir tek oyunculu mod ve bu daha başlangıç. Kendi türünün tek örneği kulübünüzü inşa etmeye çalışırken, hem saha içinde hem de saha dışında önemli kararlar alarak hareketi yönlendirmekle suçlanacaksınız.

– PES 2021'de Ana Lig'e yeni Efsane Menajerler eklendi ve incelikleri yakında ortaya çıkacak

MAÇ GÜNÜ – Bu ciddi modda futbolun en büyük maçlarını üstlenmek için iş birliği yaparken PES'e yeni gelenlerin ve eğitimli uzmanların yanında durun. Tercih ettiğiniz kulübü seçin ve tarafınızın zaferine katkıda bulunmak için benzer yetenek seviyesindeki farklı müşterilerle karşılaşın. Yeterince başarı elde edin ve destansı bir son açmazda kendi tarafınızda konuşma olasılığına sahip olun.

MYCLUB – Hedefinizin oyuncuları, süpervizörleri ve stratejik uygunluklarını işaretleyip test ederek kendi özel ideal grubunuzu oluşturmak olduğu çok ünlü bir mod. Ne kadar çok oynarsanız, grubunuzu ek olarak geliştirmek için o kadar çok Oyun Puanı (GP) alırsınız.

– eFootball PES 2020'de myClub oynayan kişiler için, oyun içinde elde edilen başarılara bağlı olarak farklı ödüllerle erişilebilen olağanüstü bir Sadakat Bonusu olacaktır. Ödül ve Kilometre Taşı incelikleri resmi site üzerinden dağıtılacaktır.

Tasarımlar ve SUNUM

OYUNCU MODELLERİ – PES 2021, çeşitli oyuncular için 3D tam vücut kontrolleri gerçekleştirerek kuruluşun özgünlük taahhüdüyle ilerliyor. Usta uzmanlar ayrıca Veri Paketleri aracılığıyla oyuncu yüzlerine yapılan alışılmış güncellemelerle katkıda bulundu.

Arenalar - sadece futbol izlemek ve oynamak için bir yerden çok daha fazlası, arenalar gerçek bir karşılaşma için gereklidir ve PES 2021'de en aşırı şefkatli sevgi, dünyanın her yerinden önemli stadyumların sektöre yön veren farklılaşmalarını beraberinde getirdi. Oyun içi stadyumların tam listesi resmi sitede bulunabilir.

GÖRSEL DOĞRULUK - İster her çim parçasının içindeki karakter, ister gökyüzünde güneşin durumunu yeniden üreten dinamik aydınlatma çerçeveleri olsun, PES 2021 keyifli oyunu şaşırtıcı bir kesinlikle sunar ve konsolların akış çağında akla gelebilecekleri test eder.

2021'in En İyi oyunu eFootball PES 2021: Season Update Ps4'ü en iyi fiyata satın alabilirsiniz .

Ses;

Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca.

Altyazılar ;

Arapça, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Türkçe

Dosya boyutu;

36,78 GB

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5