Dying Light 2 Stay Human PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,150.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Çürüyen Bir Şehri Keşfedin
Virüs galip geldi ve medeniyet karanlık çağlara geri döndü. İnsanlığın son yerleşim yerlerinden biri olan şehir, yıkımın eşiğine gelmiştir. Hayatta kalmak ve dünyayı dönüştürmek için çevikliğinizi ve dövüş becerilerinizi kullanın. Her kararın önemli!
20 yılı aşkın bir süre önce Harran'da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz. Son büyük insan yerleşimlerinden biri olan şehir, çatışmalarla parçalanmıştır. Medeniyet karanlık çağlara geri döndü ve yine de umudumuz var.
Şehrin geleceğini değiştirme gücüne sahip bir gezginsiniz. Ancak olağanüstü yeteneklerinizin bir bedeli var. Çözemediğin anıların peşini bırakmadan gerçeği aramaya koyulursun ve kendini bir savaş bölgesinin ortasında bulursun. Gücü elinde tutanların becerilerini geliştir, tarafını seç ve kaderine karar ver. Ve ne yaparsanız yapın, unutmayın, insanlığınızı asla geride bırakmayın.


Hatıraların Peşinde
Sen şehrin geleceğini değiştirme gücüne sahip hacısın. Ancak olağanüstü becerilerinizin bir bedeli olduğunu unutmayın. Çözemediğiniz anılarınızın peşini bırakmadan, gerçeği aramak için yolculuğunuza başlıyorsunuz ve kendinizi bir savaş alanında buluyorsunuz. Becerilerinizi geliştirin, bir taraf seçin ve geleceğinize karar verin. Ve ne yaparsan yap, insanlığını unutma.


Kız Kardeşini Arayışı
Adınız Aiden ve siz bir gezginsiniz, Dying Light 2'nin tehlikeli çorak arazilerini aşan, kıyamet sonrası bir yerleşim yerinden diğerine mal götüren göçebe bir hacısınız. Kaybolan kız kardeşini arayışı ve insanlığın virüsten sağ kurtulan son karakollarından biri olan Şehir'e giden yolu takip ederken, şehir Orta Avrupa'da bir yerde bulunuyor. Hayati kaynakların son kalıntılarının kontrolü için sürekli olarak birbirleriyle rekabet eden 3 savaşan grup vardır. Bağlılık yapmanın ilerleme kaydetmek için çok önemli olduğunu göreceksiniz.


Yetenekli Parkur ve Acımasız Dövüşün Karışımı
Yetenekli parkur ve vahşi dövüşün harika bir karışımı Dying Light 2'de bir kez daha ön plana çıkıyor. Muazzam yeteneklere ve harekete sahip bir karakterle Şehri keşfederken merakınızı gidermenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Dövüş Özellikle Acımasızdır
Dövüş özellikle acımasızdır, kullanabileceğiniz çok çeşitli silahlar vardır, yakın dövüş silahları ve menzilli silahların bir karışımını kullanmak size ihtiyacınız olan avantajı sağlayabilir. Sinsi ve ihtiyatlı bir şekilde düşmanınızın etrafından dolaşmak, her zaman zombi istifleriyle başa çıkmanın bir alternatifidir, ancak hiçbir yerde bu kadar eğlenceli ve gerçekten tatmin edici değildir!


Dinamik Çözünürlük
Grafik olarak olağanüstü, 3 mod vardır, Çözünürlük modu saniyede 30 kare sunarken yerel çözünürlüğü korumayı amaçlar. Kalite, ışın izlemeli aydınlatmaya eklenir ve dinamik çözünürlüğe dayanır ve benzer bir 30 FPS oranına sahiptir. Performans modu, daha canlı görünen 60 FPS sunar. Ekranlarının değişken yenileme hızı özelliğiyle kutsanmış kişiler için, kare hızının kilidi açılır ve mükemmel 60 FPS'den çok daha yüksek hızlar sunar.


Tüm Beklentileri Aştı
Dying light 2, tüm birinci şahıs kesme ve zar oyunlarının en iyi karakter tasarımı ve hareketlerinden bazılarıyla muhteşem selefinin harika bir devamı niteliğindedir. İlişkilendirilebilir hikaye sizi içine çekiyor ve kız kardeşini bulma görevinde Aiden'ı takip etmek istemenize neden oluyor. Saatler süren heyecanlı oyun sizi bekliyor. Oynaması kolay, ancak ustalaşması zor olan Dying Light 2, tacı orijinalinden devraldı ve şimdiden tüm beklentileri aştı

Havale / EFT (%5) :1,092.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5