Dying Light 2: Stay Human PS4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Harran'da virüsle savaştık ve kaybettik. Şu anda bir kez daha kaybediyoruz. Son muazzam insan yerleşimlerinden biri olan Şehir, mücadeleyle parçalanıyor. İnsanlığın ilerlemesi bir kez daha Karanlık Çağlara düştü. Ama yine de umudumuz var.

Şehrin kaderini değiştirme yeteneğine sahip bir gezginsin. Her durumda, olağanüstü yetenekleriniz bazı önemli tuzaklar içerir. Yorumlayamadığın anıların eziyetiyle, gerçekliğe alışmak için yola çıkarsın... ve sonunda bir savaş alanına girersin. Düşmanlarınızın üstesinden gelmek ve ortaklar edinmek için yeteneklerinizi keskinleştirin, iki kenetlenmiş ele ve beyne ihtiyacınız olacak. Güç sahiplerinin ardındaki donuk gizemleri çöz, taraf seç ve kaderini seç. Ne olursa olsun, eylemlerin seni nereye götürürse götürsün, her zaman hatırlayacağın bir şey var, o da insan kalmak.

Dying Light 2: Stay Human PS4 Özellikleri

Geniş Açık Dünya

Başka bir sıkıcı zamana dalmış bir şehrin varlığına ortak olun. Farklı seviyelerini ve alanlarını araştırırken çeşitli yollar ve gizli bölümler bulun.

Yaratıcı ve Acımasız Dövüş

En şiddetli deneyimin sonuçlarını bile yönlendirmek için parkur becerilerinizden yararlanın. Kurnaz akıl yürütme, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşlarınız olacak.

Gündüz ve Gece Döngüsü

O akşamın Enfekte olanların sıkıcı saklanma yerlerinde gezineceğine güvenin. Gün ışığı onları kontrol altında tutar, ancak ne zaman kaybolsa, hayvanlar kovalamaya başlar ve sığınaklarını araştırmalarına izin verir.

Seçimler ve Sonuçlar

Faaliyetlerinizle The City'nin nihai kaderini şekillendirin ve nasıl değiştiğini izleyin. Gelişmekte olan bir çatışmada kararlar alarak genel etkiye karar verin ve kendi içgörünüzü üretin.

2-4 Oyunculu CO-OP Oynanış

Dört oyuncuya kadar merkezde oynayın. Kendi oyunlarınıza sahip olun veya başkalarıyla birlikte gidin ve kararlarının sizinkinin aksine nasıl benzersiz bir şekilde oynandığını görün.

 

Diller:

Ses: İngilizce

Ekran Dilleri: Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Korece, Portekizce (Brezilya), İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5