Dreams PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Tearaway ve Little Big Planet'in yapımcıları, Dreams'teki PlayStation 4'e kesin bir hayal gücü motivasyonu taşıyor. Dreams, oynamak ve kendi evrenlerinizi, oyunlarınızı, zanaatkarlığınızı, filmlerinizi, müziğinizi veya geçmişin ortasındaki herhangi bir şeyi yapmak için gittiğiniz yerdir.

Yaratıcı zihinle dolup taşan bir sanal dünyada, araştırabileceklerinizin ve yapabileceklerinizin sınırı yok.

İster bağımsız bir çaba ister arkadaşlarınızla birlikte olsun, dünyadaki kusurunuzu bırakmak, kontrol cihazınızı sallamak kadar basittir.

Dreams, başkalarının fantezilerini araştırıp oynayabileceğiniz ve kendinizinkini yapıp sunabileceğiniz yerdir.

Dreams, PS4'ü Creative desteğine dönüştürerek oyuncuların hayal gücünü serbest bırakmayı amaçlayan bir oyundur.

Hem canlı bir sandbox oyunu hem de oyuncuların fantezilerini oluşturup paylaşabilecekleri ve ardından tekil kaynaklar, oyunlar, canlılık, müzik ve ortadaki her şeyden oluşan sonsuz bir rüya evreninde gezinebilecekleri sonu gelmez bir keşif gezisi. Her şeyi birleştiren şey, bir fantazi içinde olma eğilimidir.

Media Molecule, en son girişimi olan Dreams'in yenilikçi oyun alanındaki vizyoner ilerlemelerini sergilediği, onur kazanan bir stüdyodur.

Media Molecule'ün araştırma ekipmanına değer veren bir stüdyo olduğu iyi bilinen bir gerçektir! İlk olarak Düşleri tasarlamaya başladığımızda, sadece kendi fantezilerimizi özetlemekle kalmayıp, aynı zamanda bu tezahürlere hayat vermek de ilgimizi çekti.

Kolektif bir ağ merkezi

Düşlerde başkalarıyla işbirliği içinde, koltuğunuzda yapabilir, web'de yaşayabilir veya onların tezahürlerini genişletebilirsiniz. Farklı oyuncular tarafından hazırlananları hemen arayabilir ve besteleyebilir, yeniden düzenleyebilir, değiştirebilir ve kendinize ait hale getirebilirsiniz.

Yaratma, ortak veya tek başına, canlandırmak kadar hızlıdır. Biz buna Performans diyoruz; hızlı, içgüdüsel ve tatmin edici. Dünyayı lekelemek için kontrol cihazınızı hareket ettirmek kadar basit. Bir yakalama, izinizi yapın.

Seslendirme:
Almanca
Rusça
Portekizce
İngilizce
İtalyanca
Fransızca
Lehçe
İspanyolca

Altyazılar:
Almanca
Rusça
Portekizce
İngilizce
İtalyanca
Fransızca
Lehçe
İspanyolca

Dosya boyutu:
2,61 GB

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5