Dragon Ball: The Breakers Special Edition PS4

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Olağanüstü Sürüm şunları içerir:
• Efsanevi canavar BALL: THE BREAKERS (tam oyun)
• Olağanüstü Sürüm içeriği
Survivor'ınızı savaş alanında farklı kılacak bir dizi canlandırıcı şeyi vurgular! Eksiksiz bir kıyafetle tarzınızı sergileyin, muzaffer bir duruşla başarılarınızı övün ve hoş bir araç görünümü kullanarak karakterinizle kaçış yapın!
– Uyarlanabilir Kıyafet öğeleri: Hediye Ceket (12:00 Koyu), İnce Pantolon (Koyu), Slip-On Ayakkabı (Sönük), Rahat Saat (Koyu) – Zafer Duruşu “İki Harika Verdi” – Araç Kaplaması “Kanatlı yılan (Sarı
)

Efsanevi canavar BALL: THE BREAKERS, 7 normal sakinden oluşan bir grubun, onları kovalayacak ve geliştirecek olan Haydut'a (Cell, Frieza ve Buu gibi örnek bir Kanatlı yılan BALL rakibi) katlanmaya çalıştığı, web tabanlı, düzensiz bir aktivite oyunudur. oyun sırasında amansız bir güce dönüşür. Uzaklaşmak o kadar doğal olmayacak!

DRAGON BALL: THE BREAKERS Özel Sürüm Özellikleri

• Topluca kaçış… ya da sonra yine tek başına!
Şu anda diğerlerine yardım edin, ancak Çapulcu veya diğer Hayatta Kalanların seçimleri sizi buna tek başınıza gitmeye zorlayabilir. Oyun stiliniz ne olacak?

• Geçici Bir Kırışıklığa Yakalandınız Birkaç bölgeden oluşan muazzam kılavuzlardan kaçın , ancak dikkatli olun;
Yağmacı genellikle sizinle ilgilenir ve kullanabileceğiniz alanı azaltmak için bölgeleri yok edebilir, bu da olasılıklarınızı çok daha zayıf hale getirir.

• Bir Çapulcu olarak oynamayı takdir edin: dikkate değer bir Kanatlı yılan Topu rakibi!
Bir Çapulcu olarak, Kurtulanları kovalamak ve ezmek için üstün güçleri takdir edeceksiniz. Her Haydut'un takip etme, kayıplarını geliştirme ve çok daha etkileyici hale getirme konusunda benzersiz kapasitelerini geliştirin!

• Oyun tarzınızı değiştirin
İster Haydut ister Kurtulan olun, hareket yolunuzu seçin ve bir Kurtulan olarak kaçmak veya bir Yağmacı olarak kazanmak için kendi prosedürünüzü kalibre etmek üzere yetenekler, görünümler ve şeyler açın.

• Olağanüstü güçlendiricileri ve diğer şeyleri takdir edin
Araçlar, silahlar, konteynerler... Yağmacıyı alt etmek ve Dünyevi Kırışıklıktan kaçmak için her numaradan en iyi şekilde yararlanın!

*Web ilişkilendirmesi gereklidir.
*Bu öğe, temelde oyuncular arasında çevrimiçi maçlar yoluyla oynanan çok oyunculu bir oyundur. Tekli oyuna izin veren ana modlar, öğretici egzersiz olacak Bölümler ve oyuncuların oyunu prova etmesine izin veren Eğitim Modu'dur.
*Çevrimiçi maçlar, dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynamanıza izin verir. Oynadığınız bölge için organizasyon koşulları ideal olan kişilerle koordinasyon sağlayacaksınız.

Seslendirme :
İngilizce, Japonca
Altyazılar:
İngilizce, Fransızca (Fransa), Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (Meksika)

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5