Destiny 2: Shadowkeep PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

780.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Başarılı hit oyun Destiny'nin yaratıcılarından merakla beklenen devam oyunu geliyor. Sizi yakın gezegen sistemi üzerinde destansı bir maceraya çıkaran hareketli bir nişancı oyunu. İnsanoğlunun son korunan şehri, şiddetli Kızıl Lejyon'un ezici yöneticisi Ghaul tarafından sürülen şaşırtıcı bir saldırı gücüne düştü. Şehrin Muhafızlarının kapasitelerini elinden aldı ve hayatta kalanları kaçmaya zorladı. Bir mühimmat deposu bulmak ve yeni savaş kapasitelerini mahvetmek için yakındaki gezegen grubumuzun şaşırtıcı, keşfedilmemiş evrenlerine cüret edeceksiniz. Kızıl Lejyon'u alt etmek ve Ghaul'la yüzleşmek için insanlığın dağılmış azizlerine yeniden katılmalı, bir arada durmalı ve evimizi kurtarmak için savaşmalısınız.

Predetermination 2, birinci şahıs bir aktivite oyunudur ve onun dünyaca ünlü, onur kazanan atası Destiny'nin geliştirilmesidir. İkna edici, canlı yeni bir hikaye ve net bir başlangıçla Destiny 2, yeni ve mevcut oyuncuların bulması için bir karşılaşma aktaracak.

İnsanlığın son korunan şehri, acımasız Kızıl Lejyon'un etkileyici otoritesi Ghaul tarafından sürülen şaşırtıcı bir saldırı gücüne düştü. .

Predetermination 2, gerçekçi anlatım, heyecan verici performans girişimleri ve hoş, agresif ve açık etkileşimin olağanüstü bir karışımını sunar - bunların tümü tutarlı bir şekilde web dünyasında geniş kapsamlı bir şekilde örülmüştür. Arkadaşlarınızı toplayın veya tek başınıza maceraya çıkın. Karar senin.

Predetermination 2'de bulabileceğiniz çok daha fazla alıştırma var - Maceralar, Devriyeler, Kayıp Sektörler, Görevler ve Halka Açık Etkinliklerde araştırın. Kılavuzlu Oyunlar aracılığıyla farklı oyuncularla arayüz oluşturmak için daha iyi yaklaşımlar bulmanın yanı sıra, oyuncuları çoğu test alıştırması için birleştirir.

YOLCULUĞUNUZ

İnsanoğlunun son korunan şehri, şiddetli Kızıl Lejyon'un ezici otoritesi Ghaul tarafından yönetilen akıllara durgunluk veren bir saldırı gücünün eline düştü. Şehrin Muhafızlarının kapasitelerini elinden aldı ve hayatta kalanları kaçmaya zorladı.

Bir silah stoğu bulmak ve yeni savaş kapasitelerini yok etmek için yakın gezegen sistemimizin şaşırtıcı, keşfedilmemiş evrenlerine cüret edeceksiniz. Kızıl Lejyon'u alt etmek ve Ghaul'a karşı çıkmak için insanlığın dağılmış efsanelerine yeniden katılmalı, bir arada durmalı ve evimizi geri almak için savaşmalısınız.

KUSURSUZ BİR ÇEVRİMİÇİ DÜNYA

Predetermination 2, gerçekçi anlatım, heyecan verici performans girişimleri ve hoş, odaklanmış ve açık etkileşimin olağanüstü bir karışımını sunar - hepsi kusursuz bir şekilde geniş bir dünyaya dokunmuştur. Arkadaşlarınızı toplayın veya bağımsız bir oyuncu olarak maceraya çıkın. Karar senin.

Haçlı Seferi, Tek Başına veya Arkadaşlarla Oynayın - Hepimizi yok etmeye kararlı Kızıl Lejyon'a karşı savaşmak ve Dünya'daki güvenli şehir olan evimizi kurtarmak için devasa bir aktivite deneyimi macerasına atılın. Oyuncular aynı şekilde Maceralarda, Devriyelerde, Kayıp Sektörlerde, Görevlerde ve Halka Açık Etkinliklerde araştırma yapabilirler.

İşbirlikçi, İşbirlikçi Deneyimleri Tamamlamak için Arkadaşlara Katılın – 3 oyuncuya kadar bir ateş grubu oluşturun ve çok sayıda Saldırıdan birinde bir düşman tahkimatını delin. 6 kişilik ateş grubunuzu toplayın ve kesin bir test yapın. Destansı menajerlerle kapışın ve sıra dışı bilmeceleri yenin. Ek olarak, savaşırken silah, aparat ve başarılardan oluşan bir cephane deposu.

Rekabetçi Çok Oyunculu Oyunda Rakiplerle Odaklanmış, Karşı Karşıya - Saldırgan yeteneklerinizi en riskli düşmana, yani farklı oyunculara karşı test edin. 12'den fazla farklı PVP modu dahil ciddi 4'e 4 agresif çok oyunculu maçlar

YAPILACAK ŞAŞIRTICI ŞEYLER

Yepyeni Yönetmen – Maceraları, Kayıp Bölgeleri, yeni Halka Açık Etkinlikleri aramaya devam ederken Destiny 2 boyunca rehberiniz ve bundan sonrası için sınır yok. Oyuncular bir varış bölgesi seçebilir, araştırabilir ve sürekli olarak oyundaki farklı egzersizlere atlayabilir.

Keşfedilecek Yeni Aktiviteler – Evrene aşina olmak için maceralar, bağımsız hikayeler. Lost Sector, süpervizör deneyimleriyle hapishanelere karşı servet kazanmayı bekliyor. Oyuncuların dünyayı dolaşırken anında katıldıkları açık etkinlikler, isteğe bağlı, benzersiz egzersizler.

Keşfedilecek Yeni Dünyalar – Yeni Özelliklere Sahip Keşfedilecek Dört Yeni Çarpıcı Dünya – Avrupa Ölü Bölgesi'nin bereketli ormanları, hareketli denizler Titan, alışılmadık ve huysuz Nessus ve Jüpiter'in ayı Io, düşmanlarımızın dahil olduğu.

Sürekli BİRİYLE OYNAYACAK BİRİSİ

Rehberli Oyunlar – Raids, Trials ve Nightfall Strikes dahil olmak üzere Destiny 2'nin en zorlu alıştırmalarını oynamak için tek başına oyuncuları ve aile ağlarını bir araya getiren başka bir unsur.

Kabileler – Yoldaşların kendi bölgelerini ve olağanüstü kültürlerini Destiny'nin en uç noktasına taşımalarını sağlayan yeni koordineli çerçeve. Gruplar oyunda tamamen koordine edilmiştir ve tüm bireyler için resmi standartlar, talepler ve kendi ödülleri ve deneyim çerçevelerini verecektir.

Fate 2 sonunda PS4'e geldi ve artık enerjimizi tutamayız. Savaşta veya topluluk modunda arkadaşlarınızla birlikte geçmeniz için güzel evrenleri vurgulayarak, Ghaul'a meydan okuyun ve tehlikeli Red Legion'u bitirin.

İlk Destiny oyununun piyasaya sürüldüğü zamanki gibi, seçilmiş içerik PS4 oyuncuları için erişilebilir olacak ve en azından 2018 sonbaharına kadar Xbox One ve PC oyuncularına sunulmayacak. Tamamen harika görünen Shadows Strike! Ek olarak bir City Apex gönderisi, Borealis'in merak uyandıran nişancı tüfeği ve Retribution adlı bir PVP kılavuzu da dahil olacak. Rehber, görevlerinizi stratejilendirmeyi çok daha basit hale getirecek, City Apex gemisi sizi herhangi bir yolla AB noktasından birkaç saniye içinde alıyor ve içerdiği silahlar, doğrudan en baştan kıç tekmelemeye başlamanızı sağlıyor. Bu seçkin paket, devam eden etkileşimi daha enerji verici hale getirmeyi garanti eder ve Kızıl Lejyon'u sonsuza dek yok etmeye başlamanıza yardımcı olur.

Birlikte kullanılabilir moda geçmek, savaşta hikayeyi oynamaya devam etmek veya 4'e 4 çok oyunculu rekabette kafa kafaya mücadele etmek için üç veya altı arkadaşınızla iş birliği yapın.

İlk oyundaki iyi bilinen karakterler de aynı şekilde yeni sürümde öne çıkacak, bu nedenle Cayde-6, Ikora ve Zavala gibi doğal yoldaşlar için gözünüzü dört açın. Bununla birlikte, tüm bunlar sevindirici bir haber değil, Cabel aynı şekilde yeni oyunda yeni varyasyonlarla görünecek, bu yüzden onları ezmek muhtemelen eskisi kadar kolay olmayacak. Araştırmanız, yağmalamanız ve bulmanız için yeni evrenler hazırlandı - Titan'ın hareketli denizleri, Avrupa Ölü Bölgesi'nin lezzetli ormanları, sallantılı bir Nessus ve düşman tarafından yakalanan Jüpiter'in ayı.

Çekici bir hikayenin yanı sıra, Destiny 2, her zaman savaş moduna bağlı kalmadığınız sürece, beraberinde yapılacak bir ödül de taşır. Oyun yöneticisi Luke Smith, bu yeni çıkışın, oyuncuların yeni dünyalarından daha fazlasını elde etmelerini ve yeni dünyalarını keşfetmelerini sağlamak için Adventures and Lost Sectors adlı yeni stratejik ile "şimdiye kadarki diğer bazı Bungie oyunlarından daha fazla yapılacak şey" getireceğini söyledi. Servet kovalamacaları da aynı şekilde dahil edilecek - ancak bunlarla ilgili incelikler şu anda gecikiyor. Haritalara dağılmış küçültülmüş görevler size karakterinizi geliştirme ve Dominus Ghaul'a karşı son mücadelenizde faydalı olabilecek dikkate değer şeyler ekleme şansı sunuyor.

Kader 2 SSS

Oyunun içinde herhangi bir RPG bileşeni var mı?

Mühendisler Bungie, Destiny 2'nin, atalarının RPG bileşenlerine yönelik ılık topluluğu geliştirmek için çok daha abartılı bir hikayeyi vurgulayacağını söyledi.

Karanlık Destiny 2'de görünecek mi?

Hayır. Destiny 2'nin deneme yazarları, Karanlığın hiçbir şekilde ortaya çıkmayacağını veya netleşmeyeceğini onayladılar. Yine de, çok da uzak olmayan bir gelecekte o olay örgüsüne geri dönme hevesini dile getirdiler.

Birincil savaş ne ölçüde olacak?

Zamanlamalar, oyunu kimin oynadığına bağlı olarak farklılık gösterse de, temel hikaye yolculuğunun normal bitiş süresi 12 saatten biraz fazla olacaktır. Bu veriler 39 farklı müşteriden toplandı. Ek öğelerle, oyun 20 saatten çok daha fazla içeriğe sahip.

Destiny 2'de Klanın öne çıkan yeni özellikleri neler?

Gruplar, oyun boyunca birlikte oynayan, birbirlerinin başarılarından ve harabelerinden kazanç sağlayan Destiny oyuncularının ağlarıdır. Destiny 2'de bunlara ek bir temizlik katmanı verildi ve devam eden etkileşimin kanayan kenarına getirildi, atalarının Bungie sitesi tabanlı Klanlarından tamamen ayrıldı.

Havale / EFT (%5) :741.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5