Desperados III Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

750.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Zoraki efsaneler ve şampiyonlardan oluşan son derece faydacı bir toplanmaya dönüşen ayak takımı bir grubun sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Tamamen farklı sağlam karakterler, başlangıçtan itibaren koordineli bir şekilde savaşır, günün sonunda, açık şöhret iddialarını pekiştirmek ve görünüşte rakipsiz bir düşmana meydan okumak için birleşirler. Acımasız dolandırıcılar ve yozlaşmış kanun adamları tarafından takip edilen Desperados'un her stratejiyle durumu tersine çevirmesi gerekiyor.

1870'lerin ABD ve Meksika'sında destansı bir gezide, grup inanılmaz derecede sıkıntılı şanslarla karşı karşıya kalacak ve ölçülemeyecek kadar cüce malları alt etmelidir. Azimli bir kurumsal büyük atışı yerle bir ederken bir düşmanı takip eden stratejik yollarında, beş hatasız karakter istila etmek, casusluk yapmak, hasar vermek, kaçmak, almak, kapmak, yoldan çıkmak, öldürmek, bir şeyleri patlatmak için geniş bir yetenek sergisi kullanıyor... başarısız: onları vurun.

Çeşitli açılardan yoğun zorlukları yenmek için uzmanlarınıza katılın. Hareketlerinizi kurnazca planlayın ve fark edilmeden düşmanlarınızı gizlice geçmek için kusursuz bir şekilde sürekli olarak gerçekleştirin.

ANA ÖZELLİKLER:

Beş adede kadar Desperado sipariş edin ve düşman hatlarını kurnazca dağıtmak için ölümcül yeteneklerini kullanın.

Her önemli düzenlemeye ve yollara geniş bir yelpazede yaklaşın.

Grubun istisnai yeteneklerinin dikkatli bir şekilde düzenlenmesi ve tamamen koordineli bir şekilde uygulanmasıyla, görünüşte anlaşılmaz olan muazzam düşman düzenlemelerini çözün.

Yıkıcı ve ölümcül olmayan seçenekler, gizlilik ve patlayan silahlar arasından seçim yaparak düşmanlarınızı yok edin ve farklı sorun ayarları ve olağanüstü yeniden oynanabilirlik zorluklarıyla oyunu kendi oyun tarzınıza göre daha da değiştirin.

Dil:

İngilizce

Dosya boyutu:

18,36 GB

Havale / EFT (%5) :712.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5