Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Hinokami Chronicles PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

1,050.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

ŞEYTANLARI YOK EDEN KILINCA dönüşün !

Japonya'da Taisho Dönemi. Profesyonel olarak kömür satan hayırsever bir çocuk olan Tanjiro, bir şeytan tarafından katledilen ailesinin izini sürer. Durumu daha da kötüleştirmek için, ayakta kalan son kişi olan daha genç kız kardeşi Nezuko, kendisi de kötü bir ruha dönüştürülmüştür. Tanjiro, bu korkunç gerçeklik tarafından ne kadar ezilmiş olursa olsun, kız kardeşini tekrar insana dönüştürmek ve sevdiklerini katleden şeytanı öldürmek için "kötü bir varlık avcısına" dönüşmeye koyulur. İnsanların kaderleri ile kötü varlıkların iç içe geçtiği acınası bir akrabalık hikayesi... şimdi başlıyor!

DEMON SLAYER – KIMETSU NO YAIBA-THE HINOKAMI CHRONICLES HAKKINDA Hinokami Chronicles, CyberConnect2'deki gruptan şaşırtıcı bir saha savaşçısıdır ve oyuncuların "Tanjiro Kamado, Unwavering Resolve Arc" ve "Mugen Train Arc"ın dikkate değer enstantanelerini hatırlamalarını sağlar. Şeytana dönüşen kız kardeşi Nezuko'yu bir kez daha insana dönüştürmek için şeytanlarla yüzleşen Tanjiro'yu “Evil entity Slayer: Kimetsu no Yaiba” animesindeki hikaye boyunca takip edin.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Hinokami Chronicles'ın Özellikleri:

Coşkulu Arena Savaşları – Tanjiro ve Nezuko da dahil olmak üzere animeden geniş bir karakter programının çok sayıdaki fantastik yeteneklerinde ustalaşın ve meydan okuyanları yerel olarak ve web üzerinde engelsiz bir dövüşle fethedin.
Hareketli Drama – Tanjiro Kamado'nun kılıcını alın ve bir Demon Slayer'a dönüşmek ve kız kardeşi Nezuko'yu tekrar bir insana dönüştürmek için gezisine rehberlik edin.
Heyecan Verici Boss Savaşları – Tanjiro'nun kararlılığını test edecek, güçlü şeytanlara karşı alışılmadık şekilde planlanmış dövüşlerde aksiyon ve dramatizasyon zirveye ulaşıyor.
Benzersiz Anime Seslendirme Ekibi – Animenin ilk İngilizce ve Japonca projeleri, gerçek tasvirlerini oyuna taşımak için geri dönüyor.

Seslendirme : İngilizce, Japonca
Altyazı : İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :997.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5