Days Gone Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

725.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Days Gone, gizemli bir küresel salgının dünyayı yok etmesinden iki yıl sonra Kuzeybatı Pasifik'in yüksek çölünde geçen, çoğu kişiyi öldüren ancak milyonları akılsız, vahşi yaratıklara dönüştüren bir açık dünya aksiyon oyunudur. Hayatta kalanlar, kaynakların kıt olduğu, şiddet ve cinayetin yaygın olduğu ve Ucubelerin vahşi doğada dolaştığı bir dünyada yaşıyor.

Oyuncular, sivil kampların dışındaki kanunsuz vahşi doğada yaşayan bir ödül avcısı, bir Drifter olan Deacon St. John olarak bu şiddetli, yeni dünyayla yüzleşiyor. Deacon, şiddet ve kargaşanın açık yollarda sürmenin bir parçası olduğu, yasadışı bir motosiklet kulübü olan Mongrels MC'ye binerek, dünya sona ermeden önce öğrendiği becerileri kullanarak hayatta kalır.

PlayStation 4 ve Unreal Engine 4'ün gücünü kullanan Days Gone, inanılmaz derecede gerçekçi ve ayrıntılı bir açık dünya deneyimi sunuyor. Deacon's Drifter Bike ile bozuk yolda sürerken Pasifik Kuzeybatı yüksek çölünün uçsuz bucaksız ve düşmanca bölgelerini keşfedin. Gerçek serbest biçimli oynanışı teşvik eden Days Gone size keşfetme, strateji belirleme ve istediğiniz gibi oynama özgürlüğü sunuyor. Hayatta kalmak için mücadele ederken silahlarınızı ve becerilerinizi özelleştirin, Drifter bisikletinizi yükseltin ve daha iyi yakın dövüş silahları ve tuzaklar yapmayı öğrenin. Days Gone özünde, küresel bir salgının ardından yaşanan bir kayıp ve umut hikayesidir.

Sertleşmiş bir kanun kaçağı motorcu olarak geçmiş hayatından öğrendiklerini kullanarak sert ve acımasız bir vahşi doğada hayatta kalan bir serseri ve ödül avcısı olan Deacon St. John olun. Deacon, yolculuğu boyunca derin, kişisel bir kayıp yaşadıktan sonra yaşamak için bir sebep arar.

Dil:

İngilizce

Altyazılar:

  • İngilizce
  • Fransızca
  • İspanyol

Dosya boyutu:
43,14 GB

Havale / EFT (%5) :688.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5