Dark Alliance PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

570.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Yeni topluluk etkinliği RPG DUNGEONS and DRAGONS: DARK ALLIANCE'da 4 adede kadar arkadaşınıza kaydolun ve Dungeons and Dragons'daki önemli canavarlarla savaşın. Dark Alliance, devam eden savaş ve dinamik merkezle dolu tehlikeli bir RPG etkinliğinde Dungeons and Dragons evrenini canlandırıyor. Buz canavarları ve öfkeli kanatlı yılanlar, IcewindDale'de kontrolsüz bir şekilde dolaşırken, saldıran çok sayıda kötülük her geçen gün daha da gelişiyor. Şu anda dört efsane, hayvanların saldırısını geri püskürtmeli ve karanlığa karşı kalkan olmalıdır. Azizinizi seçin ve inanılmaz canavarlarla savaşmak için dört arkadaşınıza kaydolun. Acımasız yöneticileri yenerken, inanılmaz şeyler elde ederken ve çok daha büyük zorlukların üstesinden gelmek için yeni kapasiteler açarken IcewindDale'in soğuk evrenini araştırın.

Karanlık İttifak Özellikleri

Durdurulamaz Canavarları Yen – Dark Alliance, Dungeons and Dragons evrenindeki mutlak en inanılmaz canavarlara karşı önemli parçalar oluşturuyor. Buz canavarları, Seyirciler, Beyaz Ejderler — fethedilemez şanslara karşı hepsini alt etmek için dayanışmayı bir araya getirin.

Arkadaşlarınızın Yanında Savaş – En fazla dört arkadaşınıza katılın ve dokunaklı sürekli savaşla güçlü bir topluluk deneyiminde birlikte savaşın. Acımasız canavarları alt ederken, tek başınıza gitmeyi bile düşünemeyecek kadar inanılmaz olan yok edici kombinasyonları serbest bırakın.

Kahramanını Seç – Her biri kendi ilginç oyun stiline ve ayarlanabilir kapasiteye sahip dört eşsiz efsaneden biri olarak oynayın. Yeni yetenekler açmak ve harika şeyler elde etmek için görevleri tamamlayın ve süpervizörleri yenin.

Valiant The Frozen Landscape – Dark Alliance, Dungeons and Dragons evrenini her zamankinden daha fazla canlandırıyor. Ülkenizi çok sayıda lanetli canavardan korurken, Icewind Dale'in tüyler ürpertici ve tehlikeli evrenini araştırın.

Seslendirme : İngilizce, Fransızca (Fransa)
Altyazılar : Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :541.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5