Cyberpunk 2077 PS4 ve PS5

Marka: PS4-PS5 Games

850.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Cyberpunk 2077: Ayar, hikaye ve karakter

Night City, gelecekteki Kuzey Kaliforniya'da bulunan bir yerdir. Cyberpunk 2077 PS4'ün geçtiği yer burasıdır . V rolü oyuncular tarafından alınır ve V'lerini isteklerine göre özelleştirebilirler. V, Cyberpunk 2077'deki yolculuğunu üç yaşam yolundan birini seçerek belirleyebilen bir kahramandır. Cyberpunk 2077'deki görevler, oyuncunun V'sinin arka planına, karakter seçimine ve silahlarına göre belirlenecek. gece şehri boyunca seyahat ederek nadir bir implanttan bağışıklığı elde etmek.

Cyberpunk 2077 Karakteri

Johnny Silverhand, Cyberpunk 2077'nin en önemli karakteridir O, bankacılık mega şirketi Arasaka'nın genel merkezine düzenlenen bir saldırıda ölmüş olması gereken bir punk rock'çı. Keanu Reeves, Johnny Silverhand'in arkasında oynayan adam. Keanu'nun sesi, V'nin kafasında hayalet bir ses olarak belirecek ve onlara görevler hakkında rehberlik edecek. Ayrıca Johnny'nin Cyberpunk 2077'ye bakış açısı hakkında küçük bir bölüm alacaksınız.

Cyberpunk 2077 Ps4: Özelleştirme

Oyuncular, V'lerinin görünüşünü saç renginden sahip olacakları vücut tipine dönüştürme seçeneğine sahip olacaklar. Cyberpunk 2077, sizin için en uygun olan bir dizi seçenek sunmak için cinsiyetsiz özelleştirmeye odaklanır V. Farklı yara izleri, dövmeler, makyaj koyabilir ve hatta yüz yapısını manipüle edebilirsiniz. Cyberpunk 2077 Ps4'ün grafik detayları bu dünyanın dışında. Başka hiçbir oyunda daha detaylı bir karakter deneyimi yaşamayacaksınız. Ayrıca kendi seçiminiz olan silahları, hikayeyi ve siber güçlendirmeyi seçebilirsiniz ve bu, Cyberpunk 2077 yolculuğunun ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Cyberpunk 2077 Ps5: Oyun mekaniği. savaş

Oyunun oynanış tarzı oyuncunun tercihine göre olacak ve Cyberpunk 2077 Ps5hibrit bir yakın dövüş, atıcı dövüşü ve gizlilik sağlamak istiyor. Gelen haberlere göre oyuncu kimseyi öldüremeyecek bu nedenle gizli modda oyuncunun birçok seçeneği olacak. Aksi takdirde, herhangi bir silahı seçebilir ve silahın alevlenmesi için her şeyi yapabilirsiniz. Night City Wire'ın ikinci baskısında silah dökümü var. Güç silahları yüzeyden geri sekerken, daha akıllı silahlar siperin arkasındaki düşmanı hedeflemek için kullanılacaktır. Teknolojik silahlar, elektromanyetik güce dayanarak duvardan veya siperden ateş etmenize izin verirken. Efsanevi bir silah, ancak onu kullanan kişinin seçimine göre yapılır çünkü silahlarda pek çok farklı nadirlik vardır. Kişiliğinize uygun silah seçimi, onu düşmanınıza karşı güvenilir bir şekilde kullanmanızı sağlar ve Cyberpunk 2077 bu seçimi yapmanızı sağlar.

V'lerini artırmak isteyen oyuncular için çeşitli Cyborg benzeri implantlar mevcut olacak. Bu seçeneklerden birini seçerek V'nin cephaneliğine bir güç veya yetenek eklenecek.

Savaşın dışında keşfedilecek birçok yer olacak. Oyuncu, yerleri keşfetmek için bir araba veya sadece yürüyerek kullanabilecektir.

Bir boks maçı, araba yarışı, göğüs göğüse dövüşler, atış mini oyunları ve geçmişin anılarını deneyimleme gibi bir dizi yan aktivite olacak.

Cyberpunk 2077'de görülebilecek bir diğer ilginç mekanik, oyuncunun durumuna göre diyalogları seçebilmesidir.

Cyberpunk 2077 PS4: çok oyunculu

Seslendirme: İngilizce, Fransızca, Portekizce

Ekran Dilleri: İngilizce, Fransızca, Lehçe, İspanyolca, Portekizce.

Havale / EFT (%5) :807.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5