Crysis Remastered Trilogy PS4

Marka: PS4-PS5 Games

750.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Crysis Remastered Trilogy, günümüzün donanımı için geliştirilmiş harika birinci şahıs nişancı oyunları Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3'ün tek oyunculu seferlerinin her birini içeriyor. Bu inanılmaz değerdeki hepsi bir arada pakette deneyimi yeniden yaşayın.

Crysis Remastered Üçlemesi İçeriği:

Crysis Yeniden Düzenlendi

Basit bir kurtarma görevi olarak başlayan görev, uzaylı işgalcilerin bir Lingshan adaları zinciri üzerinde akın etmesiyle başka bir çatışmanın savaş alanına dönüşür.

Süper asker Nomad olarak oynarken, Hız, Kuvvet, Zırh ve Gizlenme yetenekleriyle donatılmış güçlü bir Nanosuit ile donanmışsınız.

Geniş bir modüler silah cephaneliği kullanın ve devasa bir sanal alan dünyasında düşmanlara hükmetmek için taktiklerinizi ve teçhizatınızı uyarlayın.

Crysis 2 Yeniden Düzenlendi

Uzaylılar, iklim felaketlerinin saldırısına uğrayan bir dünyaya geri döndüler. İstilacılar New York'u mahvedip insanlığın tamamen yok edilmesini baltalayan bir saldırı başlatırken, sadece siz karşı mücadeleye liderlik edecek yeniliğe sahipsiniz.

Yükseltilmiş Nanosuit 2.0 ile donatılmış olarak, kostümünüzü ve silahlarınızı gerçek zamanlı olarak özelleştirin ve insanlığın hayatta kalması için verilen savaşta güçlü yeni yeteneklerin kilidini açın.

Crysis 3 Yeniden Düzenlendi

Bir süper asker Peygamber olarak savaşa geri döndüğünüzde, uzaylı Alpha Ceph'in arayışı devam ediyor, ancak New York şehrini goliath nanokubbe tarafından korunan başıboş bir metropol yağmur ormanına dönüştüren CELL şirketinin arkasındaki sırrı açığa çıkarmalısınız.

Yedi benzersiz bölgede savaşın ve Nanosuit'in üstün teknolojisini kullanarak düşmanlarınızı bir kaba kuvvet patlamasıyla yok edin veya hedeflerinize ulaşmak için gizliliği kullanın ve insanlığın sessiz kurtarıcısı olun.

Güçlü ve ölümcül yeni Predator Bow'unuzla donatılmış olarak, dünyayı kurtarmak için yanlış bir yöntem yoktur.

Diller:

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca, Türkçe

Ekran Dilleri: Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Çekçe, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika), Türkçe

Havale / EFT (%5) :712.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5