Chorus PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

600.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Çember'in en ölümcül şampiyonu ve şu anda en çok ihtiyaç duydukları kanun kaçağı olan Nara'nın kontrolünü, onu yapan loş tarikatı yok etme görevindeyken elinize alın.

Uzay savaşı atıcısının gerçek bir geliştirmesinde açık, yok edici silahlar ve ruh eğme kapasiteleri. Bilinçli yıldız savaşçısı Forsaken ile birlikte antik tapınakları araştırın, heyecan verici sıfır yer çekimi savaşına katılın ve uyanık gerçekliğimizin ötesinde maceraya katılın.

Kefaret Yolculuğu

Lanetli geçmişiyle yüzleşen Nara'yı takip edin. Ne pahasına olursa olsun Çembere ve liderleri Büyük Peygamber'e karşı muhalif güçlere katılmak için galakside maceraya atıl ve gerçekliğin sınırlarını aş.

Boşluğun Ötesine Giriş

Sırlarla dolup taşan ve mücadeleyle dolup taşan sıkıcı yeni bir evrene girin. Büyüyen uzay istasyonları ve tuhaf varoluş uçakları gibi destansı yerleri araştırın.

Destansı kozmik manzaralardan dar cam benzeri geçitlere kadar heyecan verici sıfır yer çekimi it dalaşlarına katılın. Chorus, uzay keşfinin ölçeğini ve gösterisini çılgınca, hızlı tempolu aksiyonla dengeliyor.

Tek Pilot, Tek Gemi, Tek Yaşayan Silah

Güçlü ve özel silahlara ve savaş yükseltmelerine ulaşın.

Ekstra duyusal algı, ışınlanma ve telekinezi dahil olmak üzere geminizin benzersiz sürüklenme mekaniğinde ve ölümcül beyin bükme yeteneklerinde ustalaşın, devasa düşman ordularını fethedin ve devasa savaş gemilerini alt edin.

Nihai yaşayan silaha dönüşmek için güçlerinizi birleştirin.

Koro PS4 ve PS5 Özellikleri

Klasik uzay atıcılarının ruhunu geliştiren hızlı tempolu, heyecanlı aksiyonu deneyimleyin.

Bu inandırıcı tek oyunculu deneyimde Çembere ve uğursuz liderleri Büyük Peygamber'e karşı direniş güçlerini birleştirmek için savaşın.

Düşman yıldız savaşçıları, devasa savaş gemileri ve belirsiz Void varlıklarından oluşan orduları silahla, zekâyla ve manevralarla alt edin.

Sırlarla ve mücadeleyle dolu sıkıcı yeni bir bilim kurgu evrenini araştırın ve kozmik manzaralardan başıboş uzay istasyonlarına kadar 4K'da muhteşem yeni nesil bilim kurgu görsellerinin keyfini çıkarın.

 

Diller:

Ses: İngilizce

Ekran Dilleri: Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :570.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5