Call Of Duty: Modern Warfare Ps4 – Ps5

Marka: PS4-PS5 Games

550.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Oyuncular, dünya çapında algılanan kaldıracı etkileyecek yürek parçalayıcı bir macerada ölümcül Kademe Bir yöneticilerin görevini üstlenirken, riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Eldeki zorunluluk: Modern Warfare, hayranlarını fevkalade kaba, topaklı, kışkırtıcı, eşsiz bir güç getiren ve günümüz savaşlarının değişen fikrine ışık tutan bir ışıkla boğuyor. Her şeyi başlatan stüdyo tarafından yaratılan Infinity Ward, en erken aşamadan başlayarak dikkate değer Modern Warfare düzenlemesinin destansı bir yeniden değerlendirmesini aktarıyor.

İçgüdüsel ve duygusal tek oyunculu hikaye mücadelesinde Call of Duty: Modern Warfare, yalnızca Modern Warfare'in yapabileceği şekilde sınırları zorluyor ve normlara meydan okuyor. Oyuncular, kötü şöhretli Avrupa kentsel alanları ve Orta Doğu'nun öngörülemeyen bölgeleri boyunca farklı küresel olağanüstü güçler ve siyasi muhalifler kadrosunun yakınında inanılmaz gizli görevlerde yer alacaklar.

Dahası, hikaye burada bitmiyor. Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular, tüm oyuna yayılan canlı bir hikayenin içine itilecek.

• İçgüdüsel ve sansasyonel tek oyunculu hikaye savaşında, oyuncular dünya çapında algılanan kaldıracı etkileyecek yürek parçalayıcı bir macerada ölümcül Kademe Bir yöneticilerin görevini üstlenirken, riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

• Takım kurun ve tüm yetenek seviyelerine açık birinci sınıf etkinliklerden oluşan bir toplantıda faydalı bir şekilde oynayın.

 

Dil:

İngilizce
Fransızca

Havale / EFT (%5) :522.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5