Biyomutant PS4

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

BIOMUTANT, itiş kakış, ateş etme ve ucube kapasiteli aktiviteyi harmanlamanıza izin veren özel bir göğüs göğüse dövüş tarzı savaş çerçevesine sahip, açık kelimeli, distopik bir Kung-Fu masalı RPG'sidir.

SIRADIŞI BİR SONU OLAN SIRADIŞI BİR HİKAYE

Faaliyetlerinizin, End'in Yeni Dünya'ya gittiği bir hikayenin ortaya çıkmasında önemli bir etkisi var. Bir veba ülkeyi yerle bir ediyor ve Hayat Ağacı temellerinden kuruyor. Kabileler ayrı duruyor, onlara yeterince katılabilecek veya hepsini yok edebilecek birine ihtiyaç duyuyor...

Gezinizin her ilerleyişini tasvir eden bir Hikaye Anlatıcı tarafından dünya çapında yönlendirildiğiniz gerçeğine rağmen, dayanıklılık hesabınızın nasıl kapanacağını seçecek olan faaliyetleriniz ve kararlarınızdır.

BIOMUTANT, itiş kakış, ateş etme ve çılgın kapasite aktivitelerini harmanlamanıza izin veren, türünün tek örneği göğüs göğüse dövüş tarzı savaş çerçevesine sahip, açık kelimeli, distopik bir Kung-Fu masalı RPG'sidir.

BIOMUTANT PS4 ÖZELLİKLERİ

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SAVAŞINA YENİ BİR YAKLAŞIM

El ele dövüş tarzı savaş çerçevesi, atış, çarpışma ve değişikliklerinizden gelen güçleri harmanlarken size en aşırı gelişme ve el becerisi fırsatını sağlar. Hareket yoluyla yeni Wushu savaş stillerini güvence altına almak ve karşılaşacağınız aslardan kazanmak, kararlarınızı sürekli olarak artırır ve savaşın asla yokuş aşağı gitmesini sağlar.

OYUNUNUZU İLERLETİN

Görünüşünüzü ve oyun tarzınızı değiştirmek için kalıtsal tasarımınızı yeniden kodlama seçeneğiniz olacak. Bu, özelliklerinizi açıkça etkileyecek ve dahası, gezegende biyo-lekelenmeye açıklık, peygamberdevesi pençeleri ve sivri kuyruklar gibi gerçek değişiklikleri harekete geçirirken, eski dünyanın tahkimatlarında bulunan radyoaktiviteye açıklık zihninizi etkileyecek ve açıklığı açacaktır. doğaüstü güç, havaya yükselme dahil psi-dönüşümleri ve bu sadece başlangıç.

İŞÇİLİKTE BİR SONRAKİ SEVİYE

Silah yaratırken yaratıcılığınızı serbest bırakın. Parçaları harmanlayın ve eşleştirerek kendi olağanüstü tek veya çift etkili dilimleme, vurma ve delme itişme silahlarınızı yapın. Silahlar, tüfekler ve pompalı tüfekler ve şarap aletlerinden ve pille kontrol edilen düzeltme aleti modüllerinden biyolojik olarak kirletilmiş slop şişelerine kadar değişiklikler ekleyin, bu da savaş silahları stoğunuza avantaj sağlayacak. Biyonik kanatlar, bir atlama paketi gibi sizin için harika şeyler yapacak ve şaşırtıcı bir şekilde parça oyuncak yol arkadaşı Automaton'unuzu ayarlamanıza izin verecek tanışacağınız karakterler bile var!

MACERA İÇİN HAZIRLANIN

Karakterinizi hazırlarken tam fırsatınız var. Sadece yaptığınız silahları seçmekle ilgili değil, aynı zamanda ne tür şeyler giydiğinizle ilgili. Ölü Bölgeleri araştırmak için bir gaz perdesi ve bir oksijen tankı, kryonik bölgelerde dolaşmak için termo-güvenli giysiler veya biyolojik olarak kirlenmiş hayvanları almak için savunma malzemesi hazırlayın, karar size bağlı.

CANLI BİR AÇIK DÜNYADA ALIN

Açık dünyayı ve yüzeyinin altında yatanları yürüyerek, mech, nehir kayağı, hava ile şişirilebilir ve daha bazılarıyla keşfetmeye girişirken kendi deneyiminizi yaratacaksınız. Yok olan vahşi toprakları, gizli dünyanın geçitlerini ve sığınak organizasyonlarını geçin ve dağlara veya takımadalara çıkmanın yolunu keşfedin. Bu canlı ve parlak dünyada yapılacak bir sürü açıklama, çözülecek sırlar, karşı karşıya gelinecek hayvanlar ve karşılaşılacak sıra dışı karakterler var.

SIRADIŞI BİR SONU OLAN SIRADIŞI BİR HİKAYE

Faaliyetlerinizin, End'in Yeni Dünya'ya gittiği bir hikayenin ortaya çıkmasında önemli bir etkisi var. Bir veba ülkeyi yok ediyor ve Hayat Ağacı ölümü temellerinden kurutuyor. Kabileler ayrı duruyor, onlara yeterince katılabilecek veya hepsini yok edebilecek birine ihtiyaç duyuyor...

Gezinizin her ilerleyişini tasvir eden bir Hikaye Anlatıcı tarafından dünya çapında yönlendirilseniz de, dayanıklılık hesabınızın nasıl kapanacağını belirleyecek olan faaliyetleriniz ve kararlarınızdır.

BIOMUTANT SSS

Hangi karakterler olarak oynayabilirim?

Dönüştürülmüş yaratıklarla dolu bir dünyada oyuncular, çeşitli şekillerde değiştirilebilen rakun benzeri bir hayvanın rolünü bekleyecekler.

BIOMUTANT'ın hikayesi nedir?

Oyuncular, genişleyen hikayeleri kullanarak hikayenin sonucunu değiştirecek seçimler yapacaklar. BIOMUTANT evreni, en erken aşamadan itibaren zehirli petrol benzeri bir madde tarafından yavaş yavaş zarar gören bir evrendir ve oyuncular, petrol tarafından yok edilmekte olan Hayat Ağacı'nı kurtarmalıdır.

Çeşitli sonlar var mı?

Oyun, hayranlık uyandıran bir hikaye kurgusunu vurgularken, oyuncular hikayenin sonucunda duygusal değişikliklere yol açacak seçimler yapacaklar – dolayısıyla bu süre boyunca kapanışı da değiştirecekler.

BIOMUTANT açıklanıyor mu?

Gerçekten de hikaye tamamen anlatılıyor ve oyuncular oyunun büyük bir kısmını tamamladıkça tasvir küçülüyor. Tasarımcı ayrıca oyuncuların tasvirin tekrarını fiziksel olarak ayarlamasına izin verdi.

Oyunda başka hangi değiştirilmiş yaratıklar var?

Otomatik çekirge/kriket benzeri bir hayvan, güçlü bir şekilde donatılmış ayı benzeri bir yaratık da dahil olmak üzere düşmanlarla oyun boyunca ana kahramanın arkadaşı olarak hareket eder.

Rakunun kapasitelerini değiştirebilir miyim?

Oyuncular aslında oyunun başlangıcına doğru rakunların çok sayıda kapasitesini değiştirmek isteyeceklerdir. Cinsel yönelim, kalınlık, uzunluk, deri ve dişler gibi şeyler, her oyuncuya uygun bir görünüm elde etmek için değiştirilebilir. Bu çeşitli özellikler, karakterin oyun sırasında da farklı hareket etmesine neden olacak, daha kalın bir karakter daha ağır ve daha yavaş olmakla birlikte daha fazla zarar verilmesine izin verecektir.

Hangi silahlar kullanılabilir?

BIOMUTANT, ölçülemeyecek kadar özelleştirilebilir bir oyundur ve erişilebilir silahları içerir. Oyunun yapım çerçevesi, oyuncuların silahlarını değiştirmelerine ve güçlerini genişletmek için ek şeyler karıştırmalarına olanak tanır. Elektrikli ve kriyojenik dahil olmak üzere çeşitli temel ek öğeler de vardır.

İsveçli tasarımcı Deney 101 ve dağıtımcı THQ bilgisayar oyunları, Sony'nin PlayStation 4'üne akıllara durgunluk veren yeni bir deneyim taşıdı. BIOMUTANT, sadece araştırılmayı bekleyen harika bir açık dünya ortamında başka hiçbir sete benzemeyen bir aktivite oyunudur.

Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan BIOMUTANT, kesin bir tek oyunculu deneyim için yaratılmış bir oyundur. Oyuncular, değişen yaratıklarla dolu şaşırtıcı bir açık dünyada rakun benzeri bir hayvanın sorumluluğunu üstleniyor. Normalde, karakterinizi biraz değiştirme kapasitesi olmadan güncel bir bilgisayar oyunu olmazdı.

Oyuna başladıktan sonra oyunculardan karakterlerini kendi benzersiz kararlarına göre değiştirmeleri istenecek. Cinsiyet, uzunluk, deri kalınlığı ve dişlere kadar her şey her kalitede değiştirilebilir ve oyun içinde çeşitli kapasiteler gerçekleşir. Örneğin, daha kalın bir karakterin gelişimi daha yavaştır, ancak daha fazla zarara karşı koyabilir.

Oyuncuların etraflarındaki iklimi dikkate almaları önemlidir. Güçlerinin tamamını önemli bir karakter oluşturmaya harcarlarsa, hasara karşı etkili bir şekilde direnebilirler, ancak saldırıların işgalinden kaçınma şansları yoktur. Bu anlamda BIOMUTANT, PS4'te erişilebilen belki de en akıllara durgunluk veren özelleştirme modlarını vurgular.

BIOMUTANT'ın büyük olasılıkla en çekici yanı, kapasiteleri oyunun yönüne göre değiştirebilme yeteneğidir. Oyuncular, karakterlerine farklı çeşitli avantajlar için kullanılabilecek otomatik uzantılar bağlayabilirler. Bu doğrultuda oyuncular vücut kısımlarını değiştirmeli ve hayvanlarını oyun içinde açık alanlara ulaşacak şekilde ayarlamalıdır.

Başka bir yerde, oyunun gerçekliği, oyuncunun çıkarılmasında çeşitli taşıma yöntemleri ile büyük bir kısmı tarafından tamamen araştırılabilir. İster abartılı bir turist balonu, ister hızlı bir kayak kayağı olsun, her insan için bir şeyler var.

BIOMUTANT'ın muhtemelen en büyüleyici yanı tasviri kullanmasıdır. Hikaye baştan sona anlatılıyor ancak girintiler arttıkça tasvir derecesi azalıyor. Mühendislerin hoş bir dokunuşu, oyuncuların tasvir tekrarını kendi tercihlerine göre değiştirmelerine izin vermektir.

Akıllara durgunluk veren tasarımları ve canlı bir hikayesiyle BIOMUTANT, Sony PlayStation 4 için bir başka örnek olmaya ve özellikle açık dünya araştırması meraklısılarsa, her yerdeki oyuncuların raflarına olağanüstü bir genişleme sözü veriyor!

Seslendirme: Çince, İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, İspanyolca
Altyazılar: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5