Biomutant PS4&PS5

Marka: PS4-PS5 Games

930.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

BIOMUTANT® , sizi yakın dövüş saldırıları, dövüş sanatları, atış ve mutant yeteneklerinin bir kombinasyonu olan bir dövüş sistemiyle tanıştıran bir kıyamet sonrası Kung-fu açık dünya Rol Yapma Oyunudur . Gizemli bir veba dünyayı yerle bir ettikten sonra Hayat Ağacı'nın  köklerinden ölüm yaymasına neden olur. Büyük kabileler birbiriyle çelişiyor. BIOMUTANT®'ın distopik bir dünyasını dolaşın ve geleceğine karar verin, ya onun kurtarıcısı ya da yıkımı olabilirsiniz, yaptığınız seçimler belirleyici olacaktır.

Ana Özellikler

  • Açık bir dünyanın tam özgürlüğünün tadını çıkarın, ateş edin, yakın dövüş yapın veya benzersiz mutant güçlerinizi konuşlandırın.
  • Genetik yapınızı yeniden programlayabilir, nasıl göründüğünüzü değiştirebilir ve çivili kuyruk veya mantis bacakları gibi kendi mutasyonlarınızı elde edebilirsiniz.
  • Canlı bir açık dünyayı keşfedin, yürüyerek, robotla, jet ski balonuyla ve hatta belirli bölgelerde bulunan bazı benzersiz bineklerle keşfedebilirsiniz.
  • Yakın dövüş silahları, tabancalar, tüfekler, pompalı tüfekler ve daha fazlasıyla yıkıcı saldırılar oluşturmak için öğeleri birleştirin.
  • Anlatıcı yolculuğunuzun hikayesini anlatsa da, hayatta kalma maceranızın nasıl sona ereceğine kararlarınız ve eylemleriniz karar verecektir.

 

Dünya yavaş yavaş ölüyor, Hayat Ağacı, Dünya Yiyenlerin neden olduğu yıkımla yavaş yavaş öldürülüyor Nehirlerin ve akarsuların kirlenmesi veya tüm vahşi yaşamın duygusuzca öldürülmesi ve tüketilmesi olsun, her birinin çevreye zarar verme konusunda kendine özgü bir yolu olan dört tane var, hangisi olursa olsun, ciddi ve ölümcül hasara neden oluyor. Hayat Ağacı'nın köklerine Mutantların her birinin kendi dilleri olduğundan, konuşmaları çevirmek ve BIOMUTANT® maceralarını anlatmak için bir anlatıcı kullanılır .


Antropomorfik kahramanımız, bu gerçek BIOMUTANT® açık dünyasının tüm zıt bölgelerini gezebilir , gelişen bir takımadaların adacıkları arasında ev yapımı bir jet ski alabilir veya çaprazlayabilir ve büyük, kurak bir çölü keşfedebilir. Dünyada hâlâ unutulmuş bir insan toplumunun kalıntıları var, yıllar önce yok oldu, değerli ganimetleri ve malzemeleri yararlı nesnelere veya çözülecek bulmacalara saklayan binaları mahkum etti, her yerin keşfedilecek öğelerden oluşan kendi kontrol listesi var, nadir nesneler var , ganimet veya eğlenceli bir yan macera başlatacak eski bir dünya aygıtı, eski terk edilmiş arabalar, BIOMUTANT® manzarasını geçmiş bir dönemin trajik bir kalıntısı olarak dolduruyor. Ortamlar ve karakterler o kadar muhteşem ki PS4 ile arasındaki farkı anlamakta zorlanacaksınız.ve PS5 .


Deney 101'in yaratıcıları çarpıcı bir kıyamet sonrası inşa ettiler BIOMUTANT® keşfetmeniz için açık bir dünya tasarladı, yaşanacak en iyi dünya yapılarından bazılarında kendi ortamınızı yaratın, dövüş bağımlılık yapar, harika karakterler hayat buluyor ve bir anlatıcı harika bir ektir. Keskin ve net ses, zıplayan mantarlar ve yapışkan balonlar gibi harika özel yetenekleri görsel bir mizahla betimleyen mükemmel grafiklere katkıda bulunur. BIOMUTANT® , Deney 101 tarafından gerçeğe dönüştürülen harika bir fikirdir ve RPG türünü piyasadaki en popüler oyunlar yapan hiçbir eksiği yoktur .

Havale / EFT (%5) :883.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5