Back 4 Blood PS4 & PS5

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Basılanlara karşı bir çatışmanın odak noktasındasınız. Tehlikeli bir parazitin bir zamanlar insan olan bu konukçuları, gelişmeden geriye kalanları yutmaya kararlı, ürkütücü hayvanlara dönüştü. İnsanlığın ortadan kaldırılması tehlikedeyken, savaşı düşmana götürmek, basılanları öldürmek ve dünyayı kurtarmak size ve arkadaşlarınıza bağlı.

Aşamalı test görevlerine dayanmak için işbirliği yapmanız gereken 4 oyunculu bir merkez hikaye haçlı seferinde yönünüze karşı savaşın. Web'de en fazla 3 arkadaşınızla oynayın veya performans sergileyin ve grubunuza savaşta liderlik edin. Sürekli gelişen bir düşmana karşı plan yapmak için 8 ayarlanabilir temizleyiciye ve bir dizi ölümcül silaha ve şeylere göz atın.

Pvp'de arkadaşlarınızla veya onlara karşı oynayın. Bir temizlikçi ol ya da taraf değiştir ve berbat basılmış olarak oyna. İki taraf da ilginç silahlara, kapasitelere ve avantajlara eşlik ediyor.

Geri 4 Blood PS4 & PS5 Özellikleri

BİZİMLE ÖLDÜR

Back 4 Blood, geniş çapta övülen Left 4 Dead kuruluşunun yapımcılarından canlandırıcı, yardımcı bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden'a karşı bir çatışmanın odak noktasındasınız. Tehlikeli bir parazitin bir zamanlar insan olan bu konukçuları, gelişmeden geriye kalanları yutmaya hevesli ürkütücü hayvanlara dönüştü. İnsanlığın yok olması tehlikedeyken, savaşı düşmana götürmek, Basılıları öldürmek ve dünyayı kurtarmak size ve arkadaşlarınıza bağlı.

Kabul edilebilir HİKAYE KAMPANYASI

Aşamalı test görevlerine dayanmak için işbirliği yapmanız gereken 4 oyunculu bir topluluk hikayesi haçlı seferinde dinamik, riskli bir dünyada yönünüzü değiştirin. Web'de en fazla 3 arkadaşınızla oynayın veya performans sergileyin ve grubunuza savaşta liderlik edin.

Acımasız ÇOKLU OYUNCULU

PvP'de arkadaşlarınızla oynayın. Temizleyici veya korkunç Binici olarak oynamak arasında geçiş yapın. İki taraf da olağanüstü silahlara, kapasitelere ve avantajlara eşlik ediyor.

Olağanüstü TEKRAR OYNANABİLİRLİK

Yeni bir "asi hafif" Kart Sistemi, her seferinde çeşitli karşılaşmalar yaparak, özel desteler oluşturmak, çeşitli formlar açmak ve ek talep savaşları yapmak için sizi sorumlu kılar. Oyun Direktörü, oyuncu aktivitelerine göre sürekli olarak değişiyor ve canlandırıcı savaşlar, olağanüstü devam eden etkileşim çeşitliliği ve 20 fit uzunluğa kadar dönüştürülmüş süpervizör türleri de dahil olmak üzere Ridden'ın daha zorlu ordularını garanti ediyor.

Diller:

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca, İspanyolca (Meksika)

Ekran Dilleri: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İspanyolca (Meksika), Türkçe

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5