Assassin's Creed Odyssey Ps4

Marka: PS4-PS5 Games

580.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Kendi destansı yolculuğunuzu oluşturun ve her kararın önemli olduğu yerde bildiğimiz gibi kaderinizi gerçeklikte şekillendirmeniz gereken hareketli bir deneyim olan Assassin's Creed® Odyssey'de muhteşem bir Yunan Kahramanı olun. Seçimlerinizle şekillendirilmiş zengin ve düzenli olarak değişen bir dünya bulduğunuzda tarihin nasıl ortaya çıktığını etkileyin.

Ana Özellikler

EFSANEVİ BİR YUNAN KAHRAMANI OLUN - bu destansı yolculuk boyunca hangi azizi temsil edeceğinizi seçebilirsiniz, Aleksios veya Kassandra. İnanılmaz bir Yunan azizine dönüşmek için aparatınızı değiştirin, kapasitenizi yeniden tasarlayın ve geminizi özelleştirin.

ESKİ YUNANİSTAN'I İNCELEYİN – Soğuk dağ zirvelerinden Ege Denizi'nin derinliklerine kadar, Yunanistan'ın Altın Çağının zirvesinde, evcilleştirilmemiş koşullar ve kentsel topluluklarla dolu koca bir ulusu araştırın.

KENDİ YOLUNUZU SEÇİN - Seçimleriniz, 30 saatten fazla karar konuşması ve çeşitli oyun sonlarıyla genel çevrenizi şekillendirir. Her zaman gelişen ve tüm seçimlerinize yanıt veren canlı, güçlü bir dünyayı deneyimleyin.

DESTANSI Çatışmalarla Yüzleşin – Olağanüstü savaşçı kapasitenizi gösterin ve Peloponnesos Savaşı sırasında savaşın gidişatını değiştirin. 150'ye karşı 150 savaşçının karşı karşıya geldiği Büyük Savaşlarda Sparta ve Atina arasındaki destansı çatışmalarda yarışın.

EGE DENİZİNİ AÇIN – Garip bölgeler bulun, gizli talihleri ​​ortaya çıkarın veya deniz savaşlarında tüm donanmaların arasından yolunuzu ayırın. Geminizin görünümünü değiştirin, silahlarınızı niteliklerinize uyacak şekilde elden geçirin ve denizcilik savaşını tarzınıza uyduran yeni avantajlara sahip grup bireyleri seçin.

BİR MİT VE EFSANELER DİYARI – Fanteziler ve efsanelerle dolu bir dünyayı keşfedin. Eski törenlerden ünlü heykellere, Yunanistan'ın muhteşem figürleriyle karşılaşın ve efsanelerin ardındaki gerçeği bulun.

Ses:
İngilizce

Altyazılar:
İngilizce

Dosya boyutu:
47 GB

Havale / EFT (%5) :551.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5