MotoGP 22 PS4 ve PS5

Marka: PS4-PS5 Games

870.00 TL

Lütfen aşağıdaki Digital Ps Hesabı olduğunu Onaylayıp satın alınız
  • Dijital PS Hesabı Onaylıyorum
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Motorlar çalışıyor: Başladığınız her noktada en canlı ve gerçek MotoGP oyun deneyimini elde etmeye ne dersiniz? Sanal ve Gerçek hiç bu kadar karışık olmamıştı!

MotoGP 22 PS4 & PS5 Özellikleri

Tüm MotoGP evreni
2022 MotoGP Sezonunun tüm yeni mutluluklarını araştırın. 120 binicinin kuzeyinde, 20'den fazla otorite devresi ve otorite unvanının tüm duyguları sizin için sıkı sıkıya asılı.
Ayrıca, daha önce bir dalış yapmak için, 70'den fazla doğrulanabilir patron, MotoGP tarihinin en iyilerini hatırlamanıza izin verecektir.

Nine Season 2009
MotoGP tarihindeki en merak uyandıran ve dikkate değer oyunlardan biri olarak yine Live!
2009 sezonunun her Grand Prix'si için bir tane olmak üzere 17 Bölüm sizi bekliyor! Kendinizi mesleklerinin zirvesindeki Rossi, Lorenzo, Stoner ve Pedrosa gibi efsanelerin yerine koyun. Her bölümde, büyük hesaplaşmanın en ünlü anlık görüntülerini ilk elden hatırlamanın çeşitli zorluklarıyla karşılaşacaksınız. Tüm öğeler, en iyi MotoGP anlatılarının gözetmeni Mark Neale tarafından tamamen açıklanan ve koordine edilen, her bölümün başlangıcına doğru 50 dakikadan fazla gerçek filmle yükseltilecek.

Şampiyonların yaratıldığı yer Devam
eden kısa etkileşim toplantıları yoluyla hızla daha da gelişmenize yardımcı olacak yeni eğitici alıştırmalarla neredeyse sonsuza kadar birlikte olmanız gereken sürücüye dönüşün veya içinizdeki patronu ortaya çıkarmak için MotoGP Akademisine girin! Yeni oyun zorlukları sayesinde, her pistte en hızlı olmak için ince stratejilerin her birini fark edeceksiniz.

En pratik oyun deneyimini yaşayın ve sürüşünüzü değiştirin
Tüm zamanların en makul ve canlı MotoGP deneyimine derin bir dalış yapın!
Efsanelerinizin özünden yetki kutularının yeniden düzenlenmesine kadar her şeyle her zamankinden daha fazla ilgilenildi.
MotoGP video oyununda kendi gerçekliğinizi yaratın ve çok daha lüks bir şekilde yarışın: 5 güçlü gerçekçi editör sayesinde, kıyafetlerinden sürücülerin takım elbiselerine kadar oyunun her bölümünü gerçekten yeniden yapmak isteyeceksiniz.

Yöneticilik mesleği ile refahınızı planlayın!
Kendi grubunuzu oluşturun veya yetkili bir gruba katılın. Personelinizi seçin ve bisikletinizin motorunu, kenarını, optimum tasarımını ve donanımını daha da geliştirmesini sağlayın: oyun deneyiminiz üzerinde tam kontrol sahibi olun! Moto2 ve Moto3'te daha küçük bir grup oluşturun: yeni hedeflere ulaşmak için bir grup süpervizörü, uzman bir şef ve bir sürücü görevlendirin.

Yeni Çok Oyunculu
Kurulum için emsalsiz, 2 oyunculu Bölünmüş ekran modunda arkadaşınıza gerçekten meydan okumak isteyeceksiniz: bu fırsatı kaçırmayın! Dahası, eğer bu yeterli değilse, çevrimiçi çılgın çapraz oyun dövüşlerini takdir edin!

Seslendirme: İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca
Altyazılar: Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), İngilizce, Fransızca (Fransa), Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca , Tayland

Havale / EFT (%5) :826.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5