Windows Server 2016 Remote Desktop Services device 50 Dijital Lisans

Marka: Microsoft
%55

2,370.62 TL

1,059.99 TL

Windows Server 2016 Remote Desktop Services device 50 Dijital Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra mesai saatlerinde  5-15 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

WİNDOWS SERVER 2016 REMOTE DESKTOP SERVİCES 

Windows Server 2016 Remote Desktop Services (RDS), Windows Server'da kullanıcıların grafik masaüstlerine ve Windows uygulamalarına uzaktan erişmesine olanak tanıyan bir rol hizmetleri koleksiyonudur. Windows Server 2016, grafik performansını ve kalem giriş seçeneklerini iyileştirmek için bazı önemli değişiklikler getirecek.

Windows Server 2016 Remote Desktop Services 2016'daki haberler:

 • Windows 10 benzeri deneyim (Uygulama Uyumluluğu) - Tam olarak Windows 10'a benzer. Çoğu uygulama (Windows 10'da çalışır) ayrıca RDS 2016'da da çalışacaktır.
 • Kalem uzaktan kumanda desteği -  Önceki sürümde kalem fare gibi işlem görüyordu. RDS 2016'da, kalem artık fareniz, klavyeniz ve dokunmanızla aynı seviyede birinci sınıf bir giriş yöntemidir.
 • Kişisel oturum masaüstleri - Bu seçenek, Windows İstemci İşletim Sistemi yerine Konuk Sanal Makinede Windows Server 2016'ya dayalı olarak son kullanıcılara kişisel masaüstleri atamamızı sağlar. Her kullanıcının yönetici haklarıyla kendi kişisel oturum ana bilgisayarına atandığı yeni bir oturum koleksiyonu oluşturabiliriz.
 • Windows Çok Noktalı Hizmetler - Bu seçenek ayrı bir ürün olarak mevcuttu, ancak artık Windows Server 2016'ya dahil edildi. Windows MultiPoint Sunucusu, başlangıçta eğitim kurumları ve sınıflar için geliştirilmiş bir Microsoft ürünüdür. MultiPoint, her biri kendi bağımsız Windows deneyimine sahip birden çok kullanıcının aynı anda bir bilgisayarı paylaşmasına olanak tanır.
 • RD Bağlantı Aracısı  - gelişmiş bağlantı yönetimi ve performansı. Bağlantı Aracısı artık 10.000'den fazla eşzamanlı oturum açma isteğini işleyebilmektedir. Büyük Masaüstü Servis çözümleri oluşturabiliyoruz.
 • 2. Nesil VM Desteği - Windows Server 2016 Remote Desktop Services 'da, kişisel oturum tabanlı masaüstleri için temel olarak her tür nesli kullanabiliriz. Ek yapılandırma gerekmez.
 • Edge ve Office 2016 desteği
 • RemoteFX İyileştirmeleri
 • Azure SQL Veritabanı - yüksek düzeyde kullanılabilir ortamınız için yeni veritabanı
 • RDP 10 - protokole yerleşik yeni yetenekler

 

UZAK MASAÜSTÜ BİLEŞENLERİ

RD Oturum Ana Bilgisayarı (RDSH) - Windows tabanlı programları veya Uzak Masaüstü Hizmetleri istemcileri için tam Windows masaüstünü barındırır. Kullanıcılar programları çalıştırmak, dosyaları kaydetmek ve o sunucudaki ağ kaynaklarını kullanmak için bir RD Oturum Ana Bilgisayarı sunucusuna bağlanabilir.

RD Ağ Geçidi (RDG) - uyumlu cihazların İnternet üzerinden RD Oturum Ana Bilgisayarı sunucularına veya kurumsal bir güvenlik duvarının arkasındaki RD Sanallaştırma Ana Bilgisayar sunucularına güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlar. Bir RDG, belirlenmiş bir Ağ İlkesi Sunucusunda (NPS) tanımlanan kriterlere başvurarak gelen RDS isteklerini filtrelemek için bir kurumsal ağın ucuna yerleştirilmelidir. Bir sunucu sertifikası ile RDG, Windows Server 2016 Remote Desktop Services altyapısına güvenli uzaktan erişim sunar.

RD Web Erişimi (RDWA) - kullanıcılara oturum tabanlı masaüstlerine, sanal masaüstlerine ve RemoteApp programlarına erişim için özelleştirilebilir bir web portalı sağlar. Başlamak için, bir kullanıcı RDS kaynaklarının yayınlandığı bir URL belirleyerek bir RDS web sayfasına erişecektir.

RD Bağlantı Aracısı (RDCB) - kullanıcılara RemoteApp programları, oturum tabanlı masaüstleri ve sanal masaüstlerinin tek, kişiselleştirilmiş ve toplu bir görünümünü sağlar. RD Bağlantı Aracısı, yük dengelemeyi ve sanal masaüstlerinde, oturum tabanlı masaüstlerinde ve RemoteApp programlarında mevcut oturumlara yeniden bağlanmayı destekler. RDCB, hangisinin nerede olduğunu, kiminle konuşacağını ve bir RDS talebi ile ne yapılacağını bilir.

RD Lisansı - her cihaz veya kullanıcının oturum tabanlı masaüstlerine bağlanması için gerekli olan Uzak Masaüstü Hizmetleri istemci erişim lisanslarını yönetin.

RD Sanallaştırma Ana Bilgisayarı (RDVH) - RD Sanallaştırma Ana Bilgisayarı, kişisel sanal masaüstleri veya sanal masaüstü havuzları olarak kullanılabilecek sanal makineler sağlamak için Hyper-V ile entegre olur.

 

RDS 2016 DAĞITIM TÜRÜ

 • STANDART  - En iyi uygulama dağıtımıdır ve bu dağıtım türünü üretim ortamında seçersiniz. 3 temel rol Bağlantı Aracısı, RDWeb ve RDSH, 3 farklı sunucuda dağıtılacaktır. Standart dağıtım Koleksiyonları seçtiğinizde, Uzak Uygulamalar ve yapılandırmanın manuel olarak yapılandırılması gerekecektir. RDS oturumu dağıtımının tüm kurulumu, yapılandırması ve yönetimi Bağlantı Aracısı'ndan yapılmalıdır.

 

 • HIZLI BAŞLANGIÇ - RDS dağıtımındaki ikinci seçenektir ve Standart'a benzer, ancak hızlı başlatmayı seçtiğinizde tüm bileşenler 1 sunucuda konuşlandırılacaktır. Hızlı Başlangıç, RDS'yi dakikalar içinde kurup çalıştırmak için hızlı bir yoldur. Toplama ve uzak uygulama otomatik olarak yapılandırılacaktır. Bu dağıtım türü üretim için önerilmez, ancak RDS'yi bir laboratuvar veya küçük bir ortam için kuruyorsanız, hepsi bir arada kurulum donanım kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlar.
Havale / EFT (%5) :1,006.99 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim