Windows Server 2016 Standart BİREYSEL -KURUMSAL Dijital Lisans

Marka: Microsoft
%37

460.62 TL

289.10 TL

Windows Server 2016 Standart BİREYSEL -KURUMSAL Dijital Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini yazilimbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 

Lisansınız emailinize çalışma saatlerinde 5-15 dakika içerisinde gönderilir.

Toplu lisans alımlarında havale ve eft ile ödemelerde % 10 - 15 indirim uygulanmaktadır. Tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Windows Server 2016 için gereksinimler nelerdir?

MS Server 2016'da her şeyi yapmadan önce, MSP'lerin müşterilerinin altyapısının temel gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını değerlendirmek için zaman ayırması önemlidir. Bu gereksinimler Windows Server 2016'nın bir sürümünden diğerine farklılık gösterse de, bu işletim sistemini hangi sistemlerin kullanabileceğinin genel bir resmini sunarlar. 

Yeni başlayanlar için bir kuruluşun 1.4Ghz 64-bit işlemciye, 512 MB RAM'e ve 32 GB disk alanına ihtiyacı olacaktır. Ayrıca, en az bir gigabit işleme hızına sahip bir Ethernet ağ bağdaştırıcısı olması gerekecektir. Bu kategorilerin her biri için daha özel gereksinimler de vardır. Örneğin, işlemciler NX ve DEP'yi desteklemeli, RAM'de Hata Düzeltme Kodu veya benzer bir teknoloji bulunmalı ve ağ bağdaştırıcıları PCI Express mimarisiyle uyumlu olmalıdır.

 

Windows Server 2016 ne yapabilir?

Windows Server 2016, işletim sistemlerinden maksimum değer ve esneklik elde etmek isteyen kuruluşlar için bir dizi rekabetçi özellik sunar. Nano Container ve Hyper-V'den yeni Active Directory yönetim yeteneklerine kadar platform, müşterilere iş bilişimindeki en yeni trendlerden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duydukları araçları sunmayı hedefliyor. Ayrıca, şirketlerin dijital ortamlarını giderek daha karmaşık hale gelen dijital tehditlerden korumalarına yardımcı olan Windows Defender gibi yeni nesil gelişmiş siber güvenlik araçları içerir. 

Örneğin, Windows Server 2016 yazılım tanımlı trafik şifrelemesi sunarak, kuruluşların gizli dinleme korkusu veya site dışında yönetilen özel verilere müdahale etme korkusu olmadan SaaS uygulamalarını kullanmasına yardımcı olur. Ek olarak, Privileged Access Management gibi Active Directory için yeni özellikler, kimlik bilgilerinin yönetilmesini ve önemli bilgilere kimin erişimi olduğunu kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ek olarak, Windows Server 2016 ile Windows Server Yedekleme'yi kurabilirsiniz.tüm sunucuyu, sistem durumunu veya yalnızca belirli depolama birimlerini veya klasörleri yedeklemek için. Birlikte alındığında bu araçlar, Windows Server 2016 kullanıcılarının sanal ortamları daha verimli bir şekilde yönetmelerine, bilgilerini harici ve dahili saldırılara karşı korumalarına ve yeni gelişmelerden yararlanmalarına olanak tanır. konteynerizasyon teknolojisinde. Bu girişimler, bulut bilişim, birleşik hizmetler ve daha fazlası gibi yeni yetenekleri benimseyen işletmeleri desteklemek için tasarlanmıştır. 

Havale / EFT (%5) :274.65 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5