Windows 10 PRO Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

105.00 TL

Windows 10 PRO Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini yazilimbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

WİNDOWS 10 EDUCATİON

Windows 10 Education, öğrencilerin teknolojinin yardımıyla bilgilerini güncelleyebilmeleri için öğrenime yöneliktir. Windows 10 Education , Pro veya Home ile karşılaştırıldığında daha fazla özelliğe sahiptir. Bu en gelişmiş sürümdür. İndirdikten sonra, gelişmiş Başlat menüsü, ek güvenlik, yeni Edge tarayıcısı ve diğer özellikleri deneyimleyeceksiniz.

 

Microsoft uzmanları, öğrencilerin akademik ihtiyaçlarını günlük olarak göz önünde bulundurarak tasarladı. Programlar öğrenciler için ekonomiktir ve birçok öğrenci bu Windows'u etkili bir öğrenim için kullanıyor. Windows 10 Education , modern bir programla birlikte, Office 365 Pro-Plus ile birlikte gelir.

 

Windows 10 kişiselleştirilmiş öğrenim sağlar; bu şekilde öğretmenlere zaman kazandırır ve kişisel bir öğretmen olarak hizmet eder.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖĞRENİM

Kuşkusuz teknoloji öğrenmenin boyutlarını değiştirdi. Artık tüm öğrenciler, bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için ısmarlama teknoloji kullanımıyla parlayabilirler. Windows 10, eğitmenlerin / öğretmenlerin büyük sınıfların zorluklarıyla başa çıkmalarını kolaylaştırır. Teknolojinin kullanımı, eğitimciler için işleri yönetilebilir hale getirdi.

 

TAMAMEN GÜVENLİ VE GÜNCEL

Windows 10 Education, tamamen güvenli, esnek ve en hızlı sürümdür. Farklı gelişmiş güvenlik katmanlarıyla donatılan bu program, Windows'un şimdiye kadarki en güvenli sürümüdür. Birçok öğrenci ve öğretmen Windows 10 Education'a güveniyor.

 

SINIFLARDA VERİMLİLİK

Windows 10'a yeni eklenen özellikler, sınıflardaki günlük iş yükünü azaltır. Bu sürümün bir sonucu olarak, öğretmenler öğrencilerle daha iyi bir şekilde etkileşim kurabilir ve etkileşim kurabilir.

 

WİNDOWS 10 EDUCATİON'IN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Windows 10 Education'ın amacı, dünyanın her yerinden öğrencileri daha iyi yarınların temelini oluşturabilecekleri şekilde güçlendirmektir.

 

Özelliklerini keşfedebilirsiniz; bilgisayarınızla güçlü bir şekilde etkileşime girer ve programın etkin kullanımı ile öğrenciler, çalışmalarında verimlilik sergileyebilirler.

 

WİNDOWS 10 PRO EDUCATİON

 

Windows 10 Pro Education, Windows 10 Pro'nun ticari sürümünde geliştirilmektedir. Eğitim kurumlarında gerekli olan merkezi yönetim kontrolünü sunar. Aslında, bu ürün, Cortana'nın kaldırılmasını içeren, eğitime özgü varsayılan ayarlarla desteklenen gelişmiş bir Windows Pro biçimidir.

Varsayılan ayarlar nedeniyle, kullanıcılar ipuçlarını, püf noktalarını ve Microsoft Store önerilerini devre dışı bırakabilir. "Windows 10 ve Microsoft Store ipuçlarını, püf noktalarını ve önerileri yönetin" varsayılan ayar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öğrenciler programa Windows-10, sürüm 1607 ile önceden yüklenmiş cihazlar aracılığıyla erişebilir. Müşteriler, bunu Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) iş ortakları aracılığıyla uygun fiyatlarla K-12 akademik lisanslarıyla satın alabilir.

Orijinal Ekipman Üreticisi ile K 12 akademik lisansı ile güncellenen Windows 10 Pro ile çalışan mevcut cihazlar Windows 10 Pro Education'a yükseltilecektir. Bu yükseltme, Windows 10, 1607 sürümü kurulumunun bir yönüdür.

Windows haklarının yanı sıra Akademik Toplu Lisanslama sözleşmelerine sahip müşteriler, Toplu Lisanslama Hizmeti merkezi aracılığıyla bu ürünü alabilir.

Windows 10 Pro kurulumu, kullanıcıların ürünü Windows 10 Pro Education ile aynı ayarları alacak şekilde yapılandırmasına olanak tanır. Ancak, pencereleri kullanmak için bazı politikalar vardır ve müşterilerin güncellenen politikaları kontrol etmesi gerekir. Ticari Windows 10 Pro'ya sahip K-12 müşterileri, öğrenmeye uygun ayarları uygulamak için "belgeyi" incelemelidir.

Havale / EFT (%5) :99.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
M***** Ç********
20 Eylül 2022
Daha oncede aldim sorunsuz calisiyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5