Microsoft Windows 10 Pro OEM DVD Kutu FQC-08977

Marka: Diğer

599.00 TL

Microsoft Windows 10 Pro OEM DVD Kutu FQC-08977
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

WİNDOWS 10 PRO 64BİT FQC-08977 TÜRKÇE DVD
--------------------------------------
WİNDOWS 10'U YENİ BİR BİLGİSAYARDA DENEYİMLEMENİN EN İYİ YOLU

Windows geliştikçe bilgisayarlar da gelişiyor. Bilgisayarlar şimdi daha güçlü ve yenilikçi. Yeni Windows 10 bilgisayarlar; dijital mürekkep, yüz tanıma, oyun ve çok daha fazlasını sunuyor.

 

 

ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ WİNDOWS DAHA DA İYİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Windows 10 hızlı ve tanıdıktır. Başlat menüsü ve arama çubuğu, aradığınızı çabucak bulmayı kolaylaştırır. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca düzenleyin, işleyin ve paylaşın. Microsoft Edge ile internete daha hızlı göz atın.

 

 

 

WİNDOWS 10 PRO 64BİT FQC 08977 OEM TÜRKÇE 

Karma bir Başlat Menüsü, Microsoft Edge web tarayıcısı ve Cortana kişisel asistanı ile geliştirmek için Microsoft'tan Windows 10 PRO 64BİT işletim sistemini dizüstü bilgisayarınıza veya masaüstünüze yükleyin. Windows 10 Pro, iş ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Windows 10 Home'da bulunan tüm özelliklere ek olarak, Pro sürümü ayrıca Bitlocker, Uzak Masaüstü, İstemci Hyper-V ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Bitlocker, hassas verilerin güvende tutulması gereken ortamlarda kritik öneme sahip sabit sürücünüzdeki ve diğer depolama aygıtlarındaki verileri korur. Kurumsal ağa erişmek için, bir Etki Alanına katılabilir ve Windows 10 PRO 64BİT ile uzaktan oturum açabilirsiniz.

Uygulamalarınıza erişmek için Windows masaüstünden ayrılmadan, Windows 10 Pro'daki karma Başlat Menüsü, Windows 7'deki menüye benzer görünür ve bunu Windows 8'in Başlangıç ​​Ekranında kullanılan canlı döşemeler ile birleştirir. Başlat Menüsü, kaç tane e-posta mesajınız olduğunu, mevcut hava durumunu ve daha fazlasını görüntülemenize izin veren bu döşemeleri içerecek şekilde genişletildi. Canlı döşemelere ek olarak, en sık kullandığınız uygulamaları ve dosyaları sabitlemek için Başlat Menüsünde hala yeterli alana sahipsiniz. Windows 7 ve Windows 8'in Pro sürümlerinin güçlü yönleriyle oluşturulan Windows 10 Pro, neredeyse tüm çevre birimleriniz ve bilgisayarın dahili bileşenleriyle uyumlu kalmak için her iki motorun en iyi özelliklerini birleştirir. Ayrıca, Windows'un önceki sürümüne benzer bir tasarım sunar, böylece Windows 10 Pro'yu hemen kullanmaya kolayca başlayabilirsiniz.

WİNDOWS 10 PRO 64BİT İLE EDGE

Windows 10 PRO 64BİT ile birlikte gelen web tarayıcısı Microsoft Edge'dir. Bu tarayıcı, notları doğrudan web sayfalarına yazmanıza veya yazmanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. Favori web sitelerinizi çevrimdışı erişim için kaydedebilir ve yalnızca görmek istediklerinizi Okuma görünümü modunda görüntüleyerek çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtmadan okuyabilirsiniz. Microsoft Edge'e entegre Cortana ile, bir web sayfasındaki bir kelimeyi vurgulayabilir ve Cortana'nın bir arama yapmasını ve sonuçları bir mini pencerede görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Cortana yalnızca tarayıcınızın bir parçası değil, Windows 10'a entegre edilmiştir ve İnternet, Yardım menüsü, uygulamalar, dosyalar ve ayarlarda arama yaparak size yanıtınıza rehberlik edebilir. Cortana'yı, bir görevi sözlü olarak Not Defterine kaydetmek için de kullanabilirsiniz; burada o, neyi sevdiğinizi ve ne yapmasını istediğinizi takip eder.

Windows 10 Pro'nun Continuum özelliğini 2'si 1 arada dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayarda kullanmak, tablet ve dizüstü bilgisayar modu arasında geçiş yapmanızı sağlar. Ekranın dokunmatik ekran özelliğini yalnızca tablet modunda kullanmak istediğinizde Continuum, Windows 10 masaüstü ekranının düzenini değiştirir ve uygulamalar tam ekrana geçer, böylece eylemleri gerçekleştirmek ve seçimlerinize dokunmak için kolayca parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Ek olarak, tüm Windows 10 cihazlarınızı evrensel uygulamalarla birbirine bağlamak için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar, ister ofiste bir masaüstü bilgisayarda çalışıyor olun, ister eve giderken Windows 10 uyumlu bir akıllı telefon kullanarak görevi tamamlıyor olun aynı özellikleri sağlar.

WİNDOWS 10 PRO 64BİT DİĞER ÖZELLİKLER

Microsoft; Cihazlar, Ağ ve İnternet, Hesaplar ve daha fazlası gibi sistem ayarlarınızı özelleştirmenizi kolaylaştırmak için Windows 10 PRO 64BİT 'deki Ayar menüsünü yeniden tasarladı. Görev çubuğunun sağ alt tarafında, uygulamalarınızdan ve Windows 10 Pro'dan önemli bildirimlerinizi görüntülemek için genişleyen bir işlem merkezi simgesi görürsünüz. Ayrıca, sık kullanılan ayarlara ve uygulamalara hızlı erişiminiz vardır, böylece tüm menüyü gözden geçirmek zorunda kalmadan bilgisayarınızın Bluetooth'unu açabilir veya ekranın parlaklık seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'nun bir başka özelliği de, içeriği net bir şekilde görüntüleyebilmeniz için dört uygulamayı yan yana düzgün bir şekilde yakalama yeteneğidir. Buna ek olarak, işinize veya eğlencenize ilişkin farklı uygulamaları içeren birden çok sanal masaüstü çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Windows 10 PRO 64BİT ile birlikte, ek içerik için Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik, Video ve İşletme Mağazası gibi uygulamalar dahildir. Kuruluşlar için Microsoft, Azure Active Directory kimliğine sahip bir kullanıcının uygulamaları toplu olarak satın almasına ve bunları şirketteki üyelere atamasına izin verir.

Havale / EFT (%5) :569.05 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5