AutoCAD 2019 TAM SÜRÜM 3 YIL 5 KULLANICI

Marka: Microsoft

9,410.62 TL

AutoCAD 2019 TAM SÜRÜM 3 YIL 5 KULLANICI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-15 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

AUTOCAD 2019 

Bir AutoCAD ve yeni uygulamalara ek olarak, belki de geçmiş yıllardaki kadar olmasa da, AutoCAD 2019 birden fazla geliştirme ve yeni özellik içeriyor. Ek olarak, yeni 2019 özelliklerinin çoğu aslında 2018.1 kademeli sürümünde ortaya çıktı.

Kullanıcıların fark edeceği ilk şeylerden biri, kullanıcı arayüzündeki ince bir değişikliktir. AutoCAD'i 2K (1080) ve 4K (2160) çözünürlüklerde iyi görünecek şekilde güncelleme çabalarının bir parçası olarak, program tanımlanması daha kolay olan yeni, basitleştirilmiş "düz" simgeler kullanıyor. Program, ekran çözünürlüğüne uygun simge setini otomatik olarak yükler. Bu görsel sadeleştirme, mavi düğme arka planlarının belirli bir ayarın ne zaman açılıp kapatılacağını belirlemeyi çok daha kolay hale getirdiği Durum çubuğuna da uzanır.

Bu ince farklılıkların ötesinde, AutoCAD 2019 birkaç yeni komut sağlar. Belki de en önemlisi, kullanıcıların herhangi bir çizimin iki versiyonu arasındaki grafiksel farklılıkları kolayca tanımlamasını sağlayan yeni Çizim Karşılaştırma araçları koleksiyonudur. AutoCAD'in bazı dikey sürümlerinde (AutoCAD Architecture gibi) benzer araçlar zaten mevcut olsa da, bu araç artık AutoCAD'in bir parçası.

Kullanıcılar Uygulama menüsünden veya Collaborate şeridinden bir çizim karşılaştırması başlatabilir. Karşılaştırılacak iki çizimi seçtikten sonra, program bunları analiz eder ve sonuçları, vurgulanan üç nesne kategorisiyle yeni bir çizim olarak görüntüler: yalnızca ilk çizimde bulunanlar, yalnızca ikinci çizimde bulunanlar ve aynı her iki çizim. Kullanıcılar daha sonra, çizimlerin sırasını değiştirerek, ön plana geçerek, her iki çizimin görüntüsünü değiştirerek, karşılaştırma renk ayarlarını değiştirerek, karşılaştırma görüntüsünü ayarlamak için bağlamsal bir şeritteki araçları kullanabilir.

Diğer araçlar, kullanıcıların karşılaştırma sonuçlarına metin eklemesine veya hariç tutmasına ve nesneleri tarama sonuçlarından çıkarmasına olanak tanır. Ancak, açık farkla, yeni Çizim Karşılaştırma aracının göze çarpan özelliği, revizyon bulutlarını değişikliklerin etrafına otomatik olarak yerleştirme ve programın bu revizyon bulutlarını nasıl oluşturup görüntülediğini kontrol etme yeteneğidir.

TASARIMLARI GÜVENLE PAYLAŞMA

AutoCAD 2019'daki yeni Paylaşılan Görünümler özelliği, kullanıcıların orijinal çizim dosyalarını yayınlamadan tasarımları başkalarıyla paylaşmasını kolaylaştırır. Bu özelliğin, yaygın olarak kullanılan DWF veya PDF dosyalarını yayınlama ve ardından e-posta ile gönderme iş akışının yerini alması amaçlanmıştır. Bunun yerine, görünümler ve veriler çizimden çıkarılır ve bulutta depolanır. Kullanıcılar daha sonra, tasarımın bir tarayıcıda görüntülenmesine ve web özellikli herhangi bir masaüstü, tablet veya mobil cihazdan yorum yapılmasına olanak tanıyan paylaşılabilir bir bağlantı gönderebilir.

Bağlantının alıcıları tasarımı görüntüleyebilir, ölçebilir, yorumlayabilir, işaretleyebilir ve geri bildirimlerini paylaşabilir. Paylaşılan görünüme birisi yorum yaptığında bir e-posta gönderilir. Kullanıcılar daha sonra yorumları görüntüleyebilir ve yanıtlayabilir ve paylaşılan görünümü yeni bir Paylaşılan Görünümler paletindeki araçları kullanarak yönetebilir. Paylaşılan görünümler 30 gün sonra otomatik olarak sona erer, ancak kullanıcılar bağlantıyı istedikleri zaman uzatabilir veya sonlandırabilir.

DİĞER GELİŞTİRMELER

AutoCAD 2019 ayrıca adlandırılmış görünümler oluşturmayı ve bunlarla çalışmayı kolaylaştıran geliştirmeler içerir. AutoCAD'de uzun zamandır adlandırılmış görünümler oluşturabilmek (ve adlandırılmış görünümler çizimlerde gezinmeyi kolaylaştırsa da), buradaki büyük haber, kullanıcıların artık hızlı bir şekilde adlandırılmış görünümler oluşturup bunları herhangi bir adlandırılmış görünümü seçerek kağıt alanı görünüm pencereleri olarak yerleştirebilmeleridir. bir galeri. Program otomatik olarak uygun bir ölçek uygular, görünüm bağlantı noktasını yeniden boyutlandırır ve kilitler, temelde çok adımlı bir süreci birkaç basit tıklamaya indirger. Viewport kavrama geliştirmeleri daha sonra vitrinleri hareket ettirmeyi ve yeniden boyutlandırmayı çok kolaylaştırır ve yeni bir üçgen tutuş, kullanıcıların görüntü alanı ölçeğini hızla değiştirmesine olanak tanır.

Katman Özellikleri yöneticisi, katman özelliklerinde geçersiz kılmaları tanımlamayı ve kontrol etmeyi çok daha kolay hale getirmek için geliştirildi. Örneğin, yeni bir durum simgesi, bir xref katmanının veya görünüm penceresi katmanının geçersiz kılmalar içerdiğini belirtir. Kullanıcılar, bir geçersiz kılma içeren bir katmanın üzerinde imleci duraklattığında, tüm bu geçersiz kılmaları listeleyen bir araç ipucu görünür. Ek olarak, kullanıcılar, geçersiz kılınan katmanlara ve özelliklere bir arka plan rengi uygulayabilir ve hatta geçersiz kılmanın ana bilgisayar çizimindeki bir katmana mı yoksa harici bir referansa mı uygulandığını belirlemek için farklı arka plan renkleri atayabilir. Kullanıcılar daha sonra geçersiz kılmalara göre katmanları filtreleyebilir ve katman özelliklerini veya tüm katman özelliklerini orijinal değerlerine sıfırlamak için sağ tıklama menülerindeki araçları kullanabilir. Katman ayarlarında yapılan diğer iyileştirmeler, xref katman özelliklerini kontrol etmeyi kolaylaştırır.

Havale / EFT (%5) :8,940.09 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5