AutoCAD 2019 TAM SÜRÜM 3 YIL 2 KULLANICI

Marka: Microsoft

5,600.00 TL

AutoCAD 2019 TAM SÜRÜM 3 YIL 2 KULLANICI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

AUTOCAD 2019 

Autodesk tarafından sunulan AutoCAD 2019 , piyasadaki en iyi tasarım ve mimari yazılım programlarından biri olarak kabul edilmektedir. 2D veya 3D olarak akla gelebilecek neredeyse her şeyi tasarlayabilirsiniz.

BİNALARI, MODELLERİ VE DİĞER HER ŞEYİ TASARLAMAK

AutoCAD, binalar, modeller ve hayal edebileceğiniz diğer her şeyi tasarlamak için üç boyutlu bir programdır.

Genel olarak, AutoCAD tasarım, mühendislik ve girişimci profesyoneller için lider yazılım olarak kabul edilir. Binaları, modelleri, çizimleri ve daha fazlasını tasarlamak için kullanılır.

Yazılımda yapılan son güncellemeler, son derece yararlı olan AutoCAD ve PDF'ler arasındaki bağlantıları geliştirdi. Belgeler artık doğrudan programa bağlanan bir köprü içeriyor. Autodesk ayrıca, her nesneyi oluşturmadan önce boyutlarını önizlemenize olanak tanıyan akıllı bir boyutlandırma tasarımı uyguladı.

Harika bir özellik, projenize bağlı olarak birçok farklı araç setiyle standart olarak gelmesidir. Mimarlar, tasarımcılar ve mucitler için belirlenmiş araç setleri vardır. Örneğin, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanmak üzere prefabrik kat planları kurabilirsiniz.

AutoCAD'in çok dik bir öğrenme eğrisi olmasına rağmen, hızlı öğrenmenize ve çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak birçok seçenek vardır. Başlamanıza yardımcı olacak birçok eğitim videosu, forum bilgisi ve belge bulunmaktadır. AutoCAD pahalı bir program olarak algılansa da, gerçekten profesyoneller için en iyi seçenektir. Bütçeniz varsa, diğer daha ucuz seçeneklere bakmak isteyebilirsiniz.

BU PROGRAMI NEREDE ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ?

Bu program bilgisayarınızdaki pek çok kaynağı çiğniyor ancak hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde çalışıyor.

DAHA İYİ BİR ALTERNATİF VAR MI?

AutoCAD, piyasadaki tüm CAD yazılımları arasında en iyi seçenektir. Bulabileceğiniz en özelleştirilebilir programdır. Daha ekonomik bir seçim arıyorsanız, FreeCAD'e göz atabilirsiniz. AutoCAD, mimarlık, tasarım, mühendislik ve icat alanındaki tüm üst düzey profesyoneller için en iyi seçenektir.

İNDİRMELİ MİSİN?

Evet. Sektörde pazar lideri olan AutoCAD, tasarım profesyonelleri için en iyi seçimdir.

ÖZELLİKLER

 

 • AutoCAD 2019 yazılımı, sektöre özel araç setlerini içerir; masaüstü, web ve mobil cihazlarda geliştirilmiş iş akışları; ve DWG karşılaştırma gibi yeni özellikler.
 • Mimari Araç Seti Bina tasarım özellikleri ve 8.000'den fazla akıllı mimari nesne ile mimari çizim ve dokümantasyonu hızlandırın.
 • Yer planlarını, bölümleri, cepheleri ve daha fazlasını otomatikleştirin.
 • Mekanik Araç Seti Özel mekanik tasarım özellikleri ve 700.000'den fazla akıllı üretim parçası, özelliği ve sembolü ile ürün tasarımını hızlandırın.
 • Makine bileşenleri oluşturmak ve malzeme listeleri oluşturmak gibi görevleri otomatikleştirin.
 • Elektrikli Araç Seti Özel özellikler ve 65.000'den fazla akıllı elektrik sembolü ile elektrik kontrol sistemlerini tasarlarken ve belgelerken üretkenliği artırın. 
 • Panel düzenlerinin, şematik diyagramların ve daha fazlasının hızlı tasarımı. MEP Toolset Özel mühendislik özellikleri ve 10.500'den fazla akıllı mekanik, elektrik ve sıhhi tesisat nesnesiyle bina sistemlerini verimli bir şekilde taslaklayın, tasarlayın ve belgeleyin. 
 • Bina sistemleri için kanal sistemini, elektrik kanalını ve devreyi kolayca tasarlayın. 
 • Plant 3D Toolset P & ID'leri verimli bir şekilde üretin ve özel tesis tasarımı ve mühendislik özelliklerini kullanarak bunları 3D tesis tasarım modellerine entegre edin. 
 • Tesis düzenlerini, şematik diyagramları ve daha fazlasını hızla oluşturun. 
 • Raster Tasarım Araç Seti Rasterden vektöre dönüştürme araçlarıyla raster görüntüleri DWG nesnelerine dönüştürün. 
 • Raster görüntüleri, tanıdık bir AutoCAD ortamında vektör çizimlerine dönüştürürken kolayca düzenleyin ve temizleyin. 
 • Harita 3B Araç Seti GIS ve CAD verilerini birleştirerek planlama ve tasarımı geliştirin. 
 • Standart veri şeması, otomatikleştirilmiş iş akışları ile uzamsal verileri daha kolay yönetin.
Havale / EFT (%5) :5,320.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
İ************* K***
27 Eylül 2023
saygılarımı sunuyorum teşekkürler yazılımbudur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5