Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Yeni Razer Book 13: Daha hızlı, daha verimli ve ultra kompakt

Hareket halindeki ve uzaktan çalışan modern yaşamlar için tasarlanmış, yüksek performanslı bir üretkenlik dizüstü bilgisayarı olan yepyeni Razer Book 13'ü artık ön sipariş verebilirsiniz O 11 son ile geliyor inci  Intel Iris Xe grafiklerle Nesil Intel Core işlemci ultra kompakt boyutu, Intel Turbo Boost yanı sıra sağlam bağlantı ile 4.7GHz saat hızı kadar yetenekli: üç lira ve 0.6-inç altında ince.
İşlemci önceki nesle göre daha hızlı ve daha verimlidir, bu nedenle kullanıcılar şarj cihazına ulaşmak zorunda kalmadan daha uzun süreler boyunca daha fazlasını yapabilirler. Ultra ince dizüstü bilgisayarın serin ve sessiz kalmasını sağlamak için işlemci, Razer'ın ortam ısısını ve gürültü emisyonlarını azaltan benzersiz bir buhar odası soğutma çözümü ile donatılmıştır.
Ağır çoklu görevlerin üstesinden gelmek, yoğun üretkenliğe dayalı projeleri yönetmek ve yaratıcı uygulamalarda performansı artırmak için 16 GB'a kadar bellekle birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların programlara, dosyalara ve diğer ortamlara hızla erişmelerini sağlayan 512 GB'a kadar hızlı SSD depolama ile donatılmıştır.
Akıllı amfi teknolojisiyle güçlendirilmiş iki güçlü hoparlör, 360 derecelik etkileyici ses için klavyenin kenarlarını THX Spatial Audio ile kaplıyor. THX Spatial Audio, 3,5 mm kulaklık üzerinden dinlemek için de mevcuttur.
Razer Book 13 açık ve sağa dönük
Razer Kitap 13
Tüm modellerde, çalışmaya bir saniyeden daha kısa sürede hızlı bir şekilde devam etmek için anında uyandırma teknolojisine sahip seçkin bir mobil cihaz sınıfı olan Intel Evo platform doğrulaması, pilde tutarlı yanıt verme ve FHD'li tasarımlarda 9 saatten az olmayan gerçek dünya pil ömrü bulunur. gün boyunca devam etmek için ekranlar ve 30 dakikalık şarjla dört saat veya daha fazla pil ömrü*.
Ve dongle'larınızı unutma konusunda endişelenmeyin. Bu ultra taşınabilir, iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası (USB-C), bir USB-A 3.2 Gen 2 bağlantı noktası, 3,5 mm birleşik bağlantı noktası ve tam boyutlu bir HDMI 2.0 bağlantı noktası ile kaplanmıştır. Ayrıca, depolama alanını genişletmek veya bir kamera veya telefondan dosya aktarmak istiyorsanız, bunu bir microSD kart yuvasıyla yapabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar ayrıca hızlı, güvenilir ve kullanışlı kablosuz bağlantı için Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1 dahil en yeni kablosuz protokolleri içerir.
Razer Book 13 Intel Core i5 yapılandırması 1,199,99 USD'den başlıyor ve bu ay içinde yalnızca dünya çapında Razer.com ve RazerStore perakende satış noktalarında satışa sunulacak.
Razer Book 13 Intel Core i7 konfigürasyonları 1.599,99 USD'den başlıyor ve bu ayın sonlarında Razer.com, RazerStore perakende satış yerleri ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa, Asya-Pasifik ve Çin'deki seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.
Razer Book 13 hakkında daha fazla bilgi edinin .
Intel'in dizüstü bilgisayar yenilik programı Project Athena'nın bir parçası olarak birinci sınıf bir spesifikasyona ve Temel Deneyim Göstergelerine göre doğrulandı, ölçüldü ve test edildi. Ağustos 2020 itibariyle test sonuçları ve bireysel dizüstü bilgisayar performansını garanti etmez. Güç ve performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. Performans ve kıyaslama sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için Intel.com/Evo adresini ziyaret edin.
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.