Alışveriş Sepetim

Yeni okula dönüş teknoloji araçları, gamescom'da Xbox ve oyun süresini kâra dönüştürme — Weekend Reading: Ağu 19 sürümü

Yaz, bazı Kuzey Amerikalı çocuklar ve öğretmenler için bu hafta sona erdi, ancak hafta aynı zamanda bu okula dönüş blues'larını hafifletmeye yardımcı olacak yeni teknolojinin gelişini de işaret etti - ve özellikle güzel olan şey ücretsiz olması.

Öğrenciler ve öğretmenler için ücretsiz olan Office 365 Education, önümüzdeki eğitim yılı için bir dizi yeni özelliğe sahiptir. Microsoft Classroom, eğitimcilerin öğrencileriyle daha fazla zaman geçirmeleri için idari görevlerini yönetmelerine yardımcı olacaktır. Microsoft Forms özel anketler, testler, anketler ve kayıtlar oluşturmanızayardımcı olur. OneNote, bir öğrencinin iç Picasso'sını yeni gökkuşağı mürekkep renkleriyleserbest bırakırken, mürekkeple çizilen denklemleri tanıyarak ve öğretmenlerin anlamadaki boşlukları kapatmalarına yardımcı olmak için öğrencilerin düşünce süreçlerini göstererek matematik devrimine zemin hazırlayacaktır.

Ve çocuklar, sınıfları Antarktika penguenleri, Orta Amerikalı bebek tembel hayvanlar, Intrepid Uzay Mekiği ve Skype Sanal Maceraları aracılığıyla dünyadaki diğer binlerce şaşırtıcı destinasyonlabağlantı kurarken masalarından saha gezilerinin tadını çıkarabilirler.

Ve öğretmenler, endişelenmeyin - sizi hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için eğitim mevcuttur.

tablet_800x405_student_class_stylus-640x324

Gelecek yıl, Microsoft Windows 10'a genel bilgisayarların Windows Holografik kabuğunu çalıştırmasını sağlayacak bir güncellemeyayınladığında gerçeklikten kaçmak için kişisel bilgisayarınızı kullanabileceksiniz (tüm bu okula dönüş olayı gibi). Windows ve Cihazlar Grubu'nun başkan yardımcısı Terry Myerson Salı günü San Francisco'daki Intel Geliştirici Forumu'nda yaptığı açıklamada, bunun "karma gerçeklikte çoklu görev için tamamen yeni bir deneyim yaratacağını, 2D ve 3D uygulamaları aynı anda harmanlayacağını" açıkladı.

Intel ve Microsoft, tüketiciler ve işletmeler için geniş bir cihaz yelpazesi oluşturmak için karma gerçekliğe hazır bilgisayarlarve kafaya monte ekranlar üzerinde işbirliği yapıyor. Bizi izlemeye devam edin!

Yaz Oyunları'nı izlemek bu hafta dışarı çıkmanız ve vücudunuzu hareket ettirmeniz için size ilham verdiyse, işte seveceğiniz başka bir motivasyon hikayesi: Dağcı Maddie Miller, Pazar günü 50 Peaks Challenge'ı - 50 eyaletteki en yüksek noktalara tırmanarak - sadece 41 gün, 16 saat ve 10 dakika içinde, 50 günlük hedefin çok önünde bitirerek yeni bir rekor kırdı. Miller ve akıl hocası ünlü dağcı Melissa Arnot'un yolculuğuna fırtınalar, orman yangını, yorgunluk ve hepsinden önemlisi, ülkenin 19.000 mil ötesine geçerken ve zamana karşı yarışlarındakar, çöl ve şap üzerinde yürüyüş yaparken çözüm damgasını vurdu. Bing Haritalar, OneNote, OneDrive ve Microsoft Band dahil olmak üzere Microsoft teknolojileriyle birlikte yardımcıoldular.

Oyuncuların gözü, Avrupa'nın en büyük tüketici oyun etkinliği gamescomiçin bu hafta Almanya'nın Köln kentindeydi. Etkinlik, 50 ülkeden 800'den fazla katılımcı ve 500 bin ziyaretçiyi ağırladı. Microsoft, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve ABD'deki FIFA hayranları için iki yeni Xbox One S paketinin yanı sıra Windows 10 için "ReCore", "Forza Horizon 3", "We Happy Few", "Gears of War 4" ve "Halo Wars 2" dahil olmak üzere harika bir Xbox One oyun listesi duyurdu.

Gamescom'dan gelen tüm Xbox haberleri için Xbox Wire.

GreenieHero

Oyunlardan ve gerçeklerden bahsetmişken, yeni ve deneyimli Zanaatkarlar Minecraft'ı şimdi tamamen yeni bir şekilde deneyimleyebilecekleri öğrenmenin mutluluğunu yaşayacaklar sanal gerçeklik aracılığıyla Oculus Rift cihazları . Minecraft: Windows 10 Edition Beta için bu hafta yayınlanan ücretsiz güncelleme ile hayranlar VR deneyimlerini özelleştirebilir ve vr Minecraft dünyasına girmek için gerçek dünyadan ayrıldıklarında olduğu gibi geleneksel Minecraft deneyimlerini koruyabilirler.

Maceralarınız, şu anda Windows Mağazası'nda yedi oynanabilir bölüme sahip olan hit epizodik oyun "Minecraft: Story Mode"da devam edebilir. En son özellikler Jesse ve ekibi PAMA tarafından kontrol edilen bir dünyada - en uygun kullanışlılık ve verimlilik peşinde herkese ve her şeye komuta etmeye kararlı uğursuz bir "düşünme makinesi".

PAMA tarafından köleleştirilen nüfusu serbest etmek için yeni bir müttefikle çalıştıktan sonra, ejderhanızı özelleştirmek ve savaşta onunla nasıl birlikte çalışacağınızı öğrenmek için"Scalebound" a gidin.

Ve sonra futbol sezonuna "Madden NFL 17" ile erken başlayarak, Super Bowl'a iki bilet kazanma şansı elde edeceksiniz.

MCSEp7-Spotlight

Bu hafta Microsoft Twitter sayfasında, The New York Times'ın en çok satanlar listesine yer veren inovasyon kitaplarının yazarı Steven Johnson'ayer verdik. Microsoft ile ortaklaşa 10 bölümlü bir podcast serisi aracılığıyla Johnson, üretkenliği artırmak için oyun ortamlarına dahil olmayıaraştırıyor. "Oyun, gelecekteki gelişmelerin çok derin bir tahmincisidir," diyor.

Dona Sarkar ve ekibi, 8 Ağustos 2016'da Microsoft'un Redmond, Wash'taki kampüsündeki Commons'taki futbol sahasında fotoğraflandı. Takımda Joe Camp, Cheryl Sanders, Blair Glennon, Tyler Ahn, Dona Sarkar, Derek Haynes, Thomas Trembly, Manik Rane (diz çökmüş), Ursula Hildenbrand, Joan Steelquist ve Seth Rubinstein yer alıyor. Fotoğraf: Dan DeLong

Bu notta, hafta sonunuzu Pazartesi günü işe veya okula giymek için bir toga yaparak veya belki de kendi kişisel kaydınızı elde etmek için olabildiğince çok zirveye tırmanmanızı ve ardından hafta sonu okumanın en son sürümü için verimli haftanızdan sonra burayı tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Tarafından gönderildi Susanna Ray

Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler