p

Yeni Nesil Sosyal Telefon KIN ile Tanışın

Bugün San Francisco'da, günlük anları yayınlamak ve paylaşmak için tasarlanmış yeni bir Windows Phone olan KIN'ı tanıttık.
Lansman etkinliğini izleyebilir ve tüm KIN haberlerini Microsoft Haber Merkezi'ndeki özel bölümde okuyabilirsiniz.
Daha derine inmek istiyorsanız KIN sitesini ziyaretedebilirsiniz Videolar, demolar ve ürün özellikleri için.
Microsoft, Verizon Wireless, Vodafone ve Sharp arasındaki ortaklık sayesinde KIN, telefonun, çevrimiçi hizmetlerin ve bilgisayarın en iyilerini Loop, Spot ve Studio gibi harika yeni deneyimlerle harmanlıyor. Sosyal ağ, telefonun dokusuna yerleşiktir ve sevdiğiniz insanları ve şeyleri odak noktası haline getirir. Microsoft, Facebook, MySpace ve Twitter'dan gelen feed'leri sürekli güncelleyen ve bir araya getiren KIN, değer verdiğin her şeyi ve herkesi tek bir yere koyuyor. Resimleri, videoları, bağlantıları ve durum güncellemelerini paylaşmak kolay ve hızlıdır, böylece bağlantıda kalabilirsiniz. Müzikseverler için KIN bir Zune deneyimi sunar.
Sharp ile ortaklaşa geliştirilen donanımda iki model yer alıyor. Her iki modelde de dokunmatik ekranlar, dışarı kaydırak klavyeler ve kameralar bulunur. KIN TWO ayrıca HD video çekme özelliğini de içerir.
Microsoft Eğlence ve Cihazlar Başkanı Robbie Bach'ın sözleriyle, "KIN, en çok değer verdiğiniz insanlara değer verdiğinizi almak için tek yerdir."
Yayınlanan Dominic Carr

Direktör, Microsoft Haber Merkezi.

04.11.2021

Diğer Haberler