Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Yeni nesil oyunlar Xbox One lansmanı ile başlıyor


Xbox One'ın Cuma günü piyasaya sürülmesi, oyun ve interaktif eğlence için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Xbox tarihinin en derin ve en çeşitli lansman serisiyle, yeni oyunlar ve özel oyunlar, yeni donanım ve bulutun inanılmaz gücünün yanı sıra yeni bir oyun dünyasına hayat veren Xbox Live, Kinect ve Xbox One SmartGlass gibi özel özelliklere dokunuyor.
Lansman serisinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız 10 özel oyun yer alıyor. İster hipodromun canlı gerçekçiliğini, zombi kıyametinden vahşi yaşam ütopyasına kadar antik Roma'nın içsel vahşetine kadar deneyimleyip deneyimlemediği, Cuma günü piyasaya sürülen Xbox One özel dizilişi, her türlü oyuncu için keşfedilecek yeni sürükleyici dünyalar sunuyor.
"Forza Motorsport 5", "Ryse: Roma'nın Oğlu", "Dead Rising 3", "Zoo Tycoon" ve "Kinect Sports Rivals" Preseason hakkındaki ayrıntılar için basın açıklamasını okuyun ve Cuma günü satışa sunulacak oyunların tam listesini görün.
Xbox One, Microsoft Studios tarafından oluşturulan gişe rekorları kıran oyunlara ek olarak, "Call of Duty: Ghosts", "Assassin's Creed IV Black Flag", "FIFA 14", Madden NFL 25" ve "Battlefield 4" gibi üçüncü taraf oyunlara da ev sahipliği yapacak.
"Titanfall", "Sunset Overdrive" ve "Quantum Break" gibi merakla beklenen özel bölümler, lansmandan sonra dört gözle beklenecek zengin bir yeni oyun boru hattının yanı sıra "FINAL FANTASY XV", "KINGDOM HEARTS III" ve "Watch Dogs" gibi çok platformlu oyunları garanti ediyor. Xbox One ayrıca "Call of Duty: Ghosts", "FIFA 14", "Battlefield 4" ve daha fazlası için indirilebilir içeriklerde erken münhasırlık ile yeni harita paketleri ve diğer eklentileri alan ilk yer olacak. Oyun portföyü sadece ID@Xbox büyümeye devam edecek ve önümüzdeki aylarda yenilikçi deneyimler sunmak için birçok bağımsız geliştirici gemide olacak.
Daha fazla şey öğrenmek için basın bültenine ve Xbox Wire'a gidin.
Ayrıca ilginizi çekebilir:
· Xbox One Celebration koleksiyonu Windows Phone Mağazası'na

geliyor · Hulu Plus ve Xbox One'daki

arkadaşlarınızdan görüntüleme daveti · Skype, grup görüntülü arama ve sabit hatlara, cep telefonlarına yapılan aramalar için özel tekliflerle Xbox One lansmanına başlıyor

Steve
Clarke
 Microsoft Haber Merkezi Personeli

1.11.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.