Yeni MSN'ye ilk bakış

Yaklaşık yirmi yıldır MSN, milyonlarcamızın hayatımızdaki önemli şeyi keşfetmek ve onlarla bağlantı kurmak için her gün gittiği bir yer olmuştur. Farklı düşünmemizi veya en sevdiğimiz spor takımını takip etmemizi sağlayan harika bir makale olsun, MSN her zaman bizi haberdar etmeyi arzulamıştır.

Aynı zamanda, en sevdiğimiz içeriği nasıl keşfettiğimiz, keşfettiğimiz ve etkileşimde bulunma şeklimiz derin şekillerde değişti. Bir kez bulduğumuzda bilgiyle anlamlı bir şey yapmak şöyle dursun, internette dönen tüm bilgilere ayak uydurmak giderek zorlaştı.

Bu manzaraya baktığımızda, MSN'yi mobilden önce buluta sahip bir dünya için sıfırdan yeniden inşa ettik. Yeni MSN, kullanıcıların Haber, Spor, Para, Seyahat, Yiyecek ve İçecek, Sağlık ve Fitness ve daha fazlasında daha fazlasını yapabilmelerini sağlamak için dünyanın en iyi medya kaynaklarını veri ve hizmetlerle bir araya getiriyor. İnsanların yaşamlarındaki birincil dijital günlük alışkanlıklara odaklanır ve tüm cihazlarında görevleri tamamlamalarına yardımcı olur. Kullanıcıların nerede olduklarını bilmelerini sağlamak için bilgiler ve kişiselleştirilmiş ayarlar bulutta dolaşır.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar yeni Web deneyimini bugün preview.msn.com deneyebilir. Detayları ilk kez burada konuşmaktan heyecan duyuyoruz.

Karşınızda yeni MSN

Yeni MSN 2

MSN ana sayfasının üst kısmında, kullanıcılar Hizmetler Şeridi dediğimiz şeye hızlı erişime sahiptir. Bu, hayatınızda olup bitenlerden haberdar olmak için kişisel hizmetlere kolay erişim sağlar. Hızlı bir vurguyla e-postanızı kolayca kontrol edebilir, OneDrive'ınıza göz atabilir ve hatta OneNote not defterlerinize erişebilirsiniz. Facebook, Twitter, Office 365 ve Skype gibi popüler siteleri de entegre ettik.

Ayrıca, yeni MSN, alışveriş listeleri, tasarruf hesaplayıcısı, belirti denetleyicisi, 3D gövde gezgini ve daha fazlası gibi içerik ve kişisel üretkenlik araçlarıyla birlikte eyleme konulabilir bilgiler sunar.

Temiz ve taze bir tasarım, ilginizi çeken içerikleri bulmanızı ve keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır. Zevklerinizi yansıtmak için kategorileri ve ilgi alanlarını yeniden sıralayabilirsiniz.

Yeni MSN 3

Hedeflerimizden biri, hangi cihazı kullandığınıza bakılmaksızın görmek istediklerinizi kişiselleştirmeyi kolaylaştırmaktı. Önümüzdeki aylarda, ilgili Windows ve Windows Phone uygulamalarımızı tamamlamak için iOS ve Android'de bir dizi MSN uygulaması yayınlayacağız. Sık kullanılanlarınızı yalnızca bir kez ayarlamanız gerekir ve tercihleriniz MSN, Cortana, Bing ve diğer Microsoft deneyimlerine bağlanır. MSN Money'deki hisse senetleri listeniz, MSN Sports'taki favori spor takımlarınız veya MSN Food &Drink'teki tarif koleksiyonlarınız olsun, bu şeyler her zaman iş yerinde bilgisayarınızda, oturma odasındaki iPad'inizde veya hareket halindeyken Android telefonunuzda yanınızda olacaktır.

Kapsamlı ve sınıfının en iyisi 

Haber, Spor, Para, Seyahat, Yiyecek ve İçecek ve Sağlık ve Fitness dahil olmak üzere yeni MSN'deki tüm kategoriler boyunca, her deneyimin dünya çapında binlerce yetkili kaynaktan küresel, kapsamlı bir bakış açısı sağlaması MSN'nin önemli bir ilkedir.

Bu hedefi yerine getirmek için dünyanın en iyileriyle ortaklık yaptık:

  • ABD'de, önde gelen ortaklarımızdan bazıları The New York Times, The Wall Street Journal, The Washington Post, CNN, AOL (TechCrunch ve Huffington Post dahil) ve Condé Nast (Vanity Fair, Epicurious, Bon Appétit dahil).
  • Dünya çapında, Yomiuri Shimbun ve Asahi Shimbun'u Japonya'ya dahil etmek için heyecanlıyız; İngiltere'de Sky News, The Guardian ve Telegraph, Hindistan'da NDTV ve Hindustan Times, Fransa'da Le Figaro ve Le Monde ve daha fazlası.

Her MSN deneyimi, kullanıcıları elde etmeye çalıştıkları şeyde daha üretken ve verimli hale getirecek özellikler içerir. Örneğin, MSN News'te, önemsediğiniz haberleri takip etmek için konular ayarlayabilirsiniz. "Game of Thrones" veya "Ukrayna" veya "Obamacare"i izleyebilirsiniz ve MSN sizi ilgili haberlerin üstünde tutacaktır - bölümleri sizin için kişiselleştirilmiş bir gazete oluşturur.

Yeni MSN 4

MSN Food &Drink'te yemek tarifleri ararken ve hazırlamak istediğiniz bir tarif bulduğunuzda, bu tarifin malzemelerini tek bir tıklamayla telefonunuza dolaşan bir alışveriş listesine dönüştürebilirsiniz.

Yeni MSN 5

Bunlar sadece iki örnektir - yeni MSN ile birlikte gelenlerin kısa bir tadı. Tüm deneyimi kendiniz denemek için, preview.msn.comgidin.

30.10.2021

Diğer Haberler