Yeni güncellemeler, Microsoft Edge'i iş için günlük panonuz yapıyor


Microsoft Edge ile sizi sürekli olarak en iyi üretkenlik ve bilgiye ulaştırmak için çalışıyoruz. İşinize kaldığınız yerden devam edebilmeniz için geçen bir buçuk yılda Office 365 içeriğini Microsoft Edge'inize getirdik . Bugün, Kurumsal Yeni Sekme Sayfasındaki yeni bir "Yayınım" bölümüne favori içerik sağlayıcılarınızdan haberler ve bilgiler eklemekten heyecan duyuyoruz .
Bu özelleştirilebilir özet akışı, sizi bilgilendirmek ve sektörünüzle veya şirketinizle en alakalı sektör bilgileriyle bağlantıda kalmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Daha önce, yeni sekme deneyimi, haberleri ayrı bir geçiş olarak sunuyordu; şimdi, tek bir görünümde mevcut en iyi iş ve haberleri alacaksınız. Göreceksiniz “Benim Besleme” mevcut Microsoft Kenar İçeriden önizleme yap?lar sürümü 87.0.0 ile başlayan.

Feed'im artık Microsoft Edge Enterprise yeni sekme sayfasında mevcut

İş/okul Azure Active Directory iş hesabınızı kullanarak oturum açtığınızda, Microsoft Edge'de yeni bir sekme sayfası açmak, tanıdık Office 365 iş ve üretkenlik içeriğini ve sektörünüz ve ilgi alanlarınızla ilgili haber akışlarını tek bir görünümde düzenleyen yeni özetleri sunar.
Feed'im pivotları ile Enterprise yeni sekme sayfası.
Feed'im pivotu yeni sekme sayfasında. "Yayınım", Office 365 içeriğinizin yanı sıra sektörünüz ve şirketinizle ilgili içeriği size getirir.
Feed'im, işiniz ve sektörünüzle ilgili haber sağlayıcılardan gelen bilgileri bir araya getirir. Bu, ilginize göre daha da özelleştirilebilir. BT yöneticileri, Microsoft 365 yönetim merkezi portalına giderek kuruluşları için hangi konuların ve ilgi alanlarının mevcut olduğunu seçebilir.
My Feed'e daha yakından bir bakış.
Feed'im pivotu yeni sekme sayfasında. Bilgi kartları hem hikayeyi hem de sağlayıcıyı kısaca gösterir, böylece güvendiğiniz sağlayıcılardan bilgi almayı seçebilirsiniz.
Feed'inizi ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirmek için üstteki Kişiselleştir menü öğesini tıklayın ve kuruluşunuz tarafından sağlanan ilgi alanlarından sizin için önemli olan içeriği seçin.
"Kişiselleştirme" menüsündeki "İlgi Alanlarım" görünümü.
Hangi ilgi alanlarının onu güçlendirdiğini görmek için feed'inizi kişiselleştirin. Feed'inizi güçlendirmek için soldaki mevcut ilgi alanları arasından seçim yapın.
İçeriği Beslemem'de görüntülemek için Döşeme görünümü veya Konu görünümü'nü seçin. Bu kontroller, Feed'im menüsünün sağ üst köşesinde bulunur .
Kurumsal Yeni Sekme Sayfasındaki Feed'im menüsü
In Çini görüntüsü , büyük çini içinde yem görünür öykülerin kolay görsel tüketim için düzenlenmiş.
 

13.08.2021

Diğer Haberler