Alışveriş Sepetim

Yeni Dell Latitude 7320 Ayrılabilir, her yerden işbirliğini ve bağlantıyı destekler

Meghana Patwardhan, Dell Technologies Blogu'ndaki bir blog yazısında, hızlı şarj kalemi, Hızlı Oturum Açma ve en fazla 7320'ye sahip yeni Dell Latitude 7320 Ayrılabilir Windows 10 dizüstü bilgisayarla çalışan bir mobil profesyonelin hayatından bir günü araştırıyor. en yeni 11. Nesil Intel Core i7 vPro işlemciler.
Latitude 7320 Sökülebilir açık ve müstakil yukarıdan bakıldığında
Başkan Yardımcısı Patwardhan, "Herhangi bir yerden yapılabilecek bir dünyada yaşıyoruz - herhangi bir etkinlik için herhangi bir yere sabitlenmediğimiz, işbirliği veya bağlantının birçok biçimde ve her yerden gerçekleştiği bir yerde" dedi. Dell Latitude ve Mobilite Ürünleri, Dell Technologies. "Latitude bilgisayarlarımızı bu yeni dünya için tasarladık ve dikkate alınması gereken çok şey varken, farklı kullanım durumlarını etkinleştirmek için bağlantı, işbirliği, sürdürülebilirlik ve güvenlik girişimlerine yaptığımız yatırımları ikiye katlıyoruz."
Latitude 7320 açık yan profil
Pil ömrü, ses ayarları ve arka plan uygulamaları gibi verimliliği yöneten yerleşik yapay zeka yazılımıyla desteklenen Latitude 7320 Ayrılabilir'in görüntülü toplantılarla dolu bir gün geçirmesine nasıl yardımcı olduğunu görmek için gönderisinin geri kalanını okuyun .
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.